Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 984
  • 748
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 22 828
Моят опит с мазна кожа:
-измивен гел за чувствителна кожа
-ексфолиант(1-2 пъти в седмицата)
- хидратиращ крем
-някаква ензимна маска или в въглен(1-2 пъти седмично)
Не мисля, че мъж ще иска да сложи повече от това.

# 466
  • Мнения: 1 502
Да сте попадали на тези продукти на пазара ?
Скрит текст:

# 467
  • Мнения: 22 828
Да сте попадали на тези продукти на пазара ?
Скрит текст:
Не, но има щанд в Парадайс мол Спфия на приземния етаж, където има техни продукти и ако се сетя ще
погледна като ходя.

# 468
  • Мнения: 15 356
Охо,в Елитис ги видях днес,в ДМ също,за всички не гарантирам но маската и спрея ги има.
Днес в Елитис беше много опоскано,полупразни регали,дупки,явно нямат доставки,пастите за зъби бяха страшен дефицит,не вярвам да е от психозата.

# 469
  • Мнения: 3 413
Скоро питах за сухия шампоан на Шаума, сега идвам с мнение.
Страхотен! Преди съм ползвала кладическия на Батисте, корена ставаше матов.
Тук, с Шаума, корена не се матира, а обема е виден(при Батисте липсва).
Доволна съм. Аз всех в бяло и розово опаковката.

# 470
  • Мнения: 2 584
Да сте попадали на тези продукти на пазара ?
Скрит текст:
Маската съм я виждала със сигурност, скоро видях и някакви кутии в ДМ със зелени опаковки с чаено дърво на тази марка. Вчера ги загледал в магазина и се разочаровах, защото буквално тубите бяха наполовина празни.

# 471
  • Мнения: 17 982
Батисте за обем не оставя бяло и наистина прави хубав обем, другите обаче изобщо не ми харесаха. Кой е този на Шаума?

# 472
  • Мнения: 996
Да сте попадали на тези продукти на пазара ?
Скрит текст:
Това са продукти на Nature of Agiva. Има ги в Елитис,Дм.

# 473
  • Мнения: 3 413
Батисте за обем не оставя бяло и наистина прави хубав обем, другите обаче изобщо не ми харесаха. Кой е този на Шаума?
При мен батистето оставяше и обем 0.
Този имам аз на Шаума:

# 474
  • Мнения: 5 613
Охо,в Елитис ги видях днес,в ДМ също,за всички не гарантирам но маската и спрея ги има.
Днес в Елитис беше много опоскано,полупразни регали,дупки,явно нямат доставки,пастите за зъби бяха страшен дефицит,не вярвам да е от психозата.
Може и от нея да е. Някъде четох, че в Ухан е имало дефицит точно на паста за зъби, шампоани, прах за пране. Ако и доставките спрат, е възможно да има дефицит.

# 475
  • Мнения: 1 460
От тези jelly ва Nature of Agivа днес взех околоочния. Много ми допадна състава. Утре ще го пробвам. Но ми харесаха и дневния и нощния. Имаше и анти акне гел. Не съм ползвала никога нищо от тази марка и са ми любопитни.

# 476
  • Мнения: 22 828
Както неведнъж съм казвала розовата вода на Агива е супер.

# 477
  • Мнения: X
Препоръчайте много силно покривен лак за нокти. Ако може само с едно нанасяне да покрива, че все нямам време да чакам да съхне Smile

# 478
  • Deutschland
  • Мнения: 5 407
Аз си взех още един парфюм за коса. Имитация е на hypnotic poison. Невероятен просто. Искрено се надявам да ги заредят и в България, в ДМ, заслужават си

# 479
  • Мнения: X
Да сте попадали на тези продукти на пазара ?
Скрит текст:
В Бургас в Дм ги имаше в Стара Загора също. Все в мол “Галерия”. Аз си взех за акне и тези. Много ми харесват. Страхотни са!

Общи условия

Активация на акаунт