Първа крачка към среща

  • 9 533
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 8 937
Вдъхновена от темата, аз също днес ще отправя покана за събиране с общи познати. Най-много после да се жалвам, че са ме отрязали. Flushed

# 226
  • Мнения: 8 037
Тайчо, не се съмнявам в успеха на поканата ти, но как така си сингъл вече? Grinning

# 227
  • Мнения: 8 937
Тайчо, не се съмнявам в успеха на поканата ти, но как така си сингъл вече? Grinning

Joy Малко ме е срам да кажа, защото май излязох инициатор, но се разделихме на 14.02...

# 228
  • Мнения: 2 478
Я, тук станало интересно.

Thaicho, мисля, че се оказах правилен "пророк". BowtieInnocentJoy

MiraX, много добре ти разбирам чувствата, емоцията, "безсънните" нощи. Но да са насочени към споделени чувства, емоция, отношение, раздаване, иначе е хабене напразно. Wink
Избави се от притеснения и действай, инициирай. Като свикнеш веднъж, и това ти стане тертип на поведение, много по-леко ще живееш, ще изразяваш емоциите си, чувствата в прав текст, кога по-завоелирано, кога в правилния момент директно, и по този начин по-бързо ще разбираш намеренията на другия. Не гарантирам, че няма да има разочарования, несъвместимости, за които няма как да се знае изначално, но ти за себе си ще си направила всичко възможно за развиване на отношения, и това би ти дало някаква помощ за по-бързо излизане емоционално от "зарибяването" на ума и съществото ти по някой. Дано съм ти помогнал с нещо. Simple Smile

Мога да звуча много сериозно и железен, но не съм, никой не е. На всеки рано или късно му идва до главата нещо, което трябва да осмисли, преживее и продължи напред. Важното да е с по-малко сътресения, по възможност без, извличане на опита, и поучване от него.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 10:11 от FragranceFanatic

# 229
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Тайчо е готина мацка, що да не стане... Simple Smile
Успех!

# 230
  • Мнения: X
Тайчо, не се съмнявам в успеха на поканата ти, но как така си сингъл вече? Grinning

Joy Малко ме е срам да кажа, защото май излязох инициатор, но се разделихме на 14.02...

Тъкмо щях да пиша,.че очаквам включване на Fragrance Grinning

# 231
  • Мнения: X
Кой е последен на опашката? Relaxed
Каква силна мъжка подкрепа за нашата съфорумка Тайчо! Hands Fist
А после такива-онакива сме били.

# 232
  • Мнения: 2 478
Мерси, Agent MaskRelievedBowtieSmile

Ivan
, включването ми е съвсем случайно, сега изчезвам и чак довечера, евентуално. Wink
Няма нищо планирано и целево. Wink
Сещаш се - разковничето е в случайността и непринуденoстта. Hands V
Дори нямам време да погледна другата тема и тематично-интересните ми в момента.
Вие трупайте "сценарий" и "архив", аз ще отговарям, когато мога и според настроението. Sunglasses

# 233
  • София
  • Мнения: 35 332
Фрагнанс, Мира писа, че е окомуш тъй да се каже.
Но, по някой път, когато отсреща има някой по -обран, по -инертен, леко труден за разгадаване без ясни сигнали и ти си в цайтнот и не знаеш какво да правиш.

# 234
  • Мнения: 8 037
На такива обрани, инертни и не поемащи инициатива и т.н. едно време си им викахме "задръстени". При тях трябва  отсрещната страна да направи първата крачка, за да се получи нещо.
пп:Горджъс, много интересни думи използваш понякога Kissing Smiling Eyes

# 235
  • Мнения: X
Докато продължавате да окачествявате хората по зодии, местоположението на слънцето и луната, цената на суровия петрол на международните пазари и т.н. можете да не се чудите защо хората имат съмнения относно интелектуалния Ви багаж.

Зодиите са просто едни "каталожни данни" без никакво практическо приложение. Много добре го казахте: 1/3 психология и 2/3 философия. В звездобройския раздел дори тръгнаха да правят оценка и за интелектуалния капацитет на човек на база зодии. Бррррр..... Не ми се мисли какво значи да живееш с подобни фанатици.

Mira_X, спри да обръщаш внимание на тия глупости със зодиите. Тайчо много добре го каза: каниш, aко откаже няколко пъти, става ясно, че няма желание. Можеш да му кажеш, че може да ти се обади, ако намери време, спираш да го търсиш и си продължаваш с живота. Това е човешкият начин. Няма никаква драма, ако бил отказал, ако е читав и е вникнал в това, което си му казала, е напълно вероятно да ти се обади след време и не виждам никаква разумна причина да му откажеш, особено ако мястото все още не е заето.  Simple Smile

Искам да се включа скромно по тази тема. Преди няколко години имах сериозен здравословен проблем, не бях казвал на никого, даже семейството ми не знаеше, сам ходих по лекари и никой не ми даваше гаранции. Чувствах се вече доста изтощен, докато съвсем случайно посетих доктор, който ми каза, че ще се справи. Ама не беше толкова лесно решението, защото не трябваше да се греши. Познавах едно странно момче, на което всички се смееха, защото правел астрокарти, аз обаче, признавам си, му се подигравах най-много. Та, в онзи ден реших да му пиша, поиска ми данните, които му трябват, не съм го питал нищо конкретно, а само "Какво виждаш за следващите месеци", защото знаех, че след месец може и да не съм жив. Той ми написа някакво разположение на някакви планети и ми каза "Колебаеш се, дали да си направиш операция, не мога да ти кажа, какво ще стане, не съм толкова напреднал." На другия ден се обадих на доктора, оперирах се и след 2 месеца вече водех стария си живот. Това момче пак ми писа един ден и каза, че мояр хороскоп му се сторил много "рядко срещан" и се задълбочил повече. Каза ми, че на всеки 21 години ще имам проблем със здравето, от което ще зависи целия ми живот след това. Точно преди 21 години, като по-малък, пак са ме оперирали от нещо много сериозно. И при двата случая, доктора, който ме оперира, почива "внезапно" няколко дена след това. С астролога не съм търсил повече контакт, няма и да потърся. Който иска да вярва на тази история :Д.

# 236
  • Мнения: 3 186
Не съм съгласна с последното. Стрелците също се сдобиват с партньори, не е безнадеждно. Simple Smile Виж, дали другият човек ще ги приеме с тяхната ексцентричност, бликащото (във всякакви моменти) чувство за хумор и пр., там е въпросът. 😁 Мира вече го е харесала и половината работа е свършена. Wink Ето, човекът е искал по нощите да ходят някъде си (огнена зодия, блика от енергия), това е добър знак. Тя е била уморена, но той откъде да чете мисли, че това не е учтив отказ? Абе то ще си покаже има ли интерес и какъв. В най-лошия случай поне ще й остане някакъв интересен спомен (Стрелците са забавни).
Не е ли въздушна?

Срамзамайстора, хората съдят за астрологията от вестниците и зодията. И от хора от същата зодия. А това наистина са глупости.

Не започнеш ли сериозно са четеш, а то изисква много четене, ще продължиш с подигравките. А те винаги са от невежество!

И друго. Лично бях шокирана да узная колко много неща са писани в деня на раждането ми. А съгласи се, хората държат да мислят, че управляват живота и съдбата си!

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:20 от tainichka

# 237
  • Мнения: 313
"Дори счупеният часовник е верен два пъти в деня." - това ми е мнението за астрологията и особено за съденето само по зодия.

# 238
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
"Дори счупеният часовник е верен два пъти в деня." - това ми е мнението за астрологията и особено за съденето само по зодия.
Всеки има право да вярва в каквото си иска, докато си поема отговорност за последствията от действията си, без значение на какви вярвания са базирани. Simple Smile

# 239
  • Мнения: 313
Поемането на отговорност е разтегливо понятие. Различните хора имат различна представа. Тези, които вярват в зодии, съм забелязала в част от случаите, че оправдават разминаването на очаквания характер с асцендента. При разминаване и с него се преминава на втори, трети, девети дом.
Хората се опитваме да направим от света нещо, в което да има поне малка предсказуемост, повече сигурност. За това се използват всякакви похвати. Някои са по-добри в това, други не.

На мен историите за зодии са ми интересни, заслушвам се в тях, много добре се преглъщат с лежерно кафе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт