Хотелите във Велинград - 12

  • 65 583
  • 699
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 386
В Роял СПА има външни  много топли басейни за киснене.
А за Арте - големият  басейн не бих определила като много топъл. Хладка е водата по мои критерии 🙂

# 451
  • Мнения: 236
И в по- нисък клас хотел, като Аура, външния басейн за киснене е много топъл и приятен през зимата. Все пак през тръбата протича вода над 70 градуса.

# 452
  • Мнения: 1 069
Мразим Велинград като цяло, загубено село, в което няма, какво да правиш и всичкото софиянци се изсипват там, но мога да похваля хотел Бор.
Чистичко, топло, усмихнат персонал, вкусна храна. За вечеря имаше много читави неща.
Само парната баня, не работи заради Ковидчо.

Имаше диджей и се поразкършихме малко. В 21.30 си тръгна той, а в 22.00 осветлението в ресторанта -OFF.

Имаше доста роми, но ...... кротки и тихи, за разлика от голяма група шумни, български се лян ду ри !!!

Ама като цяло си е ок.


П.с. за ковидофилите - маски не се носят, въпреки табелите, храната е на самообслужване. Абееее рахат !

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 22:08 от aiwabg

# 453
  • Мнения: 19 483
А, благодаря че сподели това за Бор, скоро няма да ме видят там. Не съм си намерила здравето на улицата.

# 454
  • София
  • Мнения: 3 457
Днес се прибрахме след двудневен престой в с.Пчелински бани.Външният басейн беше чак неприятно топъл на моменти.

# 455
  • Мнения: 12 004
Нерде Пчелин, нерде Велинград. Не се заяждам, постът не е за тук.

# 456
  • София
  • Мнения: 3 457
Зная че не е за тук,но е в района .И тъй като всички търсим местенца из страната и коментираме една шепа хотели,си позволих да напиша (То и Кранево и Хот Спрингс не са  във Велинград...)

# 457
  • Мнения: 1 069
А, благодаря че сподели това за Бор, скоро няма да ме видят там. Не съм си намерила здравето на улицата.

Еми ето, един път и аз да съм полезен Joy

# 458
  • Мнения: 2 132

Еми ето, един път и аз да съм полезен Joy
Благодарим, ма нямаше нужда Wink
И аз потвърждавам за Аурата, вряло е външното топило!И между другото там началото на декември си изкарахме страхотно- 15 тина човека се въртяхме за 5 дни в целия хотел и всичко работеше!

# 459
  • Мнения: 19 483
И аз го харесвам Аура заради топлите басейни. Обаче ме дразни, че не настаняват двама възрастни в апартамент, а стаите не ми харесват и затова го избягвам.

# 460
  • Мнения: 2 132
Ние бяхме в хубава нормална стая, даже и разтегателен фотьойл с масичка си имаше.Направи ми впечатление, че на 1 етаж са значително по- малки стаите (погледнато отвън).

# 461
  • Мнения: 1 069
Само информативно да питам, при резервация през букинг туристическия данък не влиза ли в цената ?

# 462
  • Wonderland
  • Мнения: 741
В Двореца си връткат частни партита през уикенда със стабилно количество гости, с DJ, хотела кънти до 11 часа вечерта, вие за маски си говорите. Grinning На входа на хотела е лепнато едно "влизане само с маски", ама вътре видяхме само една двойка от гостите да върви с маска из общите помещения.

Паралел с друг известен Велинградски хотел - Вела Хилс, където всички бяха с маски, персоналът напомняше, ако види някой без, намерили са вариант да наместват всички гости в ресторанта в различни интервали, за да няма застъпване и т.н.

# 463
  • СИ
  • Мнения: 4 406

"... Велинград като цяло, загубено село, в което няма, какво да правиш и всичкото софиянци се изсипват там...".

"... Имаше доста роми, но ...... кротки и тихи, за разлика от голяма група шумни, български се лян ду ри !!! ...".


Така си е... Почти не останаха места из България, където просто можеш да отидеш и да си починеш. Стълпотворение от мутри, джипове, чалга и селяния в най-лошия вариант. Пък по празници... Не е за разправяне...!

# 464
  • Мнения: 19 483
Аз отдавна вече по големи празници избягвам хотелите, през уикендите също. Ориентирала съм се към делничните дни с надежда за по-спокойно изкарване на почивката.

Общи условия

Активация на акаунт