Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 014
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 729
Аз съм доволна от маската за коса от серията Wunder butter и крема за коса от SOS серията.
Разбира се, всичко е индивидуално, но на моята коса се отразяват добре.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 11:18 от Дидичка

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Включвам се с мнение за крема за коса на Гарниер с алое , ползвах вече 4-5 пъти, косата ми изсъхва по-бързо с него , но не я хидратира, сякаш косата ми е по-бухнала след него , ще използвам докато премине извънредното положение и после най-вероятно ще взема нещо друго.

# 692
  • Мнения: 1 130
Здравейте! От последните месеци ползвам няколко нови продукта, но исках да видя дали наистина са добри преди да пиша тук. И аз не останах по-назад и си взех в края на януари Биотен Hyaluronic Gold. Първо нощния + околочния крем, но после и серума + дневния крем. Много съм доволна, защото тази зима кожата ми е по-често суха. Цялата серия много добре ми се отразява като много бързо попива всичко. И на сутринта няма филм, а кожата изглежда напомпана, но е много мекичка. Притеснявах се от миризмата в началото, но вече не ми прави впечатление. Серумът и околоочният ми крем са ми напривършване, но дано стигнат до другия месец.

През март направих поръчка от Нотино като едно от нещата беше мицеларна вода за чувствителна кожа на Bioderma Sensibio H2O. Мислех, че е прехвалена, но видях да я препоръчват от началото на годината. Ами с 3-4 памучета махнах всичкия грим по лицето и шията си докато със зелената на Гарние.... отиват поне двойно. И накрая пак има с нея остатъци. Мислех, че е нормално, но явно не е. Grinning Определено чувствам кожата си чиста след като си ползвала тази на Bioderma. Няма филм и неприятно усещане, само леко усушава ми струва. И сякаш е по-икономична. Мислех, че е скъпа, но си заслужава парите.

Друго, което си взех, беше почистващ гел за смесена и мазна кожа на Bioderma Sébium Gel Moussant. Икономичен, много лек и хубаво почиства. Малко на сляпо го купих, но отново съм приятно изненадана.

Последното нещо, което си купих от Нотино е серум за разширени пори на Revolution Skincare10% Niacinamide + 1% Zinc. Първо една влогърка препоръча друг серум на Revolution, а после една дама от тук ми препоръча точно този за смесена кожа. Много се чудих, но накрая реших да се пробвам. И без това не излизам почти, та каквото стане. Струва ми се, че наистина има ефект - порите ми не изглеждат толкова големи. Гледам да не слагам много, но пък веднага попива и се усеща приятно. Само към нощната грижа съм го ползвала досега, но ще го изпробвам и под грим скоро.

# 693
  • Мнения: 1 001
Аз от Гарниер съм доволна,ползвам понякога продуктите им за лице,особено този,който замества 3 продукта,както и боите за коса.Хубава марка е и Neutrogena.

# 694
  • Мнения: 6 549
По препоръка от темата се засилих да си купувам тонер на Престиж за премахване на жълти оттенъци на киручи, за жалост нямаше номера, който исках да купя. Та взех този шампоан:
https://shop.lillydrogerie.bg/zh-lti-otten-ci-200-ml
Един път го ползвах до сега, нанесох на второ измиване (първото с друг шампоан) и изчаках 3-5 мин., както е по указания. Май не виждам особен ефект или поне не забележим. Ще видя след следващо измиване как ще е.
Иначе като шампоан само е добре, косата си усещам мека, чиста  и нетолкова хвърчаща.

# 695
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Днес ги гледах в един супермаркет и мноооого им се чудих, търся си шампоан... /за руса, изтощена коса/
Ще са ми полезни мнения и на мен! 😊

Този Dove с две ръце. В България го имаше като подаръчен сет по Коледа, сега не знам

# 696
  • Мнения: 1 212
И него загледах, благодаря! Ще го пробвам Heart

# 697
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
намалени са в Лили на 7.39лв

# 698
  • Мнения: 413
Благодаря на всички, които ми препоръчаха решение за пърхота, който имам. Сух шампоан не съм ползвала с месеци по простата причина, че много ме сърби скалпът от него, но преди го ползвах по споделения начин. Засега добро решение се оказа да продължавам да се мия със синия шампоан против пърхот на Евтерпа, но по-често(на 2-3 дни), така че много благодаря, че ми насочихте вниманието към това.

Акне Аут по мое мнение вече не е същият както преди, поне активният лосион, който винаги ме спасяваше допреди година-две. Сигурно смяната на състава не ми се е отразила добре. В момента ползвам най-обикновен крем Здраве и съм много доволна, но не съм сигурна дали в случая е удачен(също и би било добре да се провери съставът му).

Някоя от вас пробвала ли е спиралите на Revolution и по-точно ето тази: https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-curl-elevation-mascara-spirala-8g ?

# 699
  • Мнения: 425
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми бюджетен продукт за вежди, който се нанася лесно и изглежда естествено.
Търся препоръка за конкретен цвят, понеже косата ми е тъмно руса/светло кестенява, а веждите тъмни. Ако сложа по-светъл цвят на веждите изглежда много изкуствено, а ако сложа по-тъмен е очевадно.
Ако има и фиксиращ ефект още по-добре. Ако ли не ще търся прозрачна спирала.

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 22:05 от MPB314

# 700
  • Мнения: 413
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми бюджетен продукт за вежди, който се нанася лесно и изглежда естествено.
Това са веждите ми
Скрит текст:
Търся препоръка за конкретен цвят, понеже косата ми е тъмно руса/светло кестенява, а веждите тъмни. Ако сложа по-светъл цвят на веждите изглежда много изкуствено, а ако сложа по-тъмен е очевадно.
Ако има и фиксиращ ефект още по-добре. Ако ли не ще търся прозрачна спирала.

Аз лично използвам това: https://shop.lillydrogerie.bg/revolution-precise-brow-pencil-mol … dium-brown-2-5-gr , но в нюанс Blonde, тъй като и веждите, и косата ми са доста светли. Има доста нюанси, предполагам, че за теб би бил подходящ или Soft Brown, или Medium Brown.

На мен лично този продукт ми стига за година и половина, но имай предвид, че попълвам доста дупки и изпозвам повече продукт. Нанасям го със скосена четка, като първо сресвам веждите: https://boxyboxbeauty.com/wp-content/uploads/2016/06/%5E4734D9F4 … distr-400x400.jpg

# 701
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз все още не мога да открия какво да ползвам за вежди - моите са много тъмни, но съм с много светла кожа. Също така не са гъсти и доста си личи молива/сенките зад веждите.

# 702
  • Мнения: 7 564
Любим ми е brow temptation моливът на Мейбълин. Ползвам medium brown, но има и цвят soft brown, който е по-светъл.

# 703
  • Мнения: 425
Благодаря за предложенията, ще ги разгледам. Simple Smile
Аз все още не мога да открия какво да ползвам за вежди - моите са много тъмни, но съм с много светла кожа. Също така не са гъсти и доста си личи молива/сенките зад веждите.
Същото е и при мен Confused
Последно пробвах този комплект, но е прекалено кафяво за мен, може би brunette щеше да е по-добре.

# 704
  • Мнения: 1 349
От бюджетните съм много доволна от  молива на Флормар, около 4лв е. На мен ми пасна цвят Ashy, който е пепеливо кафяв. Има и други нюанси. MPB314като гледам снимката на веждите, мисля че ще откриеш подходящ.

Общи условия

Активация на акаунт