Първа крачка към среща

  • 9 408
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 758
Добре би било да не е  Ваша...

# 31
  • Мнения: 8 902
Дали те харесва малко или хич, няма значение - очевидно не достатъчно, за да предприеме каквото и да било - т.е. не вижда смисъл и няма желание да инвестира дори минимум усилия.
Най-доброто, което можеш да направиш за себе си, е да не се фиксираш върху него и да продължиш нататък.
В противен случай ще прекараш някакво време в това положение и накрая ще си разочарована.

# 32
  • София
  • Мнения: 865
Благодаря на коментиращите за отделеното време!
Бих искала да уточня, че въпросът ми е по-скоро как да го поканя, така, че да не звучи твърде ангажиращо и сериозно, а не дали той ме харесва и заслужава ли си да си хабя нервите заради него. Второто, така и така ще стане ясно след време.

# 33
  • Мнения: X
Е?! Що за въпрос? Питай го дали иска да пиете кафе - колко ангажиращо И сериозно може да е това?

# 34
  • Мнения: X
Е?! Що за въпрос? Питай го дали иска да пиете кафе - колко ангажиращо И сериозно може да е това?

Той кафе не пиел Joy и алкохол.

# 35
  • Мнения: 18 326
„Нямам с кой да отида на този филм, приятелите ми вече са го гледали. Ти случайно да не си го гледал още?” Innocent

# 36
  • Мнения: X
„Нямам с кой да отида на този филм, приятелите ми вече са го гледали. Ти случайно да не си го гледал още?” Innocent

"Знаеш ли какво означава тирамису на италиански? Pick me up. Innocent "

# 37
  • Мнения: X
Съжалявам, ама за мен това е пълна излагация.

Дама да кани мъж... Ужас.

Все едно не останаха мъже, та трябва да гониш някого. Дами канят.

Циркът ще е пълен, но нищо, ти пиши после, как е минало всичко.

# 38
  • София
  • Мнения: 865
akoiskash-vqrvayi, по принцип съм съгласна. Аз съм традиционалист в това отношение, но сърцето не пита.
Имам приятелки, които са направили първата крачка и днес живеят щастливо с мъжете си.
С една приятелска покана не мисля, че показвам, че го гоня. Мисля, че от това, по явен начин да му покажа, че го харесвам без да му се натрапвам-няма. Така ще ми стане ясно веднага дали има смисъл да въздишам по него или да освободя ума си за друг.

А и мисля, че за по-интровертен човек, като мен, това е едно чудесно предизвикателство пред което да се изправя.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 19:27 от Mira_X

# 39
  • Мнения: 18 326
Еманципирахме се вече, това значи и право да действаш навсякъде като мъж. Joy Аз никога не съм имала проблем да отправя покана за едно кафе... не се предлага брак я.
Имам една приятелка, която никога не се престрашава/ не желае да го стори. Неомъжена, без деца, на 41. Според мен трябва да стане малко по-активна...

# 40
  • Мнения: 7 006
На мъж към който имам някакви мераци,покани не отправям.
Ако сам не забележи радините ми вълнение,значи е дърво и с такива нямам работа.Трепета угасва и толкоз.

# 41
  • Мнения: X
За мен е крайно неприемливо.

Мъжете не са устроени по този начин. Каниш ли ги, вече няма предизвикателство за тях. Просто сама им се буташ на тепсия, което убива всякаква тръпка и желание.

Или те искат, или не те. Няма женски трикове и номера. Жената избира, да, но не кани тя, и не прави постъпки тя.

Аз разсъждавам така, към тоя момент, не съм никак близо до 40 така че има да му мисля, ако напреднат годинките и не се задомя Simple Smile


И в по-млади години съм била по-активна с мъжете, не съм видяла никакъв положителен резултат освен опити за злоупотреба. Да не кажете, че говоря наизуст Wink

След мъж не се тича, и инициативи не се поемат, не и в този вид директна покана. Виж, да му премигваш и усмихваш е съвсем друго.

Много дълго стана... Който разбрал, разбрал

# 42
  • Мнения: 866
Според мен поканите за приятелства от жени към мъже във фейса е нещо като хвърляне на погледи на живо. То тоя фейсбук бая размъти главите на хората, повечето свалки се случват виртуално с "тъпи" емотикони, емоджита и тъпи банални фрази и разбира се класиката dick pic Trollface

Ей много жалко, че заключиха темата "Личен опит от свалки", беше много интересна ! Никой не се беше сетил, но и аз сега се сетих за идеята да се качват скрийншотове от такива епични чатове на тъпи свалки. Имената лесно могат да се скрият с paint. Aко направя втора такава тема дали някой би споделил и такива забавни чатове. Thinking

Обаче виртуалните свалки са пълна тъпотия, няма я тръпката като на живо, погледите и усмивките не могат да се заменят с тъпи емотикони и текстове. >>


https://thumbs.gfycat.com/SlimAcrobaticDassierat-mobile.mp4

# 43
  • Мнения: 2 431
Имам една приятелка, която никога не се престрашава/ не желае да го стори. Неомъжена, без деца, на 41. Според мен трябва да стане малко по-активна...
Че закога ще става активна? Тя си е практически стара мома останала. Да се беше сетила да е активна докато е била в детеродна възраст?
Макар че привлекателните жени колкото и да са пасивни, сами не остават. Така че ако тя не е от тях, то и да е била активна не се знае колко е щяло да помогне.

А към момичето, което пита: според мен също мъж не бива да се гони. По-добре като му пишеш да го питаш как е, какво прави, да му пускаш някакви смешни картинки и т.н. пък белким се сети сам да те покани да излезете. Ако не се сети след толкова явна зелена светлина - отпиши го.

# 44
  • Мнения: 2 111
Аз пък имам една приятелка, дето все е активна и още си е сама - на 39.


На мъж към който имам някакви мераци,покани не отправям.
Ако сам не забележи радините ми вълнение,значи е дърво и с такива нямам работа.Трепета угасва и толкоз.

И аз съм на това мнение, и винаги така се е случвало в моя живот. С мъжете, които първа аз съм "набелязвала", единствената ми проява на инициатива е била да се уверя, че знаят за съществуването ми. Оттам нататък - който иска да кани, да кани. Не се сещам и за един случай, в който да не е проработило. Според мен мъжете от типа не-дървета усещат когато дамата е "отворена" към тях и ако я харесват не се колебаят да действат.

Общи условия

Активация на акаунт