На море в Турция - тема 66

  • 55 490
  • 785
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 3 806
Забравих да ви попитам, тази година Рамазан байрама се пада по средата на почивката ни. Чела съм, че по това време се "изсипва рогът на изобилието", но се притеснявам да не е голяма лудница. Как мислите, имам ли основания за притеснения, или да спра да мисля глупости и да си чакам почивката с кеф? Не, че мога да променя нещо, но поне да не си тормозя "умната" руса главица. 😊

# 46
  • Мнения: 369
Роже ,когато кацнахме на летището в Анталия, посрещащото момиче ми беше сбъркала името на табелата и 40мин. неможахме да се намерим. Бяха ми дали тел.номер на шофьора за връзка,но той говореше само на турски и неможехме да се разберем! Помолих едно случайно момче на английски да позвъни на шофьора и на турски да се разберат! А и не беше буса ,който бяхме резервирали! Дойде,някакъв друг мръсен бус...,после аз писах на GetTransfer и приложих снимки на сбърканото ми име,те се извиниха и предложиха компенсация!

Моля те,дай предложение за фирма за трансфер в Бодрум!

# 47
  • София
  • Мнения: 1 845
Да, за съжаление стават такива грешки, но си е неприятно чакането... добре поне, че са те компенсирали.
ledi, ами HolidayTaxis и GetTransfer правят там трансфери, от фирмите, които съм ползвал.
В Гугъл сигурно ще ти излязат и други местни фирми.
Нали имаш 15% компенсация, използвай ги. Пък и при заявката ще отбележиш с големи букви: моля да ми изпишете правилно името Simple Smile

# 48
  • Мнения: 31
Здравейте момичета.... Доста трудно ми е да избера хотел за този бюджет от 2300лв за двама с две деца. Но май се ориентирах към този хотел.. amara sealight elite в Кушадъсъ.
Моля ви някой да сподели по актуални мнения и по скоро ме интересува към коя агенция да се обърна- мнение за ориент 99? Там виждам се предлага този хотел!
Много ви благодаря предварително

# 49
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте момичета.... Доста трудно ми е да избера хотел за този бюджет от 2300лв за двама с две деца. Но май се ориентирах към този хотел.. amara sealight elite в Кушадъсъ.
Моля ви някой да сподели по актуални мнения и по скоро ме интересува към коя агенция да се обърна- мнение за ориент 99? Там виждам се предлага този хотел!
Много ви благодаря предварително

Хотел Амара е УАУ, хич не се колебайте.

# 50
  • Мнения: 125
Марги,

къде е този красив плаж на заглавната сника на темата Thinking ?

# 51
  • Мнения: 678
здравейте, следя темата с интерес.

# 52
  • Мнения: 416
Здравейте момичета.... Доста трудно ми е да избера хотел за този бюджет от 2300лв за двама с две деца. Но май се ориентирах към този хотел.. amara sealight elite в Кушадъсъ.
Моля ви някой да сподели по актуални мнения и по скоро ме интересува към коя агенция да се обърна- мнение за ориент 99? Там виждам се предлага този хотел!
Много ви благодаря предварително
Ние запазихме през Албена Холидейз,там цените като ги сравнявах бяха най-добри /ниски Flushed,питах тук и получих добри отзиви за тях Nerd

# 53
  • Мнения: 32
Здравейте, насочили сме се тази година към Бодрум, гледах няколко 4 звездни хотели които са в Гюмбет.Кой бихте препоръчали -

1. Ayaz Aqua Beach Gumbet 4+ -
2.Parkim Ayaz 4
3.Anadolu Bodrum 4
4.Jasmin Beach

Мерси на отзовалите се в питането.

# 54
  • Мнения: 114
Здравейте, моля ходилите през юни около средата в Суено Делукс да кажат дали басейните са студени.

# 55
  • София
  • Мнения: 35
В началото на миналия юни не бяха студени.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте, моля ходилите през юни около средата в Суено Делукс да кажат дали басейните са студени.

Миналата година бяхме там средата на юни и басейните бяха идеални

# 57
  • Мнения: 1 710
Забравих да ви попитам, тази година Рамазан байрама се пада по средата на почивката ни. Чела съм, че по това време се "изсипва рогът на изобилието", но се притеснявам да не е голяма лудница. Как мислите, имам ли основания за притеснения, или да спра да мисля глупости и да си чакам почивката с кеф? Не, че мога да променя нещо, но поне да не си тормозя "умната" руса главица. 😊

Почивката по време на Рамазан си има и плюсове, и минуси. До колкото разбирам се досещаш какво да очакваш Simple Smile
Наистина изобилието е по-голямо - храна, забавления, тържества, фойерверки - дори и в икономичните хотели се усеща празничност. От друга страна обаче, тогава има повече турски семейства, а те често  се обслужват с приоритет и с по-голямо внимание. То и извън празниците може да се забележи по-голяма грижа към турците, но на празници е по-осезаемо. Което като се замисля, е похвално за тях. По пътища, молове, пазари и туристически обекти също е по-натоварено.
Има хора, които целенасочено избират тези дни за почивка заради екстрите. Така че не го мисли в отрицателен план.

Марги, къде е този красив плаж на заглавната сника на темата Thinking ?

Това е плажът на Paloma Oceana в Сиде, подрайон Кюмкьой.
Този плаж е много широк, оформен е прекрасно, има доста добро разстояние между шезлонгите, а най-важното е, че пясъкът е фин, няма и едно камъче на брега, а морето е плитко и по-навътре.
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 242
Марги, къде е този красив плаж на заглавната сника на темата Thinking ?

Това е плажът на Paloma Oceana в Сиде, подрайон Кюмкьой.
Този плаж е много широк, оформен е прекрасно, има доста добро разстояние между шезлонгите, а най-важното е, че пясъкът е фин, няма и едно камъче на брега, а морето е плитко и по-навътре.
Скрит текст:
[/quote]
На мен и хотелът много ми харесва. Добро обслужване, вкусна храна, частичко. Има нужда от реновация,  защото е поовехтял,  но се поддържа много добре.

# 59
  • Мнения: 164
Един, може би глупав въпрос но все пак:
Заслужава ли си да бъде направена застраховка отмяна на пътуване и нормално ли е да започне да е активна 10 дни след сключването и!

Общи условия

Активация на акаунт