Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 004
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Потапяйте ноктите вечер в оцет и ги мажете през деня с масло, това трика на химика😃

# 721
  • София
  • Мнения: 10 577


Страхотен заздравител, цена под 3 лв.

На Евелин не ми понася. Повече ми се цепят ноктите от него.

# 722
  • Мнения: 2 792
Аз останах приятно изненадана от Perfect. С калциев гел за основа и топ-лак за бързо изсъхване, маникюра ми се задържа повече от седмица без да мръдне. Накрая падна съвсем малко от крайчето на един от ноктите, но вече ми омръзна чисто цветово.

# 723
  • Мнения: 2 255
Разбира се, заповядай.


Бяха два вида, обикновено купувам, от който имат наличен. Мисля бяха под 8лв.
Друго, което ми е казвала маникюристка е да се слага по един пласт на ден, 3 дни подред, изтриваш и после пак така и това 2 седмици. При мен работеше и много бързо ми се заздравиха ноктите.

# 724
  • Мнения: 746
Единият е намален в момента в дрогерия Лили
https://shop.lillydrogerie.bg/rimmel-london-grizha-za-nokti-nail … rse-stronger-nail, а другият мернах в Парфимо за под 4 лева

# 725
  • Мнения: 153
Доволна съм от Microcell, но не е бюджетен,  важно е във заздравителя да няма формалдехид. Често ползам рициново или бадемово масло.

# 726
  • Мнения: 1 937
Много ви благодаря! Ще купя няколко и ще редувам. Мажа постоянно с крем за ръце и нокти, но сега ще добавя и кокосово масло. Минавам ги всяка сутрин с лимон, но ще го заменя с домашния оцет, който си правя. Благодаря за съветите!

# 727
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте! Препоръчайте ми, моля, заздравител за нокти. Много са меки, цепят се. Махнах си сама гел лака с пила, а и допълнително се окаяха от дезинфектантите. Ползвам Евелин 8 в 1, но положението не се подобрява. Може и да не  бюджетен.


Рициново масло всеки ден.

# 728
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Рициновото масло чисто ли го нанасяте и после измивате ли го?

# 729
  • Мнения: 153
Да, без проблем го измвам.

# 730
  • София
  • Мнения: 3 951
Не го измивам. Хубаво разтривам в ноктите, после ако е останало и върху ръцете на кожата. И така спя. Може и да се забърше леко със салфетка.

# 731
  • Мнения: 4 347
Идвам тук и вместо запис оставям един съвет, подочут от съседки - хининова вода за твърдост и заздравяване на нокти.
Просто е - малко от хининовата вода, напр.на Милва, която се използва главно за коса, се сипва в купичка вода, и се потапят пръстите. Аз използвам обикновен лак в ежедневието си, и за да изсъхне по- бързо потапям в студена вода. Сега сипвам по малко вътре от хин.вода и нямам проблеми. А ноктите ми бяха ужасни преди това....
Редактирам за да вмъкна моя нов фаворит след нискобюджетната грижа за лице. Марката е Агива ( натур оф Агива), попаднах на сета в Лидъл - мицерална вода + маска-пилинг с розова вода и перли за чувствителна кожа. Има и варианти за проблемна кожа със зелен чай и за всеки тип кожа с Активен въглен.
Първият вариант с перли е вече използван - миц.вода почиства отлично, но аз не използвам водоустойчив грим. Икономична е, почти няма мирис.
Маската -пилинг има силен аромат на спирт, така, че саморекламата им за нежен аромат на 🌹 е..... Но премахна упорити черни точки, а кожата ми се чувства перфектно след нея. В съдържанието ѝ на второ място е спирта, но съм на мнение, че ако кожата ми се чувства добре, няма значение.
Онзи ден се изкуших и си купих с Активен въглен, тъй като понякога си правя дом.маски с въглен и ми действат добре, но все още не съм отворила сета да го пробвам. Цената е осем лв.без стотинка.
И да попитам - търся хубав фон дьо тен за суха кожа, който не прави пъпки. Цената да е около 15 лв.

Последна редакция: нд, 12 апр 2020, 00:31 от Vicky_P

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 601
Нахлувам да похваля един крем на Revuele - Renouvage complex lift night, следя ви и видях добрите отзиви за марката. Кремът ми влияе добре т.е. влияе добре на кожата ми, не е мазен, попива бързо. Благодаря за вашите коментари и отзиви!

# 733
  • Мнения: 5 093
Нотино дали скоро са пускали безплатна доставка?

# 734
  • Мнения: 2 585
Нотино дали скоро са пускали безплатна доставка?
Нотино винаги имат безплатна доставка на определени артикули. От години пазарувам основно парфюми от тях и имам наблюдения, когато правят голяма акция с безплатна доставка. Хубаво четете и пресмятайте, защото обикновено вдигат цените и така си избиват доставката.

Общи условия

Активация на акаунт