Улични кучета помощ

  • 558
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, имам проблеми с улични кучета най  вече с едно, от тях което си се разхожда навсякъде където си иска . Винаги  гледа, настървено и агресивно  моето,дори веднъж,го беше ухапало, какво да правя.... наистина е проблем постоянно съм под страх .

# 1
  • Мнения: 382
Обаждаш се в Екоравновесие, казваш им точен адрес,където могат да намерят кучето и те ще дойдат да го приберат. За да бъдеш сигурна, най-добре да се разберете да ги чакаш за да може да им покажеш точно за кое куче става въпрос.

# 2
  • Мнения: 21
Дано , да има ефект още утре ще се свържа с тях ,до колко дни идват,да не върнат обратно ...

# 3
  • Мнения: 25 610
Твоето куче кастрирано ли е?

# 4
  • Мнения: 12 770
Те май ги взимат, кастрират, обезпаразитяват и връщат. Дано го оставят в приют като агресивно!
И да, докато на никого кучето не е кастрирано, ще се радваме на глутници.  Cold Sweat
Аз като порастна голяма, ще си взема куче и ще е кастрирано. Laughing

# 5
  • Мнения: 382
Моя съседка така ги викаше няколко пъти и до два дни идваха. Нямам идея какво се случва с тях, мислех че ги оставят в приют. При нас въпросните кучета не са се появявали отново, но е твърде възможно да ги кастрират и да ги пускат на други места.

# 6
  • Мнения: 21
Надявам се да се отзоват ,че ми идва в повече, да се крия и от кучета.Моето не е агресивно,12 годишно е вече  ,не е възпитан да се бие,и въобще започвам да се замислям ,дали няма да ми помогне,кучегон с електрошок но какъв е процентът при  схвада,  вместо на другото ,да навредя на моето ...

# 7
  • Мнения: 3
Същия проблем имаме и ние. Бездомни кучета, които ни нападат когато минаваме с нашето куче.
Дори мъжа ми веднъж каза че е се е бил с едното голямо куче за да отърве нашето.
Това става и в София, но  по-често в Перник където сме при свекърва ми.
В София вече няма толкова в центъра , но около пазарите или в крайните квартали също са много и са агресивни към други кучета.
Когато минаваме без кучето, не ни обръщат внимание.

# 8
  • Мнения: 21
Почти съм сигурна,че няма да ми свършат работа,днес се обадих на екоравновесие, другата седмица, щяли да дойдат ,ще видим , надявам се поне това вкарат ,и да не приижда отново, защото ми писна,да съм под напрежение.

# 9
  • Мнения: 382
Ако не дойдат, се обаждате пак и пак, длъжни са да си свършат работата. Те и при нас първо казаха,че им било далече,нямали свободен екип,обаче жената като се обади няколко пъти и се скара с тях, много бързо дойдоха.

Общи условия

Активация на акаунт