Влюбена съм в двама?

  • 2 950
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 26
Ами зарязвай го. Какво чакаш? Сега ти е времето да си обичана, да излизаш, да правиш секс. Не мога да си представя що за връзка е изобщо такава без секс...
Да и аз преди го правихме уж по често но сега се спря аз знам,че няма друга не е такъв свястен е но в последно това се изгуби ...

# 76
  • София
  • Мнения: 35 153
На 26 какво чакаш?

# 77
  • Мнения: X
Да реших,но не знам как да му кажа но със сигурност си мисля,че ще се усети,че имам друг ...

Миличък, благодаря за хубавите моменти прекарани заедно - за съжаление, обаче, смятам че трябва да се разделим. Тоест, разделяме се - оставям те. Всичко най-хубаво. Не забравяй да си миеш зъбите преди лягане и да си сменяш чорапките всеки ден. Ай, чао.

И си тръгваш. Без драми и сълзи, и втори шансове. И не оставяйте приятели - стига с модерните глупости.

ИНАЧЕ го привикваш на разговор и изговаряш с него кое не ти харесва във вашата връзка. И заедно решавате дали искате да промените нещо(себе си) и да сте заедно или е по-добре да се разделите. И пак без драми и сълзи, моля. И без приятелство.

# 78
  • София
  • Мнения: 35 153
Баси, един мъж да пише кратко, стойностно и прямо.

# 79
  • Мнения: 26
Да реших,но не знам как да му кажа но със сигурност си мисля,че ще се усети,че имам друг ...

Миличък, благодаря за хубавите моменти прекарани заедно - за съжаление, обаче, смятам че трябва да се разделим. Тоест, разделяме се - оставям те. Всичко най-хубаво. Не забравяй да си миеш зъбите преди лягане и да си сменяш чорапките всеки ден. Ай, чао.

И си тръгваш. Без драми и сълзи, и втори шансове. И не оставяйте приятели - стига с модерните глупости.

ИНАЧЕ го привикваш на разговор и изговаряш с него кое не ти харесва във вашата връзка. И заедно решавате дали искате да промените нещо(себе си) и да сте заедно или е по-добре да се разделите. И пак без драми и сълзи, моля. И без приятелство.
Да и това е вариант благодаря ти ☺️

# 80
  • Мнения: X
И не мисли, че си имаш друг. Нямаш си никой - не си набивай филмите. Излизаш с приятел на разходка - докато не сте интимни, не сте НИЩО, освен познати.

# 81
  • Paris, France
  • Мнения: 14 071
Заглавието на темата е много подвеждащо. Аз влюбване не виждам, че и в двама. На авторката за първия отдавна не и пука и връзката е изчерпана, а ако беше истински влюбена във втория, едва ли щеше да вегетира с първото мекотело. Влюбването е когато спрем да пресмятаме какво, къде, кога и забравим и майка и баща.

Авторке, а ако вторият се окаже импотентен ко прайм?

# 82
  • Мнения: 6 622
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

# 83
  • Мнения: X
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

Проблем ли имаш с нас? Ще те направя на шоколадова торта, Лимонче! Bowtie

# 84
  • Мнения: 26
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..
. Да проявява но не ме притиска,имали сме възможност за няколко пъти да го направим ,но не сме Simple Smile

# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 35 153
Не е тъжно, готино е. Явно усеща, че авторката още се колебае. Браво, може да изскочи заек от тая дупка.

# 87
  • Мнения: 26
Не е тъжно, готино е. Явно усеща, че авторката още се колебае. Браво, може да изскочи заек от тая дупка.
Да така,е той си мисли че още се чудя и не иска с това да ме притиска ... Simple Smile

# 88
  • Мнения: 304
Кое му е готиното да искаш, да искат....ама да не правиш?Confused

# 89
  • София
  • Мнения: 35 153
Достойнството, бе, Янче. Не ще да бара, къде е друг. Имено това показва сериозни намерения, макар и под формата на разходки.

Общи условия

Активация на акаунт