Крем за около очи - тема 10

  • 72 844
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 515
За торбички към момента съм най-доволна от този:



Дали ще действа добре и при други, не знам.

# 61
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
За перманентен  ефект, постоянна грижа.

# 62
  • Мнения: 1 011


Това е моят фаворит. Ползвам го превантивно към този момент, защото нямам мимически бръчки към момента.
За протокола - на 29 съм.

# 63
  • Мнения: 2 799
Здравейте, моля за препоръка за най-добрия околоочен крем за торбички/подпухнали очи.
Благодаря!

Десет теми всички това търсим, при възможност и бръчки да заличава Smiley Всяка от нас се влияе от нещо различно, но най-добрия май продължаваме да търсим.
Мен от две седмици ме налегна и алергията, която вече няколко години ми се появява в периода от февруари до април. Очите ми са постоянно зачервени и съответно подпухват повече. Та, в търсене и съм на хубави успокояващи капки. Това също намалява подпухването. Клиър вижън, изкуствена сълза и т.н. са ми слаби. В гръцките аптеки има едни Септобор/Septobore - с 1% борна киселина, които ми избистрят очите и намаляват подпухването за нула време, но вече си изчерпах запасите от тях за съжаление.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 12:30 от Light Beam

# 64
  • София
  • Мнения: 6 467
Light Beam, с две ръце препоръчвам Хиабак Протектор, по-добри за моите очи не съм открила още. В аптеката предния път ми препоръчаха едни на Допел херц, взех ги и сега съм с тях, но като свършат пак ще си взема  Хиабак.

# 65
  • Мнения: 2 799
Благодаря, ~Étoile~. Ще пробвам и тях.

# 66
  • София
  • Мнения: 117
За мен най-добрата грижа е Луми спа с приставка Accent и крема Ideal eyes. Уникални!

Последна редакция: пн, 02 мар 2020, 08:57 от bubanka

# 67
  • Мнения: 4 280
Душа на глухарче, дай повече инфо за действието на машинката. Flowers Hibiscus

# 68
  • София
  • Мнения: 117
Душа на глухарче, дай повече инфо за действието на машинката. Flowers Hibiscus
Krystal93 Машинката е с приставка за почистване на лице, а тази Accent, която е за околоочен контур си е отделно само за тази зона - горни, долни клепачи, пачи крак бръчки. Крема основния за лице и този за около очи са с антиейдж формула, със супер добри резултати. Накрайниците са силиконови и извършват въртеливи движения, за да внедряват крема по-дълбоко в кожата. Те даже сега за осми март са намалени с 20%. Да ти кажа не са малко пари, обаче резултата си струва инвестицията. Аз от 2 месеца ползвам Луми спа с основната приставка за лице - ами смея да кажа, че разширените пори от двете страни на носа ми са значително по-малки и бръчките на челото вече не са толкова дълбоки. Много дълго стана и малко като реклама, ама фактите са си факти Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 210
Душа на глухарче , би ли споделила откъде могат да се купят тези продукти?

# 70
  • Мнения: 6 008
Момичета, интересно ми е дали е подходящо да се хидратира околоочната зона с пчелен вазелин?

# 71
  • Мнения: 2 799
Момичета, интересно ми е дали е подходящо да се хидратира околоочната зона с пчелен вазелин?

Вазелинът не е много хидратиращ продукт. Би могъл евентуално да заздрави кожата, да успокои раздразнение, да образува филм, който предпазва от студа да речем ...
Вероятно не би навредил, освен ако не правиш реакция към пчелни продукти, но не съм пробвала. Твърде сух ми се струва за околоочната зона. На напукани устни действа добре със сигурност.

# 72
  • SF
  • Мнения: 21 413
Вазелинът омекотява. Кожата на лицето трябва да се поддържа в стегнат вид. За какво ви е да си размеквате кожата под очите?

# 73
  • Мнения: 1 755
Може ли препоръка за крем против бръчки около очите, суха кожа.Предпочитам да не е като гел.Бюджет до 120 лв.Благодаря предварително!:hibiscus:

# 74
  • Мнения: 454
И аз съм доволна от патчовете на Филорга. И околоочния си взех миналата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт