Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, карам курс дистанционно обучение по психология.Някой знае ли дали само с него мога да си намеря работа с психология?

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 23:19 от Не се сърди, човече

# 1
Каква диплома / сертификат ще получиш след обучението? Ако е за изкаран курс, едва ли ще можеш да практикуваш психология. Какво ти казаха за целта на обучението, преди да се запишеш?

# 2
Ще можеш, но само на длъжност ЗКШ Wink С дълбоките познания по психология, придобити от дистанционния курс, ще можеш само по погледа на шефа и стойката му да разбереш кое точно от специфичните за длъжността задължения се очаква да изпълниш в момента Grinning

# 3
  • Велико Търново
Като цяло и с бакалавър и магистър е трудно в сферата на психологията да се реализира човек. Точно коя област ви интересува? Нещата не винаги опират и до дипломата, а и до умения, знания , пък и до връзки

# 4
Благодаря за отговорите. Курса се води по-скоро като специализация за студенти или вече дипломирали се,независимо от специалността.Накрая излизаме със сертификат за професионална квалификация "психолог". Нищо не са ми казали. Инспекторката дори се чудеше защо толкова масово се записва точно психология.

# 5
Благодаря за отговорите. Курса се води по-скоро като специализация за студенти или вече дипломирали се,независимо от специалността.Накрая излизаме със сертификат за професионална квалификация "психолог". Нищо не са ми казали. Инспекторката дори се чудеше защо толкова масово се записва точно психология.
Здравей, към кой Университет? Интересува ме специалността.

# 6
Великотърновския

Общи условия

Активация на акаунт