Хотелите във Велинград - 12

  • 65 459
  • 699
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 382
За Аура - върни две странички назад, от мнение 605 нататък... 👍
За сравнение - Акватоник е по-добър хотел, с по-хубав СПА-център. Аз го съпоставям с Роял спа. Но не пречи да разнообразите и с Аура, просто не тръгвайте с големи очаквания Wink

# 646
  • Мнения: 2 275
Много благодаря! Иначе Рояла изобщо не ми харесва Simple Smile Да, не тръгвам с големи очаквания, все пак хотела е 3 звезди. Поне да е чисто, топло и с вкусна храна. Ще видим.

# 647
  • Мнения: 3 382
Приятна почивка! Simple Smile
И да споделиш впечатления после Wink

# 648
# 649
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, аз с малко странно питане, разбира се не е това най-важното изискване, но ММ имаше рожден ден на 19.04 и бяхме в Роял спа, следобеда му донесоха вино с плодове от хотела за повода. Дали знаете друг хотел (искаме да разнообразим) с такава почерпка, понеже планираме двудневна почивка и за моя рд през юни, а и аз да се почувствам специална хахах Joy
Благодаря!

# 650
  • Мнения: 1 397
Здравейте, аз с малко странно питане, разбира се не е това най-важното изискване, но ММ имаше рожден ден на 19.04 и бяхме в Роял спа, следобеда му донесоха вино с плодове от хотела за повода. Дали знаете друг хотел (искаме да разнообразим) с такава почерпка, понеже планираме двудневна почивка и за моя рд през юни, а и аз да се почувствам специална хахах Joy
Благодаря!

В повечето хотели предлагат такъв комплимент за празника на гостите!

# 651
  • Мнения: 1 069
Вашето "ММ" не е лошо да ги подсети, защото някои рецепционисти блеят, като ви регистрират.

# 652
  • Мнения: X
В хотел Инфинити имаше такава изненада за рождения ден на ММ. Бутилка вино, плодове и картичка.

# 653
  • Мнения: 882
И в Арте получих такава изненада тази год. Вино и плодове.
4-ти път празнувам там и мислих, че този път ще забравят, понеже в хотела беше страшна лудница. Но не, получих си Simple Smile))
А в Роял-а освен виното и плодовете имах и поздравителен лист и от персонала се бяха погрижили да купят букет, за да може ММ и синът ми да ме изненадат.

# 654
  • София
  • Мнения: 864
Записвам се в темата. За сега сме фенове на Арте.Simple SmileНо бих пробвала и друг як хотел. Знам за Инфинити, но все няма места.

# 655
  • Мнения: 1 397
Записвам се в темата. За сега сме фенове на Арте.Simple SmileНо бих пробвала и друг як хотел. Знам за Инфинити, но все няма места.

Здравейте! Арте и Инфинити са несъпоставими. Казвам го в ролята си на фен на Арте. По-ниската цена на Инфинити ме привлече,но база за сравнение няма.

# 656
  • Мнения: 2 045
Басейните в "Инфинити" малки ли са? На снимката така ми изглеждат.

# 657
  • Мнения: 1 397
Басейните в "Инфинити" малки ли са? На снимката така ми изглеждат.

Един от басейните е по-голям - той е и с по-хладка вода,за плуване. Другите са по-топли,но са с по-малки размери.

# 658
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 718
Не са малки басейните в Инфинити. Като цяло спа-то е изключително разнообразно.

# 659
  • София
  • Мнения: 864
Записвам се в темата. За сега сме фенове на Арте.Simple SmileНо бих пробвала и друг як хотел. Знам за Инфинити, но все няма места.

Здравейте! Арте и Инфинити са несъпоставими. Казвам го в ролята си на фен на Арте. По-ниската цена на Инфинити ме привлече,но база за сравнение няма.
Не съм била още в Инфинити.Казват,че е с най-хубавото спа.
В Арте басейните са малки,спа-то също за размерите на хотела.

Общи условия

Активация на акаунт