Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 038
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
А от боята на Лореал Екселенс има ли доволни...? Този път нея бяха намалили и взех.Иначе от безамонячната купувам...

Има доволни, но на мен ми изсушаваше косата. Трудно я отмивам след употреба също. Но аз се изрусявах с Копенхаген, ако не бъркам. Не помня номера.

# 121
  • Мнения: 5 719
Дами, мицеларната вода ми е на свършване и се двоумя между черната на Нивеа или тази с розата също на Нивеа.
Кожата ми е нормална, леко клоняща към омазняване.

# 122
  • София
  • Мнения: 11 489
Аз си взех зелената - Детокс. Със същия тип кожа съм и съм доволна.
Ето тази:

# 123
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Дами, мицеларната вода ми е на свършване и се двоумя между черната на Нивеа или тази с розата също на Нивеа.
Кожата ми е нормална, леко клоняща към омазняване.

В момента ползвам тази на "Нивеа" с розата. Не е лоша, но за мен на "Гарние" мицеларните води с розовата и зелената капачки са по-добри.

# 124
  • Мнения: 702
Розовата на Нивеа доста дразни очите, по темите други дами също се бяха оплакали.
Аз харесвам тази, която е за чувствителна кожа(бяла капачка с лилаво)

# 125
  • Мнения: 200
Аз съм доволна от мицеларните води с добавена розова вода в тях. Доста български марки ги предлагат. Почитател съм на българската козметика Simple Smile

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На мен ми харесва мицеларната вода на Микса.

# 127
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Аз съм за черната на Нивея,но тази която е за водоустойчив грим.
За дермаролер,ползвам от скоро-2 седмици,веднъж седмично,т.е. досега два пъти.За сега нямам оплаквания,измивам си стандартно лицето с гела който ползвам,през това време,минимум 15мин.,ролера стои накиснат в спирт,като приключа с процедурата минавам лицето с розова вода,нанасям серума на Марион с хиалуронова киселина и до сутринта лицето ми се е успокоило.В интерес на истината очаквах повече зачервяване и болка,понеже ми е тънка кожата.Смятам да продължавам и да видя как ще ми се отрази.

# 128
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря,за споделените мнения!
Точно за дермаролера с игли ми беше питането.
Решила съм вече,ще го пробвам.

# 129
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 203
Един розово-лилав неавтоматичен молив на Есънс, който струва 2.30 лева и чийто нюанс пасва перфектно на по-голямата част от колекцията ми с чврвила.

Доволна съм от розовата мицеларна вода на Гарние. Микса със зелената капачка също.


Крем "Здраве" е култ.

# 130
  • Мнения: 2 586
Дами, мицеларната вода ми е на свършване и се двоумя между черната на Нивеа или тази с розата също на Нивеа.
Кожата ми е нормална, леко клоняща към омазняване.
Нито едната. Аз съм със същата кожа, но доста  реактивна. И двете води ми пареха, имах сухи участъци. Ако държиш на Нивея, по-добре водата с лилавата капачка за чувствителна кожа.

# 131
  • Мнения: 2 442
Мануалната терапия няма нищо общо с дермаролера,някой ме е прочел по диагонал Blush Дермаролера се ползва съвсем внимателно,затова и моят е с най-тънките игли,предназначени за очите.Dragon е разбрала какво имам предвид под търкане и разтягане
Като споменахте Нивеа,преди 3-4 години ползвах розовата вода,беше невероятна,после започнах да тествам други и наскоро пак се сетих за нея,няма нищо общо с преди години,явно формулата и е сменена.Онзи ден се излъгах да взема почистващото им олио...същата греда.На Нивея не бих купила нищо повече

# 132
  • Мнения: 5 719
Значи до тук мнението ви се припокрива и сте за мицеларна вода на Гарниер с розовата капачка?

# 133
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
След ДПШ слагате ли маска/балсам?
Поръчах на мъжа ми Балеа, защото не знам какъв друг има в ДМ, той ми взел някакъв Cantu 🤔, почистващ за къдрава коса. Усещам, че утре сутринта ще съм като разплетена кошница и ще поправям щетите с преса и олио. Не сложих маска, защото нямам никаква идея трябва ли или не

# 134
  • София
  • Мнения: 6 251
След ДПШ слагате ли маска/балсам?
Поръчах на мъжа ми Балеа, защото не знам какъв друг има в ДМ, той ми взел някакъв Cantu 🤔, почистващ за къдрава коса. Усещам, че утре сутринта ще съм като разплетена кошница и ще поправям щетите с преса и олио. Не сложих маска, защото нямам никаква идея трябва ли или не
Разбира се, аз след хидратиращ не мога без маска, пък остава след дпш.

Общи условия

Активация на акаунт