Моля за помощ - спорове за пари със съпруга ми

  • 10 531
  • 131
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
To па една любовна история..Циментиране на двор..
Мда, вече вместо "Тури му пепел", ще се казва "Излей му цимента".

# 106
  • Мнения: 7 006
Гмуркат се ,не само на 19    и на повече пак.Особено ако са потиснати в семейството си  и неразбрани.
То сложно, хем да е свободна воля, хем да се пази от  ями по пътя.И пропада.Може би защото волята не е  циментирана още.
Като изтървани.
Е тамън.Практикувайки циментиране на двор,ще се учат как да си циментират и волята,ако преди това не сторят някой сакатлък и да си циментират краката ..

# 107
  • Мнения: 18 618
Мани,  и аз циментирах нещо си ,  та и майстори ръководих да строят , оказа се щото баща ми бил строител.Свакървата така реши, че се предава по наследство. А из градината се справям защото майка ми градинарка беше.Само счетоводител бях защото съм учила това.
Та  и аз на 19 си хванах батко  и говоря от първо лице, доста години минаха да се ософеря. Няма втори живот да го изживея с този акъл.

# 108
  • София
  • Мнения: 38 612
Аз след всяка такава тема се кръстя и си викам - добре, че стана така, че от 19 до 29 си живях, учих, работих и хич не ми вървеше в сериозните връзки.

# 109
  • Мнения: 866
Не отива на добре тая връзка, а "практиката" е показала, че в такива случаи нещата се развиват към зле с течение на времето Rolling Eyes

Гадно е много при такива случаи, в които ако единият (засегнатият) е вложил много пари и от своите и ако има раздяла, то подялбата е изключително сложна и често някои от двамата увисва и най-често това са жените. Ама в такива моменти си казваш (а и то си е и така), че парите, материалните неща не са най-важното, ако се заинати, ей така на ум си казваш - да си ги носи в гроба и теглиш чертата ... Angry

Прясна ви е връзката и за това този "мъж" до сега не е показал всичко най-лошо от себе си, но и това ще се случи, често най-лошото си го показват и след като се роди дете, защото те подсъзнателно вече се успокояват, че жена им е здраво вързана и се почва вече якия тормоз.

Моето мнение е такова, смятам, че нищо добро не те чака за напред с този мъж. Той може да си има и на ум, че и първо трябва и къщата да се довърши изцяло и сигурно в момента си сдържа още цялата лошотия, защото и без теб ще му е по-трудно сам да оправи всичко.

Така, че и довършване на ремонтите също може да е фактор и като се случи, да почне да си позволява и повече тормоз ! Neutral Face

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 02:36 от Stallion001

# 110
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз след всяка такава тема се кръстя и си викам - добре, че стана така, че от 19 до 29 си живях, учих, работих и хич не ми вървеше в сериозните връзки.
То и на 39 може да налетиш на такъв екземпляр. Ако ти е толкова акъла.

# 111
  • Мнения: 2 039
Авторката.....? Каквостана? Има ли развитие?

# 112
  • Мнения: 1 009
Аз съм потресена... чисто информативно какви са ви професиите?

# 113
  • Мнения: 51
Авторката.....? Каквостана? Има ли развитие?
Да, нов скандал. Проблема е в мен, че не предприемам нищо.

# 114
  • Мнения: 1 258
След скандала си събирам багажа и кой от къде е. Лесно е без дете.

# 115
  • Мнения: 1 177
Sweet An, този период на чудене и плаха надежда, че нещата ще се оправят от само себе си, трябва да отмине скоро. Мисли стратегия за оттегляне и си подреждай нещата. Този мъж не може да бъде превъзпитан!

# 116
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
В какъв смисъл не предприемаш нищо?
Не правиш замазка и шпакловка, или друго?

# 117
  • Варна
  • Мнения: 36 704
Ама ти още ли си там?!?

# 118
  • Мнения: 51
В какъв смисъл не предприемаш нищо?
Не правиш замазка и шпакловка, или друго?
Да, точно така.

# 119
  • Мнения: 18 657
Абе я си стой там най-добре Simple Smile Къде ще намериш друг такъв мъж, с къща и всичко останало Simple Smile Изкарвай повече пари, за да даваш и на него обаче. Иначе може да те замени с някоя друга Sad

Общи условия

Активация на акаунт