Влюбена съм в двама?

  • 2 943
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте приятели ...  В момента се намирам в една много сложна ситуация и реших да споделя проблема си тук  защото мисля,че ще се побъркам вече надявам се да ми помогнете?  В моемнта си имам приятел от 2 години и половина , но в живота ми се появи друг човек и този човек се появи ,когато взаимоотношенията ми със моя приятел не вървят постоянно се караме за най-малкото, търпях много работи заради него почти никъде не излизаме и няма секс, а до колкото до другия човек с него се разбирам чудесно в началото мислих ,че просто е флирт за кратко но нещата се задълбочиха нямала съм интимен контакт със него , но със него се чувствам по-щастлива  излизаме постоянно , а моя приятел не иска никъде да ходим. И него казвам защото не иска никъде да излзиаме аз бях готова да създадем бъдеще със него и да заживеем заедно , но той не е готов за това , а до колкото сегашното момче той е сериозен към мен и мисля,че ще  ми даде това ,което искам ? Какво бихте направи ли на мое място ? Благодаря ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Не си, това не е възможно.

Рано или късно ще изкристализира кого харесваш повече, или най-малко - на какво е израз твоя вътрешен конфликт. От думите ти долавям, че просто запълваш липси.


Твърде вероятно е и двамата да не са за теб.

# 2
  • Мнения: 6 930
Е кой е втория, в кого си влюбена? Очевидно не е сегашния ти официален приятел?

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Избери втория. За какво ти е дървото?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Общо взето и с двамата не правиш секс. Скъсваш с настоящия и пробваш с по- интересния. Ще имаш и други възможности.
Компромиси в избора не са нужни. Иначе следват теми от рода - "Имам бебе, но той е влюбен в компютъра" или " Омъжих се за принц, но майка му е вещица и го е омагьосала".😁

# 5
  • Мнения: 26
tuali Да не е сегашния приятел...

# 6
  • Мнения: 866
Момиче аз няма как да коментирам новата ти тръпка, но категорично и на база на споделеното, моето мнение е, че ти няма да си щастлива със сегашният си приятел и то причината е много проста, та ти и сама си го написала - ТИ НЕ СИ ЩАСТЛИВА С ТОВА МОМЧЕ и за напред няма да става по-добре, а ще е само по-зле.

То е абсурдно дори, че го коментираме, млада двойка която не излиза, да се забавлява, да обикаляте, няма секс. За Бога какво правиш още в тази връзка момиче, дано новото момче ти даде това, което сегашното дърво не ти дава.

Желаят ти късмет и дано следващият да е много по-добър. Не мисля, че трябва да имаш каквито и да е колебания, давай смело напред Flowers Four Leaf Clover  Hands Plus1

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 15:51 от Stallion001

# 7
  • Мнения: 6 930
tuali Да не е сегашния приятел...
. Тоест има и вариант 3 на хоризонта?

# 8
  • Мнения: 26
tuali Не просто имам втори човек не трети не ме разбра .. Grinning

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз не разбрах. Имаш приятел, имаш нова тръпка, кой е вторият възлюбен?

# 10
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.

# 11
  • Мнения: 26
Ери      Неее Сега съм още със настощия ,който сме от 2 години и половина заедно  но се появи нов..

# 12
  • Мнения: 6 930
С него си, но не си влюбена. Така че остава един.

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е ти влюбена ли си в сегашния си приятел?

# 14
  • Мнения: 26
Ери  Мисля,че не и не се чувствам ,като преди и не съм Щастлива

# 15
  • Мнения: 6 622
Тогава защо още се чудиш? Действай докато на новия не му писне да играе втора цигулка.

# 16
  • Мнения: X
Аз само не разбрах - секс няма никакъв в живота ти, ама с втория поне си се разхождате. Мисля че имаш нужда от секс.

# 17
  • Мнения: 26
PapaSmurf Да преди с моя приятел го правихме ама спряхме,но сега с другия се чувствам по-Щастлива

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ако се окаже, че е импотентен, пак ли ще си толкова щастлива?

# 19
  • Мнения: X
PapaSmurf Да преди с моя приятел го правихме ама спряхме,но сега с другия се чувствам по-Щастлива

Чувстваш се щастлива, защото излизате на разходки?!

Сама не можеш ли да се разхождаш?

Секс ти трябва, момиче... за разходки си намери приятели.

А, смени и гаджето. Освен ако не плаща всички сметки и не ти прави подаръци - тогава недей.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 098
На колко 17 години си?

# 21
  • Мнения: 26
Ms.Gorgeous На 26 Grinning ?

# 22
  • Мнения: 9 701
Много ми допада потребителското ти име. Wink

# 23
  • Мнения: 866
С другият се чувства по щастлива и без да прави секс, значни не е секса всичко което и липсва. Не си мислете, че и като са по-млади момичетата и това е всичко което искат. Сегашният е някакво дърво и не и обръща никакво внимание, та не знам какво още седи в тази връзка и какви са тези дилеми. На млади години е нормално човек да премине през няколко връзки, да си изясни точно какво иска и търси, за да намери правилният партньор. Hands Plus1

# 24
  • София
  • Мнения: 35 098
Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.
Не си влюбена в двама, може и ни в единия да не си.
Подкрепям, че трябва да забиеш токчетата в челното стъкло с новия, пък каквото времето покаже.

# 25
  • Мнения: X
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy

# 26
  • Мнения: 9 701
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy
@abv.bg

Редактирам се. Всъщност е nepokornatab_leidy.... та не съм сигурна за "клоните''

# 27
  • Мнения: X
Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.

А ако той й плаща сметките, кво? Ти ли ще й ги плащаш, че даваш такива съвети? Утре ще има тема ПОМОЩ! НАПУСНАХ ГАДЖЕТО СИ ПО СЪВЕТИ НА СЪФОРУМКИ И СЕГА НЯМА КВО ДА ЯМ.

# 28
  • Мнения: 866
Подкрепете и това ми мнение сега, защото опитвам да убедя хората да ни споделят историите до край, щото е много гадно като изчезнат и ние да не разберем най-интересното. Unamused

Моля авторката да ни споделя за развитието на историята, да го видим и тоя новия дали си заслужава Smile
Тоя стария го махай и пробвай новия вече и в леглото дали го бива, щото представи си там да е гола вода, само ще си си изгубила времето и с него !

# 29
  • София
  • Мнения: 35 098
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy
То, кофраж кат поддаде.....

Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.

А ако той й плаща сметките, кво? Ти ли ще й ги плащаш, че даваш такива съвети? Утре ще има тема ПОМОЩ! НАПУСНАХ ГАДЖЕТО СИ ПО СЪВЕТИ НА СЪФОРУМКИ И СЕГА НЯМА КВО ДА ЯМ.
Ой, Папиии! Тя му плаща. А на бас!

# 30
  • Мнения: X
Непокорните Лейдита си ги представям буйни, жизнени, решителни, няма мрън-мрън при тях, яздят конете си с мъжко седло и ловят риба. Не си ги представям в дилема "да стоя ли с човек, когото не обичам". Развалиха се и непокорните лейдита вече, едно време какви бяха, ехе.

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Тоя клон още не е изпробван, за сега само се разхожда с него. Тъй че, знае ли се, не се ли знае...

# 32
  • Мнения: 9 701
Тоя клон още не е изпробван, за сега само се разхожда с него. Тъй че, знае ли се, не се ли знае...
Чистият въздух прави чудеса. НаУчно доказано.

# 33
  • Мнения: X
Здравейте приятели ...  В момента се намирам в една много сложна ситуация и реших да споделя проблема си тук  защото мисля,че ще се побъркам вече надявам се да ми помогнете?  В моемнта си имам приятел от 2 години и половина , но в живота ми се появи друг човек и този човек се появи ,когато взаимоотношенията ми със моя приятел не вървят постоянно се караме за най-малкото, търпях много работи заради него почти никъде не излизаме и няма секс, а до колкото до другия човек с него се разбирам чудесно в началото мислих ,че просто е флирт за кратко но нещата се задълбочиха нямала съм интимен контакт със него , но със него се чувствам по-щастлива  излизаме постоянно , а моя приятел не иска никъде да ходим. И него казвам защото не иска никъде да излзиаме аз бях готова да създадем бъдеще със него и да заживеем заедно , но той не е готов за това , а до колкото сегашното момче той е сериозен към мен и мисля,че ще  ми даде това ,което искам ? Какво бихте направи ли на мое място ? Благодаря ви Simple Smile


То, и аз съм влюбена в тоя-оня...ма, пусти късмет, все третия ми се пада Imp

С третия, караме се, бия го редовно и пак не си взима бележка Scream

Какво да правя? Посъветвайте ме.

Да го бия ли първо и после да говоря, или обратно?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 156
Ако първият беше човекът за теб, нямаше да има втори.

# 35
  • Мнения: 2 857
От така представената схема, аз се чудя какво още те свързва с първия?
Дай възможност на втория, ако и там не стане, продължавяй с непокорството. Животът е пред теб.

# 36
  • Мнения: 12 770
Първият е прочетен вестник. Вариантът е - новият приятел.
Но с него не бързай, опознайте се и тогава решавай дали го искаш.

# 37
  • Мнения: X
От така представената схема, аз се чудя какво още те свързва с първия?
Дай възможност на втория, ако и там не стане, продължавяй с непокорството. Животът е пред теб.

Наемааааааааааааааааааааааа, наемаааааааааааааааааааааа... А на бас!

# 38
  • Мнения: 7 945
Аз подкрепям шанс за втория, с разходките. Стига да не иска да плащаш сметките.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 098
Папи, не е наема. Наивитета и глупостта, преди да се осафериш. Аз съм вярна на Михаля и след смърта му......щото така.
Наем не плащам, щото съм руса и висока Grinning

# 40
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Това със сметките е много ключов момент. Отваряй си очите, че са се навъдили едни..

# 41
  • Мнения: X
Е, хубу. Пишете си колкото си искате. Тате ви Смърф от опит ви казва, че всичко опира до парите... Тва е реалния живот, не е американска сапунка.

# 42
  • София
  • Мнения: 35 098
Аааабе, не е. От любов е. От оная - до глупост. И е много хубаво да обичаш!

# 43
  • Мнения: X
Да, да. Любов. Цял живот слушам за любовта. От хора, които не обичат дори себе си - какво остава да обичат някой друг. Също така и от такива, които днес обичат, а утре - не. Любовта си е любов. Без нея живеем.

# 44
  • София
  • Мнения: 35 098
Да, да. Любов. Цял живот слушам за любовта. От хора, които не обичат дори себе си - какво остава да обичат някой друг. Също така и от такива, които днес обичат, а утре - не. Любовта си е любов. Без нея живеем.
Ти да, аз не. Особено обичам себе си Joy Пфууу, цунках се.
Без нея не живеем, съществуваме. Ама, преди това си постилаш - заплатка, наем, доход. Че после плачеш горко.
Любовта не обича да е гола, моята не е!

# 45
  • Мнения: X
Да, да. Любов. Цял живот слушам за любовта. От хора, които не обичат дори себе си - какво остава да обичат някой друг. Също така и от такива, които днес обичат, а утре - не. Любовта си е любов. Без нея живеем.
Ти да, аз не. Особено обичам себе си Joy Пфууу, цунках се.
Без нея не живеем, съществуваме. Ама, преди това си постилаш - заплатка, наем, доход. Че после плачеш горко.
Любовта не обича да е гола, моята не е!

Аз па съм гол, полегнал съм като Кейт Уинслет и само чакам някоя кака да бъде моя Леонардо, мухахах. Ама това май е офтопик - а дано не ме блокират, отново! Пфуу!

# 46
  • Мнения: 7 945
Може секса (като са го правили навремето) да е бил върхът. Но при тая суша, логично да зарязва вариант едно и да се пробва с втория вариант. А пък след секса с него да реши дали да продължат с разходките.
Кой "съвременен" мъж ще плаща наем и издържа жена, с която дори секс не му се прави? Няма такива вече.

# 47
  • София
  • Мнения: 35 098
Дан`та пипат! Сакън!
И не беееее, ти го играеш беден ирландец и качаш Бети май Кийн да ти се случи!
Аз чакам редица хубави събития да се скупчат и аз да им се случа!
Това любов между двама......еми, няма!

# 48
  • Мнения: 2 857
In coitus veritas!

# 49
  • София
  • Мнения: 35 098
Латински не, английски да. и още Aetate fruere, mobili cursu fugi

# 50
# 51
  • Мнения: 26
Може секса (като са го правили навремето) да е бил върхът. Но при тая суша, логично да зарязва вариант едно и да се пробва с втория вариант. А пък след секса с него да реши дали да продължат с разходките.
Кой "съвременен" мъж ще плаща наем и издържа жена, с която дори секс не му се прави? Няма такива вече.
.                                                                  Да така,е с него не сме прави ли още секс но с нито един от двамата не съм за да ми плащат или някой да ме издържа. Просто  приятели ми не ми обръща внимание и не получавам това,което искам а доколкото до новия ми обръща повече внимание и е сериозен Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 35 098
Без значение ново-старо, ако иска ще те приема от този момент. Ще те обгрижва, ще ти се радва, ще ти се сърди, ще те щипе по носа, ще те обича. Ако отсега няма тръпка и секс - ми, авторке, нашето благоволение ли чакаш?

# 53
  • Мнения: 7 945
Не бързай със заключенията, колко е сериозен новия. Wink Много мъже са сериозни на думи, докато не стигнат до секса. После сериозността се изпарява. Това не пречи да дадеш шанс и да видиш какво ще се получи.

# 54
  • Мнения: X
... а доколкото до новия ми обръща повече внимание и е сериозен Simple Smile

Извинявай,  но аз мисля, че на този етап няма как да знаеш дали е сериозен, не се заблуждавай.

# 55
  • София
  • Мнения: 35 098
Не бързай със заключенията, колко е сериозен новия. Wink Много мъже са сериозни на думи, докато не стигнат до секса. После сериозността се изпарява. Това не пречи да дадеш шанс и да видиш какво ще се получи.
Назад не става, напред не знае- колко пък да изгуби?

# 56
  • Мнения: X
... а доколкото до новия ми обръща повече внимание и е сериозен Simple Smile

Извинявай,  но аз мисля, че на този етап няма как да знаеш дали е сериозен, не се заблуждавай.

Таа па! (шегичка, шегичка)
Може да си изхвърля обелката от банана в кошовете в парка. И ако това не е индикация за сериозен човек, то кое е?

# 57
  • Мнения: 7 945
Викаш, щом я разхожда - сериозен е.
И да не е, ще е глътка свеж въздух (ако правят секс).

# 58
  • Мнения: 304
Третият ще е идеален!

# 59
  • Мнения: 26
yan4eto няма трети слава на Бога Grinning

# 60
  • Мнения: 6 622
С втория защо не сте правили секс? Ти пазиш благоприличие или той не напира?

# 61
  • София
  • Мнения: 35 098
yan4eto няма трети слава на Бога Grinning
А, трябва. Слушай лелите.......с малко отгоре Grinning

# 62
  • Мнения: 304
Ще дойде третият и всичко ще се нареди😆😆😆😆
Лелите са мъдри,знаещи и можещи!😆

# 63
  • Мнения: X
yan4eto няма трети слава на Бога Grinning

Споко, бе. Ще намериш! Имаш един, с който да живееш. Втори, с който да се разхождаш. Трябва ти само трети за секс и всичко ще е наред!

# 64
  • Мнения: 26
.                                      Хахаха твоя коментар ме уби ама понякога не всичко се води до секс 😂🙊
yan4eto няма трети слава на Бога Grinning

Споко, бе. Ще намериш! Имаш един, с който да живееш. Втори, с който да се разхождаш. Трябва ти само трети за секс и всичко ще е наред!

# 65
  • Мнения: X
Хахаха твоя коментар ме уби ама понякога не всичко се води до секс 😂🙊

E, нали се оплакваш от липса на внимание и секс? Сега, не всичко било секс... Ми, тогава, ги обичай и двамата - предложи им да си направите едно модерно трио - хем сметките ще намалят. Пък знае ли човек - може те двамата да се харесат и да ви се получи И секс - една би-тройчица да си заформите.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Ще се появи и трети и пети. От теб зависи дали да ги тестваш, или да пазиш морал за мемоарите, пред внуците.

# 67
  • Мнения: 6 622
Стига бе, секса не е ли важен за едно младо момиче?

# 68
  • Мнения: 26
Limonche Ами за момента секс със втория не искам да правя докато не зарежа приятеля ми .

# 69
  • Мнения: 6 622
Ами зарязвай го. Какво чакаш? Сега ти е времето да си обичана, да излизаш, да правиш секс. Не мога да си представя що за връзка е изобщо такава без секс...

# 70
  • София
  • Мнения: 35 098
Ми, действай дее, колко да я трупаш тая сексуална енергия!

# 71
  • Мнения: X
Limonche Ами за момента секс със втория не искам да правя докато не зарежа приятеля ми .

Тоест си решила да зарежеш първия ли? Споделяй инфо с нас, де.
А ако вторият се окаже асексуален и за това да му е харесвало да се разхождате заедно?

# 72
  • Мнения: 304
Виж сега, без секс няма да стане!
Нито с един, нито с двама, нито с трети(или трима).
Какво му е на секса?

# 73
  • Мнения: 26
.                               
Limonche Ами за момента секс със втория не искам да правя докато не зарежа приятеля ми .

Тоест си решила да зарежеш първия ли? Споделяй инфо с нас, де.
А ако вторият се окаже асексуален и за това да му е харесвало да се разхождате заедно?

# 74
  • Мнения: 26
Limonche Ами за момента секс със втория не искам да правя докато не зарежа приятеля ми .

Тоест си решила да зарежеш първия ли? Споделяй инфо с нас, де.
А ако вторият се окаже асексуален и за това да му е харесвало да се разхождате заедно?
Да реших,но не знам как да му кажа но със сигурност си мисля,че ще се усети,че имам друг ...

# 75
  • Мнения: 26
Ами зарязвай го. Какво чакаш? Сега ти е времето да си обичана, да излизаш, да правиш секс. Не мога да си представя що за връзка е изобщо такава без секс...
Да и аз преди го правихме уж по често но сега се спря аз знам,че няма друга не е такъв свястен е но в последно това се изгуби ...

# 76
  • София
  • Мнения: 35 098
На 26 какво чакаш?

# 77
  • Мнения: X
Да реших,но не знам как да му кажа но със сигурност си мисля,че ще се усети,че имам друг ...

Миличък, благодаря за хубавите моменти прекарани заедно - за съжаление, обаче, смятам че трябва да се разделим. Тоест, разделяме се - оставям те. Всичко най-хубаво. Не забравяй да си миеш зъбите преди лягане и да си сменяш чорапките всеки ден. Ай, чао.

И си тръгваш. Без драми и сълзи, и втори шансове. И не оставяйте приятели - стига с модерните глупости.

ИНАЧЕ го привикваш на разговор и изговаряш с него кое не ти харесва във вашата връзка. И заедно решавате дали искате да промените нещо(себе си) и да сте заедно или е по-добре да се разделите. И пак без драми и сълзи, моля. И без приятелство.

# 78
  • София
  • Мнения: 35 098
Баси, един мъж да пише кратко, стойностно и прямо.

# 79
  • Мнения: 26
Да реших,но не знам как да му кажа но със сигурност си мисля,че ще се усети,че имам друг ...

Миличък, благодаря за хубавите моменти прекарани заедно - за съжаление, обаче, смятам че трябва да се разделим. Тоест, разделяме се - оставям те. Всичко най-хубаво. Не забравяй да си миеш зъбите преди лягане и да си сменяш чорапките всеки ден. Ай, чао.

И си тръгваш. Без драми и сълзи, и втори шансове. И не оставяйте приятели - стига с модерните глупости.

ИНАЧЕ го привикваш на разговор и изговаряш с него кое не ти харесва във вашата връзка. И заедно решавате дали искате да промените нещо(себе си) и да сте заедно или е по-добре да се разделите. И пак без драми и сълзи, моля. И без приятелство.
Да и това е вариант благодаря ти ☺️

# 80
  • Мнения: X
И не мисли, че си имаш друг. Нямаш си никой - не си набивай филмите. Излизаш с приятел на разходка - докато не сте интимни, не сте НИЩО, освен познати.

# 81
  • Paris, France
  • Мнения: 14 022
Заглавието на темата е много подвеждащо. Аз влюбване не виждам, че и в двама. На авторката за първия отдавна не и пука и връзката е изчерпана, а ако беше истински влюбена във втория, едва ли щеше да вегетира с първото мекотело. Влюбването е когато спрем да пресмятаме какво, къде, кога и забравим и майка и баща.

Авторке, а ако вторият се окаже импотентен ко прайм?

# 82
  • Мнения: 6 622
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

# 83
  • Мнения: X
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

Проблем ли имаш с нас? Ще те направя на шоколадова торта, Лимонче! Bowtie

# 84
  • Мнения: 26
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..
. Да проявява но не ме притиска,имали сме възможност за няколко пъти да го направим ,но не сме Simple Smile

# 85
# 86
  • София
  • Мнения: 35 098
Не е тъжно, готино е. Явно усеща, че авторката още се колебае. Браво, може да изскочи заек от тая дупка.

# 87
  • Мнения: 26
Не е тъжно, готино е. Явно усеща, че авторката още се колебае. Браво, може да изскочи заек от тая дупка.
Да така,е той си мисли че още се чудя и не иска с това да ме притиска ... Simple Smile

# 88
  • Мнения: 304
Кое му е готиното да искаш, да искат....ама да не правиш?Confused

# 89
  • София
  • Мнения: 35 098
Достойнството, бе, Янче. Не ще да бара, къде е друг. Имено това показва сериозни намерения, макар и под формата на разходки.

# 90
  • Мнения: 6 622
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

Проблем ли имаш с нас? Ще те направя на шоколадова торта, Лимонче! Bowtie
Ауууу, това си е заплаха 😂

# 91
  • Мнения: 304
Верно ли? Достойнство?
Няма ли по-модерни наименования?Blush

# 92
  • София
  • Мнения: 35 098
Ако не вярваш - тъжно за теб.

# 93
# 94
  • София
  • Мнения: 35 098
Не тъжи, дай по-модерна дума на достойнство и чест.
Ама, едва ли ще можеш. Може да е архаично, но е релевантно.
Сега може да тъжиш.

# 95
  • Мнения: 866
Доста хора са се загрижили за сексуалната задоволеност на момичето, което показва, че им пука за нея и искат да и помогнат. Хубаво е да не го "бавиш" новия, щото както по назад спомена колежката Мис макар и в друг смисъл, хубаво е да видиш какъв "заек" ще изскочи от хралупата, защото отношение може да е 6, грижовност и т.н., но е важно да видиш как са и "другите" му възможности.

Щото се сещам за една скорошна много интересна тема и те така, много са се разхождали в парка, говорили са си сладко, но накрая мъжа омазал слиповете Trollface
Малко иронийка, но истината е, че не са маловажни тея неща и е по-добре да се разберат по-рано.
Все пак кекса е от голямо значение и не е добре да се правят компромиси в това отношение, но това е лично мнение разбира се ! Thinking

# 96
  • Мнения: 304
Не мога!
Не мога и да свържа чест, достойнство и секс в едно изречение!
Дефицити, кво да правиш?!

# 97
  • София
  • Мнения: 35 098
Не мога!
Не мога и да свържа чест, достойнство и секс в едно изречение!
Дефицити, кво да правиш?!
В случая нищо.
Прави си недостоен секс, безчестен......интереси всякакви.

# 98
  • Мнения: 26
Доста хора са се загрижили за сексуалната задоволеност на момичето, което показва, че им пука за нея и искат да и помогнат. Хубаво е да не го "бавиш" новия, щото както по назад спомена колежката Мис макар и в друг смисъл, хубаво е да видиш какъв "заек" ще изскочи от хралупата, защото отношение може да е 6, грижовност и т.н., но е важно да видиш как са и "другите" му възможности.

Щото се сещам за една скорошна много интересна тема и те така, много са се разхождали в парка, говорили са си сладко, но накрая мъжа омазал слиповете Trollface
Малко иронийка, но истината е, че не са маловажни тея неща и е по-добре да се разберат по-рано.
Все пак кекса е от голямо значение и не е добре да се правят компромиси в това отношение, но това е лично мнение разбира се ! Thinking
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile

# 99
  • Мнения: 866
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile
[/quote]Все пак никой от нас няма да се разсърди ако ни споделиш подробности как е минало, дали всичко е било наред. Smile
Все пак форума дава анонимност, така, че няма какво да те притеснява.

Интересно ми е и друго. Колко време сте заедно с вече "бившият" мога да го нарека, как така сте имали редовна интимност и изведнъж просто нямал желание вече. Това ми е много интересно, защото става въпрос и за млад човек навярно. Не знам ама не е добре работата с днешните мъже и тяхното либидото и това са мнения на жените.

Иначе като го правехте кой беше инициатора, имало ли е случаи да те награби страстно, щото тоя ми се вижда някъв умрял кон. Neutral Face
И ти защо се влачиш в тези нещастни връзки, вземи си поуките и за напред не си губи времето по същият начин, ако попаднеш на такъв.

# 100
  • Мнения: 26
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile
Все пак никой от нас няма да се разсърди ако ни споделиш подробности как е минало, дали всичко е било наред. Smile
Все пак форума дава анонимност, така, че няма какво да те притеснява.

Интересно ми е и друго. Колко време сте заедно с вече "бившият" мога да го нарека, как така сте имали редовна интимност и изведнъж просто нямал желание вече. Това ми е много интересно, защото става въпрос и за млад човек навярно. Не знам ама не е добре работата с днешните мъже и тяхното либидото и това са мнения на жените.     Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile

Иначе като го правехте кой беше инициатора, имало ли е случаи да те награби страстно, щото тоя ми се вижда някъв умрял кон. Neutral Face
И ти защо се влачиш в тези нещастни връзки, вземи си поуките и за напред не си губи времето по същият начин, ако попаднеш на такъв.
[/quote]

# 101
  • Мнения: 866
  Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile
Трябва да поставяш текста най-отдолу иначе отива във цитата и виж какво се получава.
Това направо ме шокира, как от лятото, наистина много странен случай, то за каква връзка говорим.
Не се ли чувстваше ужасно, като нежелана и непривлекателна жена за него, защото точно така се чувстват жените в твоето положение. И ти кво караш си половин година на самозадоволяване, това е абсурдно.

Да не е получил някакъв физиологичен проблем, но пък той трябваше да ти сподели ако има.
Странен случай е твоят и невероятното ти търпение. Thinking

# 102
  • Мнения: 26
  Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile
Трябва да поставяш текста най-отдолу иначе отива във цитата и виж какво се получава.
Това направо ме шокира, как от лятото, наистина много странен случай, то за каква връзка говорим.
Не се ли чувстваше ужасно, като нежелана и непривлекателна жена за него, защото точно така се чувстват жените в твоето положение. И ти кво караш си половин година на самозадоволяване, това е абсурдно.

Да не е получил някакъв физиологичен проблем, но пък той трябваше да ти сподели ако има.
Странен случай е твоят и невероятното ти търпение. Thinking
.                  Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

# 103
  • Мнения: X
Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

Как така е студено за секс? Нямате ли парно, климатик, печка... НЕЩО?
То по тази логика като дойде лято, ще е топло... Пролетта хладно, есента мрачно...

# 104
  • Paris, France
  • Мнения: 14 022
Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

Как така е студено за секс? Нямате ли парно, климатик, печка... НЕЩО?
То по тази логика като дойде лято, ще е топло... Пролетта хладно, есента мрачно...

..... или на крив х** космите му пречат.

# 105
  • Мнения: 866
То ако нямаш много опит, няма да може и да прецениш дали е било зле или на добро ниво като сте го правили. Аз просто не мога да си представя хубав и страстен секс, ако винаги е било така насилствено и изпросено от твоя страна. Не вярвам да сте имали много вълнуващ секс, но ако не си имала много опит ти няма как и да го разбереш.

 В днешно време е нормално една жена да е има опит в секса с различни партньори.
Секса е много важен за една връзка и това е важен критерии при избор на партньор с който ще искаме да прекараме живота си. Аз лично не бих направил компромис в това отношение.

# 106
  • Мнения: 9 701
Невена, как се изкриви отведнъж бе, душа?!? От студа ли?

# 107
  • Мнения: 6 622
Егати мъжете... Да седне жена да му се моли за секс, а на него му било студено..... Още малко ще каже, че му е дошло и го боли главата.

# 108
  • Мнения: 26
То ако нямаш много опит, няма да може и да прецениш дали е било зле или на добро ниво като сте го правили. Аз просто не мога да си представя хубав и страстен секс, ако винаги е било така насилствено и изпросено от твоя страна. Не вярвам да сте имали много вълнуващ секс, но ако не си имала много опит ти няма как и да го разбереш.

 В днешно време е нормално една жена да е има опит в секса с различни партньори.
Секса е много важен за една връзка и това е важен критерии при избор на партньор с който ще искаме да прекараме живота си. Аз лично не бих направил компромис в това отношение.
.                                                                    Не аз лично съм имала много връзки мога да разбера дали секса е хубав или не .Даже бих казала,че с него секса не е толкова хубав .Но,пак му се молих и аз не знам защо ..

# 109
  • Мнения: 26
Егати мъжете... Да седне жена да му се моли за секс, а на него му било студено..... Още малко ще каже, че му е дошло и го боли главата.
.                                                                        Да за жалост малко нещо такова се получи хахаха ,но той ще загуби накрая ...

# 110
  • Мнения: 26
Невена, как се изкриви отведнъж бе, душа?!? От студа ли?
.                                                                  Хахаха м не по принцип казва,че сега било студено времето като стане по меко времето не знам си какво , а ние преди го правихме в колата преди ...

# 111
  • Мнения: 6 622
Момиче млада си, нямаш деца.  Сега ти е времето на секс. Не се мотай повече. Зарязвай го този мекия и скачай на вторият. Ако не се получи намери си трети, не си губи времето.

# 112
  • Мнения: 1 376
Не си влюбена в двама, просто ти е писнал сегашния. Прекратяваш отношения и гледаш напред.

# 113
  • София
  • Мнения: 35 098
Първия предлага секс в кола. Инцидентно да, нон стоп......стига, де!
Ако го предлага, де....

# 114
  • Мнения: 6 622
Първия предлага секс в кола. Инцидентно да, нон стоп......стига, де!
Ако го предлага, де....
Не си разбрала. Никакъв секс не предлага вече. Студено му е 😂

# 115
  • София
  • Мнения: 35 098
Щото в колата......сигурно и от парно клинчи.

# 116
  • Мнения: 9 701
Първия предлага секс в кола. Инцидентно да, нон стоп......стига, де!
Ако го предлага, де....
Йок... нищо не предлага, щот' е зима, сссссссстудено е...

Писала съм заедно с витаминчето.

# 117
  • Мнения: X
Топло в сърцето, студено в топките.
Неприятна прогноза за времето.

# 118
  • Мнения: 6 622
Първия предлага секс в кола. Инцидентно да, нон стоп......стига, де!
Ако го предлага, де....
Йок... нищо не предлага, щот' е зима, сссссссстудено е...

Писала съм заедно с витаминчето.
Лимоните имат високо съдържание на витамин Ц 😂

Общи условия

Активация на акаунт