Първа крачка към среща

  • 9 388
  • 273
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 862
Здравейте!
Не знам дали тук е мястото на тази тема, ако не е-извинявам се!
От няколко месеца харесвам един (вече бивш) колега с който се оказа, че сме си писали в сайт за запознанства (изглежда,че той не си спомня това). Мисля, че той знае, че го харесвам, но сигналите, които усещам от негова страна са доста смесени. Понякога имам чувството, че и той ме харесва, понякога, че никак не ме харесва. Много бих искала да разбера, кое е вярното.
За момента нямаме много възможности за комуникация, освен, чрез Фейсбук и общи срещу с по-близките ми и вече бивши колеги. Много се притеснявам от това, аз да инициирам нещо от гледна точка на това, как то ще бъде прието.

Благодаря за отделеното време и внимание!

П. П: Човека не пие кафе и алкохол 😂.

# 1
  • Мнения: X
'ми, подсети го, че сте си писали в сайт за... запознанства.

# 2
  • Мнения: X
Освен на кафе и алкохол, може да го поканиш на чай, айран, лимонада... Smile

# 3
  • Мнения: X
Покажи му във фейсбук, че предявяваш интерес към него без да подхождаш директно с покана за среща. Пращай му интересни статии, зачеквай го за общи теми и наблюдавай реакциите му. Ако и той те харесва би станал по-инициативен. Може да съм старомодна, но съм на мнението, че жена -мъж не бива да гони.
В такава ситуация, поради наличието на смесени сигнали аз лично не бих била инициатора..
Успех!

# 4
  • Мнения: X
Когато "има нещо" и те харесват и желаят, няма смесени сигнали... Поне такъв е моят опит. Смесени сигнали има в случаи, в които накрая се оказва, че не си е струвало, или при някакви хора с емоционални проблеми. Има и такъв филм - "He's Just Not That Into You" (2009), гледай го. Защо ще се натискаш на човек, който в някои случаи показва, че въобще не те харесва?

# 5
  • Мнения: 12 769
Мисля, че след като ти си го подсетила как сте си писали в сайт за запознанства, и след като сте се виждали на живо на тия срещи с колеги, и той щом никак не реагира... Явно за момента не е заинтересован. Може да си има приятелка, или не мисли, че си "негов тип".
На твое място не бих го преследвала, но бих изчакала (или даже инициирала) следващата среща на стари колеги. Там бих си поговорила с него на всякакви теми, и от там топката да е в неговото поле.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 098
Как да знаем сега, че "..... имам чувството, че и той ме харесва, понякога, че никак не ме харесва. Много бих искала да разбера, кое е вярното."
Дай тука скрийншот на чатовете и да преценим.

# 7
  • Мнения: 6 166
Малко ксъо съвети на килограм е, но подкрепям Орион, че няма такова животно като смесени сигнали. Или те харесва или не, а ако той сам не може да реши какво иска - помогни му в избора и освободи себе си от чуденките му.

Относно "първата крачка" - направи среща с твои приятели да ходите на театър и го покани и него. Ако има интерес към теб - ще приеме. После направи друга стеща с други приятели за излед в планината за 3-4-5 часа и го покани и него. Следващата седмица организирай приятели, пак различни, да отидете на правите някоя от кампаниите на таймхироус и го покани пак.

Ако до третия път не е захаоал, не е дошъл, не те е поканил на среща, му напиши: Каня те на неща, които организирам с приятели, ти все отказваш. Няма да те каня повече. Чао.

И го изтриваш от живота ди. Няма смисъл да си губиш времето и живота за някой който не отвръща на твоите чувства. И - всеки ден в тези 3 седмици си гледай по веднъж: Той не си пада чак толкова по теб, защото след този ще си харесаш друг такъв подобен.

# 8
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Той ако те харесваше, щеше да усети твоите сигнали и до сега да е направил първата крачка.
Ама те, мъжете, напоследък станаха такива фусти, че чакат те да бъдат сваляни.
Нищо не пречи да опиташ.
Бъзвай го за някакви неща във фб, опитай се да завъежеш разговор и то ще си проличи веднага. Успех!

# 9
  • Мнения: 2 081
Или те харесва , или не -средно положение няма .
Предложи му да излезете двамата , ако не иска значи няма интерес към теб и спираш да си губиш времето . Всички предложения за Фейсбук статии и отганизиране на няколко общи излизания ми звучи като за 15 годишни .

# 10
  • Мнения: 6 166
Ама те, мъжете, напоследък станаха такива фусти, че чакат те да бъдат сваляни.

Чакат и хубавеят до 38-42 и после започват да пускат теми как да срещнат половинката в бг-мама Wink

# 11
  • Мнения: X
Природата балансира.
За тези 38-42г. мъж са останали толкова  38-42г.самотни майки, които имат нужда от мъж, че и те имат богат избор, ако се затърсят Wink

# 12
  • Мнения: 2 081
За това трябва да се действа , че докато се чудиш дали те харесва и друга ще го грабне Grinning  Криза

# 13
  • София
  • Мнения: 971
Отиваш до тях и го хващаш под ръка и му казваш: - Хайде да ходим да ме черпиш един обяд. Или вечеря. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 166
Ако този мъж е от пасивните, халал да й е на която и да го прилапа. После ще си го и манипулира до откат и ще си го възпитава как да бъде мъж.

Моите поздравления за мъже, които "си взимат" жена с дете, защото в тези случаи трябва да спечелват и детето.

Наблюденията ми спрямо пасивните мъже обаче показва, че те са кокони с претенции, които отлежават, ама не като хубаво вино.

Общи условия

Активация на акаунт