Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 754
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
Препоръчайте ми моля околоочен крем. До момента каквото и да ползвам  усещам кожата си  много опъната и стегната, от някои продукти дори ми сълзят очите, изключителен дискомфорт усещам Angry

# 706
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
Момичета, как точно се ползва рициново масло за вежди? Само вечер?
А за коса в маската ли се слага или се маже и се стои преди миене?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Здравейте момичета!
Препоръчайте ми моля околоочен крем. До момента каквото и да ползвам  усещам кожата си  много опъната и стегната, от някои продукти дори ми сълзят очите, изключителен дискомфорт усещам Angry
 https://remedium.bg/product/152684/bioten-hyaluronic-gold-uplatn … achki-x15-ml.html  Препоръчвам ти този, уникално хубав крем за мен и е без пари.Дава перфектна хидратация, цял ден чувствам зоната около очите си хидратирана, дарява кожата с мекота.Страхотен крем и е много икономичен.

# 708
  • Мнения: 153
Момичета, как точно се ползва рициново масло за вежди? Само вечер?
А за коса в маската ли се слага или се маже и се стои преди миене?

Аз го мажа, слагам шапка и после дебела хавлиена кърпа, за около час, два да се загрее. Косата и кожата на скпалпа са ми сухи и нямам проблем с измиването, пада от първия път. Обикновено скалпът ми е с рициново масло, а крайщата мажа с кисело мляко, после косата е много лъскава и гладка.

# 709
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
Препоръчайте ми моля околоочен крем. До момента каквото и да ползвам  усещам кожата си  много опъната и стегната, от някои продукти дори ми сълзят очите, изключителен дискомфорт усещам Angry
 https://remedium.bg/product/152684/bioten-hyaluronic-gold-uplatn … achki-x15-ml.html  Препоръчвам ти този, уникално хубав крем за мен и е без пари.Дава перфектна хидратация, цял ден чувствам зоната около очите си хидратирана, дарява кожата с мекота.Страхотен крем и е много икономичен.

Благодаря!

# 710
  • Deutschland
  • Мнения: 5 401
Момичета, как точно се ползва рициново масло за вежди? Само вечер?
А за коса в маската ли се слага или се маже и се стои преди миене?

Аз го мажа, слагам шапка и после дебела хавлиена кърпа, за около час, два да се загрее. Косата и кожата на скпалпа са ми сухи и нямам проблем с измиването, пада от първия път. Обикновено скалпът ми е с рициново масло, а крайщата мажа с кисело мляко, после косата е много лъскава и гладка.

И аз се намазах в корените, но е много гъсто и незнам дали сложих навсякъде. Пише 100% натурално, а иначе заради веждите го взех, че са мама мия 😄

# 711
  • София
  • Мнения: 3 948
MPB314, откъде са тези сенки за вежди?

# 712
  • Мнения: 425
MPB314, откъде са тези сенки за вежди?
Не знам Sweat Smile имам ги отдавна, открих ги случайно в един несесер.

# 713
  • Мнения: 1 933
Здравейте! Препоръчайте ми, моля, заздравител за нокти. Много са меки, цепят се. Махнах си сама гел лака с пила, а и допълнително се окаяха от дезинфектантите. Ползвам Евелин 8 в 1, но положението не се подобрява. Може и да не  бюджетен.

# 714
  • Мнения: 2 255
От години ползвам заздравителя на Римел и съм много доволна.

# 715
  • Мнения: 2 781
Аз възстановявам моите нокти след
гел с калциев лак на Perfect. Доволна съм. Има ги в ДМ, Лили и малките козметични магазинчета.

# 716
  • Мнения: 744
Здравейте! Препоръчайте ми, моля, заздравител за нокти. Много са меки, цепят се. Махнах си сама гел лака с пила, а и допълнително се окаяха от дезинфектантите. Ползвам Евелин 8 в 1, но положението не се подобрява. Може и да не  бюджетен.
Аз също съм фен на Евелин 8 в 1,но последните пъти не се оправях с него след сваляне на гел лак и цепещи се меки нокти. Направих откритие, което за две седмици ме върна в играта на здравите нокти https://moria.bg/xpress-hard. Страхотен е, след терапията си го ползвам за основа.

Последна редакция: пт, 10 апр 2020, 21:41 от Danita 14

# 717
  • Мнения: 1 933
Ще помоля, ако е удобно за снимка на продуктите на Римел и Перфект, откривам по няколко и не зная кой сте посочили. Благодаря ви!

# 718
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! 😊

ММ има проблем с кожата на лицето и искам да поръчам някакъв продукт за мазна кожа, но тъй като на пазара се предлагат много и съм объркана. Затова се обръщам с молба към вас. Може ли някой да ми препоръча серум/скраб или друго, което е подходящо за мазна кожа, за лице?

Благодаря!

# 719
  • Мнения: 2 781
Ще помоля, ако е удобно за снимка на продуктите на Римел и Перфект, откривам по няколко и не зная кой сте посочили. Благодаря ви!
Може и да е в синя опаковка. Трябва да пише Calcium gel на шишенцето. Друг мой съвет е да си вземеш таблетки с калций /мерц, калмацин и т. н. /

Общи условия

Активация на акаунт