Сладко отмъщение

  • 6 834
  • 60
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 680
Не разбрах кое беше това дете?
И ми е много любопитно, на кого ли се обади Ивана? Мисля си за някой, ама...
Хареса ми Ивана, как се снима с момчето, как въпреки, че не може да пее, не му се подигра открито. Други на нейно място сигурно нямаше и да се снимат и да го изгонят.

# 31
  • Мнения: 11 566
Едва ли на Бога Слънце е звъннала, не ми се вярва.
Детенцето е син на Стояна, кръстен Иван на Ивана, тя му е и кръстница.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
      
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




   
  Сладко отмъщение С01Е02
  
Епизод: 2          12.02.2020

  
            ИВАНА  
  
      за компютри




                       ЗА МОБИЛНИ

 

# 33
  • Мнения: 1 925
Посмях се със сервитьорчето Grinning Ама и браво на Ивана, не се държеше надуто и беше търпелива.

# 34
  • Мнения: 3 510
Първата част със сервитьорчето наистина беше много забавна, после с колата малко предобриха манджата и тя като че ли започна леко да се усеща, че става нещо. Според мен можеше скритата камера да продължи с това примено сервитьора да се окаже някакъв фанатичен фен, уж да ги вземе за заложници или нещо в този дух.

# 35
  • Мнения: 60
Доста е остаряла.. Sad

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
Стефан Илчев ще е следващият "шаран". Кой беше другият?

# 37
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лъчо от "Скандау".

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Хахахахаха изгледах 3-те нови епизода. Хуанито още на времето го гледах. Смях се с глас и добре, че върнаха предаването да се разведри човек от ситуацията.

# 39
  • Мнения: 1 429
Леле...изпуснах началото,т.е.не гледах много задълбочено.И в един момент виждам как Тото чупи бутилка в главата на момчето и започва да бучи ,вместо да се зарадва,че е скрита камера.И съм готова да го нахраня в темата яко,направо гледах и не вярвах на очите си,затвърди ми се мнението,че е надут гадняр.Викам си,Абе видя,че го снимат,що не млъкне малко,а то....😂той бил част от скритата камера.
Този чичка,партийния, много добре си играе ролята.

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 22:46 от renidimova

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тегаво, много тегаво върви втората част. Но поне на Пейо намерихме работа.

Прическата на Стефан е покъртителна. Харесвах го... много, но се оказа, че и той обича "безкористно" парите. Изобщо не ми беше смешно. За нула време ме разочарова. Жалка история!

Много слаб епизод. На мен ми загорча.

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 23:27 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 41
  • Мнения: 5 680
Абе вярно, че е скрита камера, но не ми хареса отношението, което се показа към момчета с "ментални" проблеми. Много грубо отношение откъм думи и действия видяхме. И имам усещането, че и без скрита камера отношението ще е същото /ако не и по-лошо/.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА __
Сладко отмъщение С01Е03
  Епизод: 3
 
  

за компютри


ЗА МОБИЛНИ  __

   В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 





# 43
  • Мнения: 14 610
Цитат
Едва ли на Бога Слънце е звъннала, не ми се вярва.
Мисля,че точно на него е звъннала.Той още като беше главен секретар си раздаваше телефона на кой ли не.И при нужда наистина му звъняха.Една колежка му се обади точно за открадната кола.Той си обича Ивана и му е пяла на ухо.
И на мен Стефчо не ми хареса.И как си вярва само.Не знам какви са им хонорарите на звездите,но си поиска двойно за концерт.От алчност не се усети,че има нещо съмнително.

# 44
  • Мнения: 1 797
Вчера излъчиха ли го в крайна сметка, след брифинга, или не?

Общи условия

Активация на акаунт