Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 046
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 024
Ако става въпрос за този
Скрит текст:

Аз го ползвам от години, с прекъсвания за някой експеримент. Нямам проблеми с него. Попива бързо, лек е, чудесна основа за грим, не запушва пори.

# 256
  • Мнения: 4 406
Като горепоказания комплект, някоя ако иска, да пише - подарявам го. При мен след него кожата се усеща неприятно суха, чак ми идва да сложа друг крем после пак.

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Kalitea  този е. Ще му дам шанс още няколко пъти, възможно е да съм сложила повече или пък просто да не се разбира с някой от другите продукти, иначе кожата ми не е суха след него.

# 258
  • Мнения: 1 130
Някой знае ли от къде може да се купи коректора на Амрита във Варна?

Четири аптеки обиколих и никъде не го намирам..

От квартална аптека във Враца го купих за 3 лв.

# 259
  • Мнения: 14 786
Като горепоказания комплект, някоя ако иска, да пише - подарявам го. При мен след него кожата се усеща неприятно суха, чак ми идва да сложа друг крем после пак.
С каква кожа си по принцип?
Аз му се канех преди,когато много го хвалеха,но така и не стигнах да го поръчам.

# 260
  • Мнения: 4 406
С всякаква Grinning
Комбинирана, омазняваща се т-зона, леко сухи бузки. Вероятно дехидратирана.
Може би това му е опъващото дийствие, не знам. Но имах околоочен на Регал, след който си усещах лицето доста по-добре.

За сравнение, след положителни отзиви тук,  сега ползвам Лореал 35+ (нямам 30 още), и ми харесва, макар че ми прави леко кир ефект.

# 261
  • Мнения: 14 786
И моята е такава. 😃 Явно не съм сбъркала като съм пропуснала да го купя. Благодаря ти! 🤗

# 262
  • Мнения: 4 611
https://www.aroma.bg/catalog/noshten-krem-labora-skin-defence-50-ml-808/ този ми допадна, но не намирам целия му състав. Случайно някоя от вас да го има и да ми го снима? Тъй като кожата ми е доста чувствителна със склонност към акне и ме е страх да пробвам нови продукти. Писна ми с тая медицинска козметика.

# 263
  • Мнения: X
Търси си хидратиращ крем, подходящ за мазна кожа. На 20+ години съм. Ще съм благодарна за вашите препоръки , до сега сте “право в целта” за всичко което е било споделено тук и аз закупя.

# 264
  • Мнения: 1 376
Да похваля едни кърпички на Билла марката с бадем. Свалят грим много добре и не изсушават.

# 265
  • Мнения: 4 611
Кърпичките не са препоръчителни за премахване на грим - трябва много да търкаш с тях а това е вредно за кожата. Дерматолозите не ги препоръчват за ежедневно ползване. Някой път може да се наложи, но да не е практика.

# 266
  • Мнения: 1 376
Кърпичките не са препоръчителни за премахване на грим - трябва много да търкаш с тях а това е вредно за кожата. Дерматолозите не ги препоръчват за ежедневно ползване. Някой път може да се наложи, но да не е практика.
Знам, ползвам ги предимно преди гримиране или за фон дьо тен само. Не си търкам клепачите.

# 267
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Някой да препоръча бюджетен лосион за тяло? Вече две опаковки от този на Нукс изразходих https://sopharmacy.bg/product/28506/nuxe-body-hidratirasht-losio … yalo-h400-ml.html Много го харесвам, но нещо да разнообразя искам. Взех на Биотен с какао, но при намазване си променя миризмата, а и не попива хубаво. Стои ми "тежък" и лепне на кожата.

# 268
  • Мнения: 1 376
Някой да препоръча бюджетен лосион за тяло? Вече две опаковки от този на Нукс изразходих https://sopharmacy.bg/product/28506/nuxe-body-hidratirasht-losio … yalo-h400-ml.html Много го харесвам, но нещо да разнообразя искам. Взех на Биотен с какао, но при намазване си променя миризмата, а и не попива хубаво. Стои ми "тежък" и лепне на кожата.
На Жая с какао е много хубав.
Иначе съм изненадана от серията за сива коса на Балея. Наистина тонира и дава сребърни оттенъци.

# 269
  • Мнения: X
Някой да препоръча бюджетен лосион за тяло? Вече две опаковки от този на Нукс изразходих https://sopharmacy.bg/product/28506/nuxe-body-hidratirasht-losio … yalo-h400-ml.html Много го харесвам, но нещо да разнообразя искам. Взех на Биотен с какао, но при намазване си променя миризмата, а и не попива хубаво. Стои ми "тежък" и лепне на кожата.
Аз съм много доволна от лосионите на Dove

Общи условия

Активация на акаунт