Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 047
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 800
Маската на Калос пристигна. Доста бърза доставка. Беше опакована много добре, нямаше поражения. Мирише върховно😍 Дано да има ефект🤗

# 556
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Дами, ползвали ли сте козметиката на Billa Today? Онзи ден загледах един лосион с драконов плод, миришеше много приятно и аха да го взема. Не знам обаче какво да очаквам. Преди 2 дни пък видях че имат лакочистител, който ми напомни на любимия спрян Ebelin и се чудех дали ще е добър поне малко. Не ухае така приятно де.

# 557
  • Мнения: 1 147
Ползвала съм един душ гел с кокос май беше...не бих повторила, нищо wow.

# 558
  • Мнения: 1 676
Мен ми харесват кърпичките за сваляне на грим, а днес си взех точно този лакочистител по стечение на обстоятелствата  Joy Като изключим миризмата сваля няколко слоя лак и брокат без проблем.

# 559
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Значи да пробвам, а? Да си повдигна малко настроението, че с тази скука последните дни не се издържа..

# 560
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Дисни колекция и от Катрис. Има лилаво и много им се чудя. За България пише, че ги има в Додис

# 561
  • Мнения: 362
Искам да похваля двете бази
 https://makeup.bg/product/59595/#/option/482276/
https://makeup.bg/product/10097/

Дълго се чудих и не съжалявам,че си ги поръчах.
Сега издървам термозащита за коса? мнения

Добавам към мнението.
Тази седмица в Дм имаше на катрис палитра хайлайтър 3 пъти ходих до дм и датите уж на зареждането и трите пъти нямаше. Явно въобще не са ги заредили.

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 12:31 от Томасита

# 562
  • Мнения: 7 568
Много са сладурски двете палитри на Катрис, но мисля да пропусна. Изгледах едно видео за тях и не ми се виждат много добри, за 2 лв. отгоре може да си вземете Pro палитрите им, които имат по 5 цвята повече и работят доста добре.

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
KR58 аз имам от тази серия:

# 564
  • Мнения: X
Billa Today сме ползвали слънцезащитните млека и бяхме супер доволни миналото лято. Имат най-различни видове по фактор и възраст. Немски са.

# 565
  • Мнения: 15 356
Да похваля шампоана на Спа Мастър за мазни корени.Страхотен и май по-добър не съм ползвала,на третия ден косата изобщо не стои мазна и мръсна,напротив.
Май ми става фаворит,ще пробвам и други неща от марката.

# 566
  • Мнения: 4 406
Бобчита, от къде го купи? Елитис?

# 567
  • Мнения: 15 314
Бобчи, ще каже откъде е купила шампоана, но в Елитис ги има новите серии, да.
Изобщо серията Спа Мастър, нова и стара, е много, много добра.

# 568
  • Мнения: 4 611
Да похваля шампоана на Спа Мастър за мазни корени.Страхотен и май по-добър не съм ползвала,на третия ден косата изобщо не стои мазна и мръсна,напротив.
Май ми става фаворит,ще пробвам и други неща от марката.
Може ли снимка?

# 569
  • Мнения: 15 356

От Елитис го взех,да.Имат и други продукти на марката,към 7 лв беше.

Общи условия

Активация на акаунт