Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 979
  • 748
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 576
Вчера си получих безцветната пудра на Буржоа, страхотна е. Вече не смятам да се връщам към тези "с цвят и пигмент", прозрачната стои съвсем естествено

ех,как ме е яд,наскоро си купих с цвят,бежова,но ще имам впредвид за тази.Благодаря че сподели.Аз на Буржоа нещата ги харесвам.

Бобчи,радвам се за крема,накрая на брем. става много тежко за крака и всичко.Леко раждане ти желая,колко ти остава още?

# 376
  • Мнения: 15 356
Sana
Скрит текст:
благодаря,май месец я чакаме момата,тежко е вече,но много тежко я постигнах тая бременност,3 години ни отне,та не се оплаквам
Скрит текст:

# 377
  • Мнения: 576
Ох,айде още малко!Стискаме палци всичко да бъде наред!!! Heart Heart Heart

# 378
  • Мнения: 1 001
Здравейте.Покупките ми от днес са чаено дърво и рол он на Dove с нар и вербена.

Последна редакция: нд, 08 мар 2020, 19:58 от marga1977

# 379
  • Мнения: 441
Здравейте! Сега пробвах спрея на Биотен, без да съм почиствала лицето с нищо друго преди него. Харесва ми как почиства и как се усеща на кожата, но тампоните ми са много груби. От години ползвам само тях - на Агива, и съм нямала проблем. Може би защото винаги ги напоявам с мицеларна вода или тоалетно мляко. Сега съм в чуденка с какво да го ползвам този спрей - да търся по-нежни тампони или да пробвам с нещо друго - салфетка, тоалетна хартия или пък с пръсти Grinning. Остатъците от маските без отмиване премахвам с тоалетна хартия, но тук май няма да стане. Спреят от тази снимка имам предвид:

# 380
  • Мнения: 1 349
На Нивеа тампоните са много мекички, може би най-нежните, които съм ползвала. Може да ги пробвате, аз ползвам тях или Лидълските, като Нивеа са в пъти по-меки, според мен.

# 381
  • Мнения: 7 706
а с памук ?

# 382
  • Мнения: 441
С памук по лицето последно преди години съм пробвала, но ставах цялата в мъхчета Grinning. Като се замисля, той е по-нежен и ще пробвам. Благодаря!

# 383
  • Мнения: 2 584
Аз от години ползвам само тампони на Лидл, а този спрей-вода на Биотен изобщо няма да си го причиня. Ползвала съм 3 вида мицеларна вода и двуфазния дегриматор на Биотен и не съм доволна.

# 384
  • Мнения: 1 502
Аз съм го хвалила този спрей на Биотен. Използвам го като първа стъпка в почистване на лицето. Пръскам обилно, разтривам с пръсти (маха спирала всякаква!) и отмивам с вода. Не бих си го оставила на лицето, пробвай да отмиеш според мен, защото иначе рискуваш разтвореното да остане по лицето Simple Smile

# 385
  • русе
  • Мнения: 1 317
От метро ,бързо попива и овлажнява кожата

# 386
  • Мнения: 441
Аз съм го хвалила този спрей на Биотен. Използвам го като първа стъпка в почистване на лицето. Пръскам обилно, разтривам с пръсти (маха спирала всякаква!) и отмивам с вода. Не бих си го оставила на лицето, пробвай да отмиеш според мен, защото иначе рискуваш разтвореното да остане по лицето Simple Smile
Аз винаги всичко отмивам - дори и да пише, че е без отмиване. Все не си чувствам лицето чисто, ако не съм го измила с вода.

# 387
  • Мнения: 2 584
Искам да попитам тези, които ползват скрабовете за лице на Христина - колко често ги използвате?

# 388
  • Мнения: 892
В Джъмбо има едни квадратни тампончета, много са мекички и   бяха на добра цена, опаковката беше 2бр по 100.

# 389
  • Мнения: 3
Искам да попитам тези, които ползват скрабовете за лице на Христина - колко често ги използвате?

Ползвам скрабовете им от поне 3 години по 2-3 в седмицата. Доволна съм. Но съм имала само този с лен.

Общи условия

Активация на акаунт