Не знам какво става

  • 7 234
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Интересна ти е, защо не можеш да я хванеш, бяга ти. Задай си въпроса какво те движи към нея. Ако е просто интерес, поиграй си. Ти ще спечелиш.

Тези отчети за чатовете, дато ти ги дава, не ги взимай насериозно. Първо са много инфантилни и после доказват, че и тя все още се учи на правилата на тази игра. Като се напие, излага ли се, или ти си мислиш така, защото си бесен от ревност? Вземи я, що я даваш на другите, като я искаш. Каките ти казаха, научи се да танцуваш. Има жени, които отиват заради танците в бара и няма да седнат на бара да се коокрят и само да пият, за да угодят на някого, с когото се срещат отскоро.

# 16
  • Мнения: 82
Всеки път когато се виждаме тя се старае да ми приготви всичко на масата за ядене пиене аз не давам една стотинка за нищо и това е всеки ден не аз не и давам пари просто тя не ги иска правиме секс всеки ден от предишен нейн съм чул че не изневерява каквото и да става обаче защо така прави с този другия не знам

# 17
  • Мнения: 8 937
Чувал ли сте за пунктуация?

# 18
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Всеки път когато се виждаме тя се старае да ми приготви всичко на масата за ядене пиене аз не давам една стотинка за нищо и това е всеки ден не аз не и давам пари просто тя не ги иска правиме секс всеки ден от предишен нейн съм чул че не изневерява каквото и да става обаче защо така прави с този другия не знам
Дърво ли си?

Като ти е приготвила масата, ти пък поне врътни с нея един танц. Пийни си и я предизвикай да видим какво ще стане. Ако почне да ти се дърпа, бъди настоятелен, не се отказвай лесно. Нека разбере, че имаш желание да я изкефиш, а не го правиш само да отбиеш номера. Запиши се на накякви танци. Има салси, бачати, кизомби. Може да увлечеш и нея.

# 19
  • Мнения: 14 903
Изпуснах козите в тая история.
Последно в заведение с други мъже ли сте, или на домашна софра се виждате с тази Мара?
Тя обаче хич не се държи далновидно. Жена никога не трябва да се слага на мъже, които има голям шанс да се познават.

# 20
  • Мнения: 18 324
Младеж, хубу всичко, ама може и ти да я обгрижваш понякога. По принцип. Grinning

Иначе много знаеш ти или бившия дали изневерява и дали пише с някой. 24 часово наблюдение ли имаш върху нея и телефона? Айде моля ти се. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 171
Слагала ти, дигала ти, пари не щяла, секс прайла...
Ние не разбрахме - ти какво правиш за нея?

# 22
  • Мнения: 82
Слагала ти, дигала ти, пари не щяла, секс прайла...
Ние не разбрахме - ти какво правиш за нея?
Дай съвет какво да направя за нея не знам

# 23
  • Мнения: 1 171
Дори и да не иска нищо от теб, не чакай, че ще е твърде късно. Купи й цвете, парфюмче, бутилка вино, вземи някой път ти храна от вън - без да е 8-ми март.
Ако си й интересен и иска да е с теб, ще се зарадва и на дребни жестове. Така сме ние жените. Ама, да не си ги проси.

# 24
  • Мнения: 82
Казва ми че ми прави напук тези работи с другия защото си мисли че аз си пиша с други жени въпреки че и казвам че не го правя и съм постоянно с нея всеки път когато се скараме на другия ден тя ми се извинява и ми казва че иска да сме заедно а отначалото се запознахме уж само за секс после тя ми каза че вече има чувства и не иска да се виждаме за секса само

# 25
  • Мнения: 1 171
Добре, с нея си постоянно, навсякъде. Ама, пишеш ли си наистина с други жени?

# 26
  • Мнения: 82
Добре, с нея си постоянно, навсякъде. Ама, пишеш ли си наистина с други жени?
Не аз даже си позволих да се привържа към нея и сега съм като болен дали от сезона защото и миналата зима бях хлътнал така не знам какво става от както си позволих да се привържа съм като луд а не съм грозен пич съм мога да си намеря и друга но не искам и сто пъти и го обяснявам не знам вече

# 27
  • Мнения: 505
сега съм като болен дали от сезона защото и миналата зима бях хлътнал такa
Joy ох не мога, тежки са зимите

# 28
  • Мнения: 1 171
Просто не й давай поводи за ревност, обгрижвай я повече и може да разредите срещите с онзи индивид, с който те провокира. Успокой се - ако искаше да бъде с него, нямаше да е с теб.

# 29
  • Мнения: 82
Просто не й давай поводи за ревност, обгрижвай я повече и може да разредите срещите с онзи индивид, с който те провокира. Успокой се - ако искаше да бъде с него, нямаше да е с теб.
Така е благодаря ти че ми обръщаш внимание

Общи условия

Активация на акаунт