Дифузер за ароматерапия

  • 2 613
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!Извинявам се,ако не съм в правилния раздел,но виждам,че тук пишат доста мами,а на мен ми е спешно.Та,майка ми е рожденичка утре и реших да я зарадвам с аромалампа/дифузер.Само че не ми се поръчва през сайтове,бих искала да го избера наживо.Само че не намирам информация какъв магазин трябва да търся,дали аптека или магазин за електроуреди?Всичко в нета е онлайн магазини...Моля,помагайтее да зарадваме милата ми майчица.Благодаря!:blush:

# 1
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Тая или другата седмица има в Лидл, виж брошурите. Иначе миже би в Техномаркет, Технополис, Зора да видиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 757
Има голям избор на Патриарха, до кафе-сладкарница Маркрит, с/у църквата "Св.Георги". Не знам как се казва биомагазина, но мин.седмица минах от там, имаше.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 481
Дифузери има в японския магазин MINISO в мол "Парадайс".  Мисля, че съм виждала и в корейския XIMIVOGUE в The Mall.

# 4
  • Мнения: 110
Може ли някой да сподели мнение, добре ли ароматизират и работят ли с етерични масла?

# 5
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ами дифузерите за ароматерапия няма с какво друго освен с етерични масла да работят. Аз съм с такъв от Лидл и съм доволна.

# 6
  • Мнения: 110
Ами дифузерите за ароматерапия няма с какво друго освен с етерични масла да работят. Аз съм с такъв от Лидл и съм доволна.
Благодаря,
Извинявам се за невежеството.

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте!Извинявам се,ако не съм в правилния раздел,но виждам,че тук пишат доста мами,а на мен ми е спешно.Та,майка ми е рожденичка утре и реших да я зарадвам с аромалампа/дифузер.Само че не ми се поръчва през сайтове,бих искала да го избера наживо.Само че не намирам информация какъв магазин трябва да търся,дали аптека или магазин за електроуреди?Всичко в нета е онлайн магазини...Моля,помагайтее да зарадваме милата ми майчица.Благодаря!:blush:
Аз харесвам етеричните масла на ЕТЕРИМ. Имам и техни дифузери( за спалнята и хола).
Дифузерите са им ултразвукови, което е добре, защото ти трябва много малко количество от етеричните масла (4-5 капки). По този начин мога да използвам много дълго етеричните масла.
Оставям линк към сайта им:
https://eterim.com/

Общи условия

Активация на акаунт