Не знам какво става

  • 7 233
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
От скоро време се виждам с жена която иска да е с мен казва ми постоянно когато някой и пише и тя не му отговаря на абсолютно никой заради мен обаче когато се събере с приятели и се напие винаги танцува с един бута му се и в същото време ми обяснява че няма нищо между тях какво да направя

# 1
  • Мнения: 594
Бягай с 300!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553

Като за начало, да започнеш да използваш препинателни знаци.

# 3
  • София
  • Мнения: 23 095
А ти ли настояваш да ти казва кой й пише?

# 4
  • София
  • Мнения: 13 111
Научи се да танцуваш.

# 5
  • Мнения: 18 298
Пияният човек разкрива истинските си мисли/чувства/мераци, тъй че... да. Иска този мъж. Той зает ли е или не я харесва, защо не е с нея?

# 6
  • Мнения: 12 761
За да ти казва,че мъже й пишат, но тя не, заради  теб - значи иска да те заинтригува и  да покаже, че е търсена и желана. На срещи с приятели ти я кани на танц и няма да се налага да танцува с друг. Ако стоиш като дърво, а тя иска да танцува, не й оставяш избор.

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Една жена, ако е влюбена, дори в дърво, няма да отиде да танцува с други мъже, и то предизвикателно. По-скоро не се интересува чак толкова от него, или иска да го кара да ревнува, като и двете не говорят добре за нея и отношенията им. Това с "виж колко народ ми пише, колко съм желана, а пък аз не им отговарям", също го потвърждава.
Аз бих пропуснала такъв човек.

# 8
  • Мнения: 18 298
Тази любов към танца, ама баш с конкретен човек, а не по принцип... Laughing

# 9
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
От скоро време се виждам с жена която иска да е с мен казва ми постоянно когато някой и пише и тя не му отговаря на абсолютно никой заради мен обаче когато се събере с приятели и се напие винаги танцува с един бута му се и в същото време ми обяснява че няма нищо между тях какво да направя
Ако ти не се напиваш и не правиш разни такива неща,  бягай. Защо ти е жена с проблеми с алкохола, която се бута в мъжете пияна? И какво значение има какво говори, нали виждаш какво прави? Ако и ти имаш подобно поведение.... може да ста си лика-прилика. Но ще я делиш с други, вероятно ще имаш и други проблеми,  ако си с нея.

# 10
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
От скоро време се виждам с жена която иска да е с мен казва ми постоянно когато някой и пише и тя не му отговаря на абсолютно никой заради мен обаче когато се събере с приятели и се напие винаги танцува с един бута му се и в същото време ми обяснява че няма нищо между тях какво да направя
Хехе, вие май нямате никаква връзка, ми се струва.
Тя уж е решила, че имате нещо екслузивно, и в същото време продължават да и пишат други. А защо не са спрели? Защото или не им е казала да спрат да го правят, или ако им е казала, но те тъпо и упорито продължават да пишат, не ги е блокирала.

Такива като нея стават за "приятели с екстри", "отворена връзка" и т.н. Ако си способен да се забавляваш, докато намериш нещо по-добро, давай, възползвай се. Ако ли не - she belong to the streets и next!

# 11
  • Мнения: 82
А ти ли настояваш да ти казва кой й пише?
Не тя сама го прави

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
провокира те, да я заслужиш

Другия път се вклини в танца им и я отвлечи на някъде

# 13
  • Мнения: 18 298
Изказвам съмнение в тази теза. Simple Smile Според мен си харесва другия.
Нищо обещаващо за автора във връзка, която започва така.

# 14
  • Мнения: 7 408
Абсолютно те провокира, малко да се размърдаш, а не да пускаш смешни теми.
Ако тя има интерес към теб и ти го показва, не изпускай момента.

Общи условия

Активация на акаунт