Влюбена съм в двама?

  • 2 949
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 622
Авторке, вторият проявява ли сексуален интерес към теб? Да не се окаже и той безполово същество? Гледам, че са модерни напоследък..

Проблем ли имаш с нас? Ще те направя на шоколадова торта, Лимонче! Bowtie
Ауууу, това си е заплаха 😂

# 91
  • Мнения: 304
Верно ли? Достойнство?
Няма ли по-модерни наименования?Blush

# 92
  • София
  • Мнения: 35 151
Ако не вярваш - тъжно за теб.

# 93
# 94
  • София
  • Мнения: 35 151
Не тъжи, дай по-модерна дума на достойнство и чест.
Ама, едва ли ще можеш. Може да е архаично, но е релевантно.
Сега може да тъжиш.

# 95
  • Мнения: 866
Доста хора са се загрижили за сексуалната задоволеност на момичето, което показва, че им пука за нея и искат да и помогнат. Хубаво е да не го "бавиш" новия, щото както по назад спомена колежката Мис макар и в друг смисъл, хубаво е да видиш какъв "заек" ще изскочи от хралупата, защото отношение може да е 6, грижовност и т.н., но е важно да видиш как са и "другите" му възможности.

Щото се сещам за една скорошна много интересна тема и те така, много са се разхождали в парка, говорили са си сладко, но накрая мъжа омазал слиповете Trollface
Малко иронийка, но истината е, че не са маловажни тея неща и е по-добре да се разберат по-рано.
Все пак кекса е от голямо значение и не е добре да се правят компромиси в това отношение, но това е лично мнение разбира се ! Thinking

# 96
  • Мнения: 304
Не мога!
Не мога и да свържа чест, достойнство и секс в едно изречение!
Дефицити, кво да правиш?!

# 97
  • София
  • Мнения: 35 151
Не мога!
Не мога и да свържа чест, достойнство и секс в едно изречение!
Дефицити, кво да правиш?!
В случая нищо.
Прави си недостоен секс, безчестен......интереси всякакви.

# 98
  • Мнения: 26
Доста хора са се загрижили за сексуалната задоволеност на момичето, което показва, че им пука за нея и искат да и помогнат. Хубаво е да не го "бавиш" новия, щото както по назад спомена колежката Мис макар и в друг смисъл, хубаво е да видиш какъв "заек" ще изскочи от хралупата, защото отношение може да е 6, грижовност и т.н., но е важно да видиш как са и "другите" му възможности.

Щото се сещам за една скорошна много интересна тема и те така, много са се разхождали в парка, говорили са си сладко, но накрая мъжа омазал слиповете Trollface
Малко иронийка, но истината е, че не са маловажни тея неща и е по-добре да се разберат по-рано.
Все пак кекса е от голямо значение и не е добре да се правят компромиси в това отношение, но това е лично мнение разбира се ! Thinking
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile

# 99
  • Мнения: 866
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile
[/quote]Все пак никой от нас няма да се разсърди ако ни споделиш подробности как е минало, дали всичко е било наред. Smile
Все пак форума дава анонимност, така, че няма какво да те притеснява.

Интересно ми е и друго. Колко време сте заедно с вече "бившият" мога да го нарека, как така сте имали редовна интимност и изведнъж просто нямал желание вече. Това ми е много интересно, защото става въпрос и за млад човек навярно. Не знам ама не е добре работата с днешните мъже и тяхното либидото и това са мнения на жените.

Иначе като го правехте кой беше инициатора, имало ли е случаи да те награби страстно, щото тоя ми се вижда някъв умрял кон. Neutral Face
И ти защо се влачиш в тези нещастни връзки, вземи си поуките и за напред не си губи времето по същият начин, ако попаднеш на такъв.

# 100
  • Мнения: 26
. Благодаря Еми да и до този етап мисля,че ще се стигне ... Simple Smile
Все пак никой от нас няма да се разсърди ако ни споделиш подробности как е минало, дали всичко е било наред. Smile
Все пак форума дава анонимност, така, че няма какво да те притеснява.

Интересно ми е и друго. Колко време сте заедно с вече "бившият" мога да го нарека, как така сте имали редовна интимност и изведнъж просто нямал желание вече. Това ми е много интересно, защото става въпрос и за млад човек навярно. Не знам ама не е добре работата с днешните мъже и тяхното либидото и това са мнения на жените.     Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile

Иначе като го правехте кой беше инициатора, имало ли е случаи да те награби страстно, щото тоя ми се вижда някъв умрял кон. Neutral Face
И ти защо се влачиш в тези нещастни връзки, вземи си поуките и за напред не си губи времето по същият начин, ако попаднеш на такъв.
[/quote]

# 101
  • Мнения: 866
  Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile
Трябва да поставяш текста най-отдолу иначе отива във цитата и виж какво се получава.
Това направо ме шокира, как от лятото, наистина много странен случай, то за каква връзка говорим.
Не се ли чувстваше ужасно, като нежелана и непривлекателна жена за него, защото точно така се чувстват жените в твоето положение. И ти кво караш си половин година на самозадоволяване, това е абсурдно.

Да не е получил някакъв физиологичен проблем, но пък той трябваше да ти сподели ако има.
Странен случай е твоят и невероятното ти търпение. Thinking

# 102
  • Мнения: 26
  Ами бившия ми е на 32 аз съм на 26 ами не знам от лятото не сме го правили.Да ще споделя какво е станало няма проблеми Simple Smile
Трябва да поставяш текста най-отдолу иначе отива във цитата и виж какво се получава.
Това направо ме шокира, как от лятото, наистина много странен случай, то за каква връзка говорим.
Не се ли чувстваше ужасно, като нежелана и непривлекателна жена за него, защото точно така се чувстват жените в твоето положение. И ти кво караш си половин година на самозадоволяване, това е абсурдно.

Да не е получил някакъв физиологичен проблем, но пък той трябваше да ти сподели ако има.
Странен случай е твоят и невероятното ти търпение. Thinking
.                  Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

# 103
  • Мнения: X
Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

Как така е студено за секс? Нямате ли парно, климатик, печка... НЕЩО?
То по тази логика като дойде лято, ще е топло... Пролетта хладно, есента мрачно...

# 104
  • Paris, France
  • Мнения: 14 068
Ами да аз защото може би съм наивна и всеки път аз го моля за това и той все се оправдаваше било студено не знам си какво и ми втръсна вече  да чувствах че съм нежеланс но си мислих,че може би ще се промени,но уви до Сега е нямал такива проблеми ... Или поне  не знам

Как така е студено за секс? Нямате ли парно, климатик, печка... НЕЩО?
То по тази логика като дойде лято, ще е топло... Пролетта хладно, есента мрачно...

..... или на крив х** космите му пречат.

Общи условия

Активация на акаунт