Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 634
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Добър е, ама тази мазнотия не се търпи :/


Минавам да похваля крема с витамин С на Дева.

# 151
  • Мнения: 35 069
До момента съм доволна от тази мицеларна вода. Малко по- суха прави кожата, но аз минавам с крем след това.
Скрит текст:

# 152
  • Мнения: 576
Добър е, ама тази мазнотия не се търпи :/


Минавам да похваля крема с витамин С на Дева.

как е като консистенция

# 153
  • Мнения: 1 655
Tози с леката формула е с една идея "по-воднист", много нежна текстура и попива бързо, а богатата формула си е леко мазничък и доста по-гъст.

# 154
  • Мнения: X
Аз съм с "лека" формула и ми идва малко гъст, не знам другата как е. Но ме освежава. Не го ползвам ежедневно, само като се засуши кожата ми. Ок ми е Simple Smile

Зарибих се по него от едни тестери по списания.. ах, тези тестери Grinning

# 155
  • Мнения: 1 376
Молив Maybelline Tattoo Liner, зелен. Не мръдна 14 часа днес. Вярно, не се и сваля лесно...

# 156
  • Deutschland
  • Мнения: 5 349
Днес си измих косата с ДПШ на Балеа + храната за коса с макадамия и резултата ме изненада. Лъскава, обемна и жива коса, без сухота в краищата. Напоследък ползвам предимно профи продукти, но такъв резултат съм постигала само с Керастаз. Балеа ме изненада и ще пробвам и други неща от професионалната им серия

# 157
  • Мнения: 35 069
Има ли снимка на ДПШ на Балета по- назад в темата?
Аз също споделих , че съм доволна от ДПШ на Здраве + храната за коса с банан и накрая флуид с копринен блясък. Косата е мека и лъскава минимум 3 дни. Независимо вързана или пусната е

# 158
  • Deutschland
  • Мнения: 5 349
Ето снимка

# 159
  • Мнения: 15 356
Фрау,шампоана става ли за честа употреба?

# 160
  • Deutschland
  • Мнения: 5 349
Фрау,шампоана става ли за честа употреба?

Не. Един или два пъти месечно е препоръчително

# 161
  • Мнения: 4 609
Да препоръчате шампоан за мазна, тънка и без обем коса?
Едит: забравих да добавя и - със склонност към косопад. :д

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 00:29 от Уейв

# 162
  • Мнения: 15 356
Сега съм с този
https://aptekamedea.bg/garnie-garnier-botanik-terapi-zelen-chaj- … osa-400ml-v1.html
Добър е,на третия ден косата е съвсем леко ,ама много леко мазна в корена.
С повечето шампоани на третия ден е направо леш.

# 163
  • Мнения: 4 353
Оо, Бобчита, много полезно мнение. Отбелязвам си го.
Аз ползвах този ДПШ на Балеа и на 2 поредни измивания, не съм забелязала нещо да ми пречи. Мисля, че е лек. Косата ми след него не е суха. Харесва ми блясъка след него  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 987
Здравейте,много се чудех къде е публикувам това,тук или в новите придобивки,но имайки предвид смешната цена,реших да е тук.Сапун на Simple,любима моя марка за 1 £,душ гел на Radox за 89 п.и маска за 1 £,с аромат на диня.

Общи условия

Активация на акаунт