Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 083
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 569
Пробвала съм много шампоани против пърхот, и дрогерийни, и медицински. Единствено ми върши работа Kelual DS на Ducray. Със себорея съм и често много лошо ме сърби главата.
При пърхот е добре косата да се мие по-често, защото дългото стоене без миене и особено ползването на сухи шампоани засилват сърбежа и пърхота. Затова и на медицинските шампоани пише да се ползват 2-3 пъти седмично.

# 661
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
В Кауфланд другата седмица новите душ гелове на Нивея ще са на 4.49лв

# 662
  • Мнения: 1 808
Здравейте,
къде мога да открия повече продукти на DERMOmed освен в магазин Елитис?
(интересуват ме и онлайн магазин и за на място)
Благодаря предварително.

# 663
  • Мнения: 746
Привет, има ги в магазини Безсрамно ниски цени, това е онлайн https://chistdom.com/bg?page=0&category=0&brand=98

# 664
  • София
  • Мнения: 10 584
А магазините на Чист дом работят ли? И по-конкретно този в Надежда?

# 665
  • Мнения: 1 808
Да, точно там отидохме. Имаше само течни сапуни.
Магазинчето е Дървеница работи.

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не знам тук дали да попитам,но търся мнения за Акне аут на Биотрейд.За 14 годишен младеж ми трябва,не видях да има салицилова киселина или антибиотик.
Може и други предложения за нещо безвредно против акне.
Благодаря предварително!

# 667
  • Мнения: 12 796
Не знам тук дали да попитам,но търся мнения за Акне аут на Биотрейд.За 14 годишен младеж ми трябва,не видях да има салицилова киселина или антибиотик.
Може и други предложения за нещо безвредно против акне.
Благодаря предварително!
Акне аут мисля че не са с антибиотик, с някаква киселина са, ако правилно си спомням. Агресивнички са де, да ги пробва първо на малък участък ако реши това да вземе. И пазене от слънце.
Преди години си бях взела техен крем, че кожата ми беше като на пубер. Чела-недочела, ползвам аз. На лицето ми нямаше проблем върху много мазната кожа. Обаче не съм дочела до края че трябва хубаво да се отмива от ръцете, та доста време се чудих от какво ми стана суха и лющеща се кожата на дланта и пръстите от страната на дланта, а то дето съм се мазала... Отне седмици мазане с крем с невен докато стана пак нормална.
За проблемна кожа се сещам като сравнително безобидно маски с хума, обтриване с розова или лавандулова вода, може и отвара от лайка примерно. Стабилни навици да не си пипа лицето, че това обикновено също е проблем. Евентуално добавки от рода на бирена мая също могат да подобрят кожата. За миене ако ползва нещо много агресивно, може и да се влоши от него. Може да пробва извенстно време с крем за бръснене да си мие лицето. Само да не е някой с ментол или много парфюмиран, съвсем прост крем от рода на Каро или подобни.
На Амрита имаше един коректор който се нанася вечер и се спи с него (прави бял слой, не става за пред хора и затова нощем), не знам има ли го още и дали се намира лесно.

# 668
  • Мнения: 1 381
Не знам тук дали да попитам,но търся мнения за Акне аут на Биотрейд.За 14 годишен младеж ми трябва,не видях да има салицилова киселина или антибиотик.
Може и други предложения за нещо безвредно против акне.
Благодаря предварително!
Аз го използвам вече от 3 месеца и съм много доволна. Пъпките изчезнаха, сега преди МЦ ми излязоха 3 4 подкожни, но бързо се скриха.
Нека го започне постепенно, премерно 10-15 дни да маже през вечер, след това всяка вечер, за да свикне кожата. 1 2 часа след нанасяне може да се маже  и с някое леко хидратиращо кремче.
Коментарите които съм чела за Акне аут, са че ефектът е временен, но за сега при мен се представя добре. Simple Smile

# 669
  • Мнения: 1 808
Нашият младеж използва

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Благодаря,момичета!
Ще му взема комплект с пяна,лосион и хидратиращ крем на Акне аут най-вероятно,но и Здраве също може да пробваме.То аз може да се мажа с Ревюел за 2-3 лева (прекрасен между другото),но за детето съм готова да дам много повече.Мислех да го водя на кожен лекар,но в момента не смея,а целите му бузи са в ситно акне+пъпки и черни точки по носа.Ще внимаваме с нанасянето,аз ако трябва ще го мажа.С майка ми сме силно алергични към салициловата киселина и  за това не смея да му взема нещо с нея,за да не го алергизираме.Баща ми я ползва с Дипросалик,но пак не смея,за да не стане реакция.
Навремето ползвах Акнерин,но виждам,че е спрян,а и е с антибиотик и не искам да натоварвам организма на младежа.Ако успея да го придума за маска с хума,също ще пробваме,но мъжете нали ги знаете какви са.

# 671
  • Мнения: 1 808
Мисля, че Дипросалик може да му е силен.
Розова вода е също много добър вариант за редовно почистване.
Виж и този крем на Avene

# 672
  • Мнения: 94
Здравейте, може ли да ми препоръчате основа за грим и нещо за измиване на лице след махане на грим ? ( с нормална кожа съм )

# 673
  • Мнения: 2 255
Аз използвах Акне аут активен тоник/лосион от серията. Нищо друго. Абсолютно достатъчно е. Страхотен продукт. Единственият минус е, че изсушава, нонека да използва някай лек, некомедогенен крем-гел.
На 12 изведнъж челото ми беше станало наребрено като кисела краставичка и само това ме спаси. От тогава, вече 15 години, винаги си поддържам една опаковка от лосиона за всеки случай, ако нещо не е ок.
Винаги, винаги ме е спасявал.

# 674
  • Мнения: 153
Брат ми ползва акне аут, активният крем и е много доволен. Акне аут имат и хранителна добавка, която също му помогна, особено за изчистване на тези по гърба.

Общи условия

Активация на акаунт