Влюбване до полуда.

  • 4 822
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 866
Моля всички да спрат да дават съвети и ако го правят да поставят важно условие !

Условието е авторката да ни споделя развитието на случая, ако пробва някой от съветите, да ни сподели после какво се е случило, да ни върне feedback и по този начин да уважи хората, които са отделили време да коментират. Повечето теми винаги така свършват, авторите си получават мненията и изчезват и ние не разбираме най-важното, дали съветите са помогнали, как се е развил случая. Sad

Моля подкрепете ме в това мнение, за да може да следим развитието на тази интересна история.
И да Боже чак до брак и бебета евентуално Hug
Това последното е шегичка, но все пак поне да видим ако пробваш някои от съветите, ще има ли резултат. Wink
Авторке моля те не ни забравяй Neutral Face

# 61
  • Мнения: 15 960
Че тя може да го види чак след две седмици, ний дотогава какво ще правим, ако не й даваме съвети?

# 62
  • Мнения: 24 467
LaughingSweat Smile
Изчакай всички да излязат от залата. Отиди до бюрото му. Подари му цвете в саксия. Кажи, че си силно впечатлена от начинът, по който достига до студентите, подходът му и знанията му. Кажи, че цветето е за неговият офис. Не бъди пошла и не флиртувай! Не преминавай границите, за да не получиш обратното на това, което искаш. Напусни залата.

След това на няколко лекции го гледай с голям интерес. Той вече ще те е забелязал и ако те харесва, ще имаш чувството, че само на теб обяснява.

След това, можеш да му напишеш имейл: “Извинявям се, че Ви безпокоя. Сигурно сте изключотелно зает човек. Но какво мислите за... (някакъв философски въпрос, иницииран от науката, която преподава). Отдолу напишете: ПП Поливяте ли цветето?

Ако има интерес, веднага ще започне комуникация.


Това много ме разсмя. Той може да и отговори: Не го поливам, може да дойдеш да го полееш. Sweat SmileА тя като отиде да си забрави нещо (чадър, чантичка) така че да има повод да го посети още веднъж. Laughing

В духа на традициите е да се изпусне кърпичка...Blush

# 63
  • Мнения: 24 467
..Ъмм,защо така,"бе,Миме",лош ден ли имаш?Sunglasses

Лош ден имам - яд ме е, че не станах университетски преподавател ...

Никога не е късно за това у нас. Само че не знам дали си струва. Сега на един студент се падат по петима преподаватели, та не съм сигурна, дали ще ти е в плюс.

# 64
  • Мнения: 2 857
Джуди, все си мисля, че ще съм достатъчно готин поне за един кактус от мила студентка. Grinning

А кое би ми било е в плюс според теб?  Правото..? Smiley

# 65
  • Мнения: 4
Понеже съм в същата ситуация ще ти обясня Как да минеш така наречената първа фаза. Влюбих се в преподавателя си от пръв поглед. Не ми водеше семинарните занятия, но аз ходех с неговите групи. Започнах да чета и се оказа, че и предметът ми хареса. Той ме забеляза, разменяме си погледи, той дори понякога първи ме поздравява, въпреки че от тогава минаха повече от две години. През които аз ходих да му задавам въпроси. Може да се каже, че сега сме на фаза 2, но аз лично не бих направила нищо повече, защото ме е срам. Но ти действай, може при теб нещата да се развият в друга посока и твоят преподавател да излезе по-съобразителен мъж

# 66
  • София
  • Мнения: 35 301
Две години фаза едно :O После "Студена планина" ми се чини невероятен.....

# 67
  • Мнения: 4
То фаза едно все още продължава и би продължила още две години , по простата причина, че не знам какво да направя, а и все пак имам известно достойнство. А и той, въпреки моите дискретни намеци, не прави никаква крачка, което е разбираемо все пак е и по-голям от мен.

# 68
  • София
  • Мнения: 35 301
То фаза едно все още продължава и би продължила още две години , по простата причина, че не знам какво да направя, а и все пак имам известно достойнство. А и той, въпреки моите дискретни намеци, не прави никаква крачка, което е разбираемо все пак е и по-голям от мен.
Лиде, какво имаш да губиш освен време? Давай, напъни малко, въпреки теб....

# 69
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Защо да напъва, след като той е пасивен? Унизително е. Отделно не всеки мъж е очарован от двамата го жена. Твърдят, че ги приемат за отчаяни.

# 70
  • София
  • Мнения: 35 301
За що да напъва ,след като той е пасивен? Унизително е. Отделно не всеки мъж е очарован от двамата го жена. Твърдят, че ги приемат за отчаяни.
Защото явно от изложеното, господинът има интерес. Ама се полюбват по лъжичка на година. Да превърти малко, викам аз.

# 71
  • Мнения: 352
То фаза едно все още продължава и би продължила още две години , по простата причина, че не знам какво да направя, а и все пак имам известно достойнство. А и той, въпреки моите дискретни намеци, не прави никаква крачка, което е разбираемо все пак е и по-голям от мен.
Ако той, въпреки намеците, не прави крачка не означава ли, че просто не е заинтересован?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Две години флирт, не мисля, че има интерес. Мъжките мераци са по - импулсивни.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 23:47 от Viviana91

# 73
  • Мнения: 4
Извинявам се, че превземат темата на авторката, но тъй като историите са сходни не си заслужава отделна тема. Всъщност аз съм най-неопитната флиртаджийка и той може бе дълго време си мислеше, че го използвам само за консултации, тъй като се замисля аз (с изключение на тази година ) не съм му казвала нищо хубаво, дори него поздрявявах като ми се усмихнеше. Сега нещата леко се промениха и поне му се усмихвам. Но мога да гарантирам, че не е просто ученически синдром. За изминалите две години ставам и си лягам само с мисълта за него. Той наистина е прекрасен и между другото, въпреки 20-те ми години моята първа любов

# 74
  • Мнения: 24 467
Джуди, все си мисля, че ще съм достатъчно готин поне за един кактус от мила студентка. Grinning

А кое би ми било е в плюс според теб?  Правото..? Smiley

Абе зор си е да се бориш с още 4 преподаватели за един студент. Но у нас условията са сурови. Само истинските мъже оцеляват.
Виж, за специалност да не е "Право" - ще изглеждаш сухо и скучно. Нещо по- към изкуства, псхология... абе нещо възвишено и душеприказчиво гледай да почнеш. Тогаз може и шипков храст да намериш някоя сутрин пред кабинета. Ако не те изпревари някой асистент.

Общи условия

Активация на акаунт