Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2020, 14:47 ч.

Travel card/ Пропър холидей оод

• 282
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте.  Не открих нито една тема или коментар за тази фирма, а силно се надявам,  че някой ще сподели мнение. Превела съм капаро за лятната ни почивка и исках, преди да преведа и останалата сума, да прочета реални коментари за тази фирма.  Мога да предложа линк към офертите им. Първоначално ми заприлича на сайт за ваучери, но се оказаха туристическа агенция.  Притеснителното за мен е, че всичко е онлайн и не се виждаме, не подписвам договор, а получавам потвърждение за всичко на мейла.
https://greece.travelcard.bg/garcia.php?w=2&region=6&hot … eMax=15000#result

Моля, споделете мнението си за тях, ако сте ги ползвали

# 1
Ако не бъркам, в тази оферта датите са извън сезона. А Гърция е една от най-достъпните дестинации без ТА. ЗАщо не се свързахте директно с избрания хотел за оферта?

# 2
Линкът не е за конкретната оферта. И на сайта на хотела и в букинг цените са по-високи или двойни. Въпросът ми беше дали някой може да сподели мнение за фирмата или е купувал оферта от този сайт.

# 3
Здравейте, аз също се интересувам от фирмата. Осъществи ли се почивката ви и имахте ли проблем с фирмата. Благодаря Simple Smile

# 4
Здравейте, има ли доволни и надеждна ли е тази агенция?

Общи условия

Активация на акаунт