Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 752
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 349
Джасти, олиата на Дав и Нивеа правят ли хубава пяна, или остава кремообразна млечна консистенция?

# 91
  • Мнения: 44
Танч, само я мокриш, като гледаш да е по- влажна, за да премахва по- лесно грима.
Плъзгаш на една страна и повтаряш. За очен грим задържаш малко и тогава търкаш. Пере се лесно на ръка със сапун, душ гел, шампоан, каквото ти падне всъщност, но не в пералня, че става гадна материята.

# 92
  • Мнения: 15 300
Джасти, олиата на Дав и Нивеа правят ли хубава пяна, или остава кремообразна млечна консистенция?
petyovaa, не, не правят типичната пяна, става по скоро млечно пенесто се, леко лигавко като сапун, но измиват много добре, направо без остатък.

Аз не отивам миц. вода, поне не винаги, но кожата ми е нечувствителна като на бивол Joy, пу пу, да чукна на дърво.

# 93
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Аз отмивам мицеларна вода, а тоник и розова/лавандулова вода - не.
При мен стъпките обикновено са олио, измиващ гел/пяна, розова вода, серум, крем и околоочен.
Koгато не съм вкъщи мицеларна вода, изплаквам хубаво под течаща вода, серум, крем, околоочен. Като цяло избягвам този метод, фен съм на двойното почистване и много харесвам как се отразява на кожата ми.

petyovaa, кой серум ползваш?

# 94
  • Мнения: 1 349
Не е за темата - Laneige water bank. (Ползвам и крема и нощната маска от серията и съм впечатлена. )

От дрогерийните съм доволна от Биодерма хидрабио и Лореал с алое. Имам комбинирана кожа.

# 95
  • Мнения: 576
Моята е на Afterspa. Миналия ден я гледах в Зоя бг на 16 лева, не е много по темата, аз моята я взех от чужбина за 6 евро. 6 месеца я ползвам и е изключително мека, почти като в началото. Взех я на прима виста, че първата ми от Ибей за 1 долар започна адски да ми дращи лицето и не се търпеше вече. Гледам, че са пуснали в българския ДМ такава кърпа за 4 лева, не ръкавицата, която отдавна си я има. Първо я видях в немския ДМ, но там беше около 7,8 евро и и се чудех тогава, добре че не я взех на тази цена.
ЕДИТ:
Сана, гела е всъщност интимен на Jessa, ДМ-ска марка. За 3 лева. Има жълта и синя опаковка на стелажа. Синята е с по- добрия състав

хм,ми благодаря ти,нямам нужда от интимен,благодаря ти че отбеляза за състава,аз на евтините не им гледам състава, за 3 лева какво да им гледам Grin

# 96
  • Мнения: 5 832
Танч, само я мокриш, като гледаш да е по- влажна, за да премахва по- лесно грима.
Плъзгаш на една страна и повтаряш. За очен грим задържаш малко и тогава търкаш. Пере се лесно на ръка със сапун, душ гел, шампоан, каквото ти падне всъщност, но не в пералня, че става гадна материята.
Мерси, ще отнеса една за проба!

# 97
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Не е много по темата,но използвалите дермаролер за лице,доволни ли са?
Наистина ли избистря тена и подмладява?
Не ми се смейте на лаишките въпроси,но съм се заровила и чета тук за  разни ампули и мануални гимнастики😁

# 98
  • Мнения: 44
Нека, всеки с мнението си, Сана, аз нарочно не споменах, че ползвам продукт не по предназначението му, понеже се досещам за реакцията.
Скрит текст:
И въпреки това не робувам на етикети от години, та какво му е нужно на един прост измиващ продукт за лице? Меки пенители, хидратанти като глицерин и алое, сгъстител, евентуално и консерванти. Пък, ако ще и 1 лев да струва, по- добре за мен. Има такива попадения на ДМ-ските марки! И като се има напредвид, че повече съставки влагани в нисък и висок клас козметика са мега евтините... Нямам намерение да плащам за ненужна формулировка на състав, още по- малко за марка. Всичко е един състав, вече производителя решава какво да лепне на етикета отпред. Само да поясня... може и да си отворите очите. Сега ако кажа с колко евтини продукти си поддържам русия цвят и край.. тотално за луда съм набедена, не че не съм, де  Joy
Да не е оф- новите бои- тонери на Престиж са прекрасни, имат доста цветове и са много пигментирани. Само 2,50 лв, без оксиданти и увреждащи нещица за косата. А розовото пише, че не става за тъмна коса, което не е вярно Smile

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 19:26 от що не

# 99
  • Мнения: 5 987
Момичета, препоръчайте ми хайлайтър. Ползвах течния на Алверде и ми харесва, но не го намирам вече. Тествах течния на Есенс - много е зле и като текстура и като трайност. Търся течен, защото нямам четка за прахообразен хайлайтър.

# 100
  • Мнения: 1 670
Тонерите на Престиж не са нови, от доста време са на пазара. Червеното и розовото в комбинация са супер, пробвала съм и синьото и тюркоаза.  Nerd

За хайлайтър наскоро някой беше препоръчал на Лореал. Мисля, че на Флормар също са хубави.

# 101
  • Мнения: 15 356
На ГР стика хайлатър е хубав,и на Лореал течния похвалиха тук,ще го пробвам другия път.

# 102
  • Мнения: 5 832
Аз имам един на Лумс, не е лош, стик е. Но и аз не съм голям фен на хайлайтърите по принцип и нямам голяма база за сравнение.

# 103
  • София
  • Мнения: 8 131
Гледам коментирате серумите на Марион. Има ли някаква основна разлика между двата?

# 104
  • Мнения: 1 212
Всъщност Марион имат няколко.
Аз си взех този с хиалурон и Vitamin Revitalizator.
Имат още с Колаген и Анти-ейдж.

Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт