На море в Турция - тема 66

  • 55 546
  • 785
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Благодаря за новата тема!
Резервирахме в SUENO DELUXE BELEK за края на май, дано всичко да е точно. Simple Smile

Чудесно. Миналата година почивахме в него.
Тази година пак ще сме там - юни и септември Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 459
AIR, ааааа пропусни и 2021. Кой ще ми е гид за Египет?

# 32
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 456
AIR, ааааа пропусни и 2021. Кой ще ми е гид за Египет?
😃😃😃..Хах, еее, тъкмо ще съм натрупала впечатления дотогава, де 😉

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Аз пак да си питам за Titanic Deluxe Belek. Някой отзив от миналата година ...

# 34
  • Мнения: 369
И аз да се запиша! Марги,сърдечно благодаря за труда и старанието ти!💐
Миналата година резервирах през GetTransfer. Имаше малки гафове с тях,но ни компенсираха с 15% отстъп5а при следваща резервация!
Някой да предложи трансферна фирма за Бодрум,че от хотела ни искат по 120€ в посока за 4-ма възр.и 2 деца!

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 848
Марги благодарности за поредната прекрасно оформена и изключително полезна тема!

Да се отчета и аз, майската почивка е резервирана отдавна. За септемврийската, още се кумя и мая. Мисля да поизчакам, пък да видим накъде ще тръгнат нещата. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 186
Марги, за пореден път........ сърдечно БЛАГОДАРЯ!

# 37
  • Мнения: 2 890
Благодаря за новата тема!
Резервирахме в SUENO DELUXE BELEK за края на май, дано всичко да е точно. Simple Smile

Чудесно. Миналата година почивахме в него.
Тази година пак ще сме там - юни и септември Simple Smile
А от къде резервирахте ?

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 848
Скрит текст:
Старахотна тема, както винаги! Много благодаря на Маги. Благодаря и за информацията за трансферите. Сериозно се замислям да поръчам, нищо че сме с агенция - вообще не ми се занимава с деца и автобуси. Межувременно цената на нашия хотел се е качила с над 300 Е и ако всичко мине добре, ще съм много доволна от резервацията.
[/spoiler] Oh! Carol, кой хотел избрахте, ако не е тайна разбира се?

# 39
  • Берлин
  • Мнения: 4 598
Марги,адмирации за труда.

GalaBG,благодаря ти за отзива. Малко ми е странно, подобни неща в съвкупност не съм чела по отзиви на други почивали. Но то пък всеки си има мироглед и това определя и коментарите му.

За трансфер основно Holidaytaxis ползваме. Засега съм 100% доволна. Дано и занапред е така,че и тази година букнах трансферите през тях.

Някой питаше за май и Бодрум. Ами раничко ми се вижда за топла вода.

# 40
  • Мнения: 683
Oh! Carol, кой хотел избрахте, ако не е тайна разбира се?

Adalya Elite Lara, но аз го бях харесала от миналата година и не съм търсила много.

# 41
  • Мнения: X
И аз се записвам, че живот и здраве ми предстои почивка в Анталия на 7 октомври и искам да се информирам Blush

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 3 848
Oh! Carol, много благодаря! Прекрасна почивка и много положителни емоции. Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 500
Благодаря за темата! Чудесни почивки на всички!:kissing_heart:

# 44
  • София
  • Мнения: 1 858
Миналата година резервирах през GetTransfer. Имаше малки гафове с тях,но ни компенсираха с 15% отстъп5а при следваща резервация!
ledi , би ли споделила какви бяха малките гафове на GetTransfer? Да знаем кога да си искаме компенсация Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт