Влюбена съм в двама?

  • 2 944
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
Тогава защо още се чудиш? Действай докато на новия не му писне да играе втора цигулка.

# 16
  • Мнения: X
Аз само не разбрах - секс няма никакъв в живота ти, ама с втория поне си се разхождате. Мисля че имаш нужда от секс.

# 17
  • Мнения: 26
PapaSmurf Да преди с моя приятел го правихме ама спряхме,но сега с другия се чувствам по-Щастлива

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ако се окаже, че е импотентен, пак ли ще си толкова щастлива?

# 19
  • Мнения: X
PapaSmurf Да преди с моя приятел го правихме ама спряхме,но сега с другия се чувствам по-Щастлива

Чувстваш се щастлива, защото излизате на разходки?!

Сама не можеш ли да се разхождаш?

Секс ти трябва, момиче... за разходки си намери приятели.

А, смени и гаджето. Освен ако не плаща всички сметки и не ти прави подаръци - тогава недей.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 098
На колко 17 години си?

# 21
  • Мнения: 26
Ms.Gorgeous На 26 Grinning ?

# 22
  • Мнения: 9 701
Много ми допада потребителското ти име. Wink

# 23
  • Мнения: 866
С другият се чувства по щастлива и без да прави секс, значни не е секса всичко което и липсва. Не си мислете, че и като са по-млади момичетата и това е всичко което искат. Сегашният е някакво дърво и не и обръща никакво внимание, та не знам какво още седи в тази връзка и какви са тези дилеми. На млади години е нормално човек да премине през няколко връзки, да си изясни точно какво иска и търси, за да намери правилният партньор. Hands Plus1

# 24
  • София
  • Мнения: 35 098
Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.
Не си влюбена в двама, може и ни в единия да не си.
Подкрепям, че трябва да забиеш токчетата в челното стъкло с новия, пък каквото времето покаже.

# 25
  • Мнения: X
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy

# 26
  • Мнения: 9 701
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy
@abv.bg

Редактирам се. Всъщност е nepokornatab_leidy.... та не съм сигурна за "клоните''

# 27
  • Мнения: X
Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.

А ако той й плаща сметките, кво? Ти ли ще й ги плащаш, че даваш такива съвети? Утре ще има тема ПОМОЩ! НАПУСНАХ ГАДЖЕТО СИ ПО СЪВЕТИ НА СЪФОРУМКИ И СЕГА НЯМА КВО ДА ЯМ.

# 28
  • Мнения: 866
Подкрепете и това ми мнение сега, защото опитвам да убедя хората да ни споделят историите до край, щото е много гадно като изчезнат и ние да не разберем най-интересното. Unamused

Моля авторката да ни споделя за развитието на историята, да го видим и тоя новия дали си заслужава Smile
Тоя стария го махай и пробвай новия вече и в леглото дали го бива, щото представи си там да е гола вода, само ще си си изгубила времето и с него !

# 29
  • София
  • Мнения: 35 098
Отговорът е твърде ясен. Разкарваш стария и пробваш с новия. И те така.
Хванала се е новия клон, време да пусне стария.
Непокорната лейди, лелей Joy
То, кофраж кат поддаде.....

Абе, момиче, ама пускай го тоя стария, па ако щеш го пускай и опитай нещо ново.

А ако той й плаща сметките, кво? Ти ли ще й ги плащаш, че даваш такива съвети? Утре ще има тема ПОМОЩ! НАПУСНАХ ГАДЖЕТО СИ ПО СЪВЕТИ НА СЪФОРУМКИ И СЕГА НЯМА КВО ДА ЯМ.
Ой, Папиии! Тя му плаща. А на бас!

Общи условия

Активация на акаунт