Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 980
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 15 356
Kristaline,вярвай на научно доказани твърдения,единственото което ще стане е  да заприличаш на метла.То сега като не се подстригваш,после като родиш кога?То ще ти е натоварено тогава.Аз съм в 30 г.с и се подстригвам на всеки 30 дни,пускам я дълга,защото с бебе едва ли ще мога да я оформям всеки ден с четка и сешоар,но и пускането на дълга коса,не значи край на фризьорския салон,по сантиметър ми взема,но ходя.Успех!
Мицеларната вода на Гарниер PureActive и серума с хиалурон на Балеа са супер.Имам и маска на Балеа от същата серия,но не съм я почнала още.

# 316
  • Мнения: 200
Аз добавям и билковите води на "Българска роза Карлово" Simple Smile

# 317
  • Мнения: 1 376
Имаше и едно поверие, че в цикъл боята не хваща, дори му и вярвах, но се опроверга напълно. Иначе, чувала съм че при прием на някои хормонални препарати може да има странни ефекти, но това според мен се дължи на омазняване или изсушаване на скалпа. Аз като бях пубер не можех да си среша иначе правата и мижава косица.

Харесва ми колагеновия еликсир за коса на Балеа - не оставя миризма или мазно.

# 318
  • Мнения: 4 706
Уау не бях чувала за подобно суеверие... защо го прочетох Sad сега се наплаших.....
А това за боята по време на цикъл и аз му вярвах, но се оказа, че не е вярно... хваща си.

В едно малко магазинче най-сетне разбраха за какъв серум с витамин С иде реч, (в Лили, ДМ ме гледаха странно, в Дъглас искат да го поръчвам...) та в това магазинче до нас казаха, че имат с витамин А, Ц и още един и ще го имат другата седмица...
Някой ползвал ли е с няколко витамина или е най-добре само с витамин Ц?  Моята кожа има склонност към засушаване и използвам мазни кремчета особено зимата.

# 319
  • Мнения: 2 182
Имаше и едно поверие, че в цикъл боята не хваща, дори му и вярвах, но се опроверга напълно. Иначе, чувала съм че при прием на някои хормонални препарати може да има странни ефекти, но това според мен се дължи на омазняване или изсушаване на скалпа. Аз като бях пубер не можех да си среша иначе правата и мижава косица.

Харесва ми колагеновия еликсир за коса на Балеа - не оставя миризма или мазно.
Не знам до колко е мит това, но преди години 2 пъти съм се боядисвала по време на цикъл и двата пъти почти не хвана. От тогава избягвам този период за боядисване (е аз и не се боядисвам вече).

# 320
  • Deutschland
  • Мнения: 5 406
Аз съм чувала, че червената боя не хваща. Нямам идея, защото червена никога не съм била.

# 321
  • Мнения: 4 403
Криста, защо не пробваш и с еластизайзер (купен, който не е от най-бюджетните, или домашен - с глицерин)? Води се, че доста добре хидратира. Лично аз не съм усетила уау ефекта, но и косата ми не е много тормозена. И една маска има..на Олиосета - за блясък, която почва да действа след второто нанасяне (за поне 5 -10 минути на косата), към 15 лв беше, относително бюджетна.

# 322
  • Мнения: 1 376
Аз съм чувала, че червената боя не хваща. Нямам идея, защото червена никога не съм била.
Е, баш червена съм се боядисвала, хваща си.
Някой да препоръча ампули за коса?

# 323
  • Мнения: 745
Аз съм чувала, че червената боя не хваща. Нямам идея, защото червена никога не съм била.
Е, баш червена съм се боядисвала, хваща си.
Някой да препоръча ампули за коса?
https://www.notino.bg/kallos/kjmn-ampuli-za-uvredena-kosa/ Довършвам първата им кутия, а втората ще пристигне днес. Слагам ампулата и малко след нея балсам и отмивам. Съставът им ми хареса, цената също. Ефектът е страхотен, включително по-малко омазняване и обем по 3-4 дни, без особени грижи и продукти в тази насока.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Някой ползвал тази серия шампоани? 1,99лв го взех от кварталния м-н...
Скрит текст:
Този шампоан да не е с изтекъл срок.Опаковката му отдавна е нова и цената му е над 2 евро,как в БГ е 2лв Thinking
Срокът е до 6/20г.

# 325
  • Мнения: 1 359
Криста, защо не пробваш и с еластизайзер (купен, който не е от най-бюджетните, или домашен - с глицерин)? Води се, че доста добре хидратира. Лично аз не съм усетила уау ефекта, но и косата ми не е много тормозена. И една маска има..на Олиосета - за блясък, която почва да действа след второто нанасяне (за поне 5 -10 минути на косата), към 15 лв беше, относително бюджетна.
Още днес ще се заинтересувам как мога да си го пригогвя в домашни условия или ще си избера от магазина. Честно си признавам, че не знаех, как действа този продукт Stuck Out Tongue Winking Eye Много благодаря!

Уау не бях чувала за подобно суеверие... защо го прочетох Sad сега се наплаших.....
Моля те, недей. Извинявай. Ако говориш за това, че уж не трябвало да се подстригва бременна жена... това са пълни простотии, нали ти казвам, всички около мен се смеят с глас като го разкажа, но просто начина, по който ми се поднесе информацията ме стъписа. Затова не съм и изпадала в детайли, каква точно тъпотия ми сервираха. Извинявам се, ако съм разстроила някоя бъдеща мама. Аз знам и други подобни, но нищо не спазвам. Дори и с определени храни не се ограничавам. Бременноста трябва да е приятна, а не стресираща Simple Smile

# 326
  • Мнения: 22 817
Момичета, това са суеверия, защо им вярвате! Я си карайте хубава бременност и не мислете глупости.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 10:05 от ДХ3

# 327
  • Мнения: 1 091
Момичета ,искам да споделя един експеримент ,който направих днес.
Става въпрос за обем на косата ,който не мога да постигна с почти нищо.
Къпя я през ден , защото се омазнява много бързо а за обема е направо невъзможно.
Ползвам пяна за коса и сешоар.

Та днес направих следното:
След банята и полуизсъхнала коса смесих пяна за коса с малко бебешка пудра.
Разнесоха си я на косата и подсуших.
Имам много хубав обем и мога да я оформям както искам ,без допълнителни стилизанти.
Мирише на пудра ,много свежо и приятно.
Моята бебешка пудра е Бебино.
Нея я използвам вместо сух шампоан.
Само сега трябва да засека след колко време косата ми ще се омазни.
Ако дори е само с един ден повече ,ще се радвам много.
Ще споделя след време ,да видя какво ще стане. Blush

# 328
  • София
  • Мнения: 11 482
Как я нанасяте тази пудра?
Пробвах веднъж и освен, че заприличах на кокошка, и корените останаха бели. Косата се сплъсти, абе ужас.

# 329
  • Мнения: 1 091
Първите два пъти ,когато и аз нанесоха ,не ми хареса.
Но после свикнах.
Просто не трябва да се прекалява с нея.
Слагаш по мъничко из корените навсякъде ,масажираш ,изчакваш малко навеждаш се и изтръскваш косата.
Не оставя бели следи ,косата изглежда като след баня ,ухае на хубаво от пудрата и придава обем.
Аз съм с гарваново черна коса със син отенък.
Изобщо не личи ,че съм я правила с пудра.
Опитай да нанасяш като сложиш пудра на пръстите и втриеш в корените.
След 2-3 нанасяния ,ще свикнеш.

Общи условия

Активация на акаунт