Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 393

  • 40 325
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 281
Джули07, благодаря за разяснението, всичко ми се изЯсни вече Blush Бях  позабравила каква беше интригата в тази трагедия, на мен Хамлет ми е по-любима Wink Може би щото и Санджар до там ще стигне рано или късно -да бъдеш, или да не бъдеш.

  Надявам се да не стигаме до удушване все пак Hands Pray

# 286
  • Мнения: 23 193


Здравейте момичета Two Hearts
Значи озета за новата серия леко ме разочарова.
Ето къде са отишли 1 милион евро дадени от Гедиз - в поредната  разказана приказка.
За пореден път не ми харесва такова развитие на нещата.
Направо подозирам как СЦ се влие от хейтърството и желанието на фенската аудитория.
Умната Наре и красивият ѝ приятел Гедиз - нищо лошо.
Нека накрая ги съберат и като двойка, така ще изведат Мелек от глухата и проста селска обстановка.
Санджар да си остане сам със съмненията и недоверието.
След този озет си представям радостта и еуфорията на привържениците на двойката Наре/Гедиз.
За мен сериалът ще завие в съвсем неочаквана посока и честно казано очаквам с тревога 13-та серия.

 

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Марта_49, стига...
Вариантите наистина са два: първо - ако има промяна от основната история, за която Енгин е подписал договор, то наистина след 13 епизод ще продължи сериала без него; второ - за да остане сериалът без главен герой и да продължи без него - трябва персонажът да бъде занулен или актьорът подменен.
Скоро ще разберем - този филм сме го гледали, както се казва.

Може би любовта, с която предварително ни омаяха, да не се отнася за Санджар и Наре, а за Гедиз и Наре.
Гедиз и Наре да пренапишат легендата. Предстои.. Абсолютно не вярвам в това обаче.

# 288
  • Мнения: 23 193


Марта_49, стига...
Вариантите наистина са два: първо - ако има промяна от основната история, за която Енгин е подписал договор, то наистина след 13 епизод ще продължи сериала без него; второ - за да остане сериалът без главен герой и да продължи без него - трябва персонажът да бъде занулен или актьорът подменен.
Скоро ще разберем - този филм сме го гледали, както се казва.

Може би любовта, с която предварително ни омаяха, да не се отнася за Санджар и Наре, а за Гедиз и Наре.
Гедиз и Наре да пренапишат легендата. Предстои.. Абсолютно не вярвам в това обаче.
.  


Ами... да я пренапишат. И без това са по-умни от Санджар, по-учени от Санджар, видели са света, имат сходни интереси... Чели са Шекспир... Нясно са със световната културна наследственост...
Къде въобще се слага до тях нашето бедно, селско момче, цял живот работило и не излизало из Мугла.
Друго си е да си бил богат и да си имал възможностите за друг живот.

Няма да забравя кадъра в който малкият Санджар чете поредното писмо от Наре и дадоха босите му крака.
Един чифт обувки за двамата братя...

Направо и аз като Санджар се чудя какво наистина е видяла богата Наре в това бедно момче...
Ама каквото и да е  било - минало е.

Нека  да си стои с Гедиз - той ѝ отговаря на интелекта, възпитанието, общественото положение...
Какво да прави с този селянин Санджар?

А и друго - дали Мелек ще приеме Гедиз за майка си? Ама какво значи едно дете да има желение да бъде с баща си?  Гедиз и на нея ще носи сладолед, захарен памук или каквото там се сети.
Ще бъдат чудесно семейство, като прибавим Мюге и Акън...

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 17:08 от Марта_49

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Марта, така е, семейство Ъшъклъ откраднаха тези екстри от семейство Ефеоглу.
Дано мама и тати осигурят това на Мелек. В тати не се съмнявам.
Децата може да приемат и вторите любими на родителите си, но биологичния, обичащ тати Санджар си е номер 1.

# 290
  • Мнения: 20 905


- Имам коварен план!
- Сериозно ли? Какъв е?
- Няма да кажа! В това е неговото коварство.


Това за Отело, отдавна се бях сетила, но нямаше как да кажа на Санджар.Wink

# 291
  • Мнения: 436
Санджар задава въпроси на Изабел, но  Гедиз намира отговорите.
Наре споделя всичките си тайни с Гедиз, има му толкова голямо доверие, че да му разкаже какво се е случило в психиатричната клиника в Швейцария


Вие разказвате ли всичко на любимият си,естествено,че е по-лесно да споделяш тайните си с приятел.Ако Наре обичаше Гедиз не като  приятел няма да си сподели така лесно.


След всичко преживяно в Швейцария, на Наре й е трудно да се справя със създаващата й трудности Мелек сама, в отсъствието на баща . Опитва се да унищожи мечтата на дъщеря си да живее заедно с майка си и баща си.

Наре знае,че Санджар е женен мъж и се опитва да предпази Мелек ,за да не се надява детето ,че тати ще живее  с тях.


Санджар не се държи, както Наре очаква и това прави задачата й още по-трудна.



Само аз ли виждам изпепеляващата им любов.Вярно,че съм зодия риби ,но за мен няма такава между Наре и Гедиз.Гедиз е добър приятел ,след време ако "занулят" Санджар може и да се съберат заедно,но никога няма да имат това което са имали Н и С.Още повече сц постоянно ни показват какво е желанието на детето,мисля че тя ще спаси татко си,когато  той разбере истината.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 34 027


Само аз ли виждам изпепеляващата им любов.

Как да не я виждаме, аз - ДА. Та то между Санджар и Наре всеки поглед е изпълнен с любов.
Ако визираш моя пост - написан е с малко сарказъм, за успокоение на тези, които пък виждат любов между Наре и Гедиз към момента. Занапред, какво ще стане - не се знае... Но не вярвам Наре да заобича Гедиз.

# 293
  • Мнения: 436
Искам да ви споделя,че  преди време бях полудяла по един друг сериал,който за жалост сценаристите провалиха след 11 -12 епизод.Продължи до към 28 епизода,но така и не го доизгледах,защото стана Боза,ноооо въпреки,че любовта между ГГ беше невъзможна свърши щастливо,на финала бяха заедно и никой не умря.😁😁😁Знам,че е рано,но ги искам и нашите заедно.💗💗💗
Все си мисля,че Гедиз не е толкова бял ,колкото го виждаме досега, но ще  излезе скоро ,ако има нещо.
Явно ми липсва втори фраг и умувам върху сценария.🤣🤣🤣

# 294
  • Мнения: 2 266
Санджар не се държи, както Наре очаква и това прави задачата й още по-трудна.
Само аз ли виждам изпепеляващата им любов.Вярно,че съм зодия риби ,но за мен няма такава между Наре и Гедиз.Гедиз е добър приятел ,след време ако "занулят" Санджар може и да се съберат заедно,но никога няма да имат това което са имали Н и С.Още повече сц постоянно ни показват какво е желанието на детето,мисля че тя ще спаси татко си,когато  той разбере истината.

Дарриди, това че само Санджар е в сърцето на Наре е очевидно.
Започвам да се замислям, че проблемът, на някои от гледащите се крие другаде Simple Smile
Това, че образът на Гедиз блести на екрана с не по- малка сила от тези на главният герой е истинската причина за постоянната критика към него. Ролята му се неглижира до усмивки, раздаване на сладолед и флирт!
Това, че този персонаж е единственият, който няма право на чувствата си и ги пренебрегва от началото на сериала, като едновременно с това успява да остане добър и всеотдаен към приятелите си човек, удобно се пренебрегва, като най- незначителното нещо.

Ще дойде ден, в който Санджар ще бъде благодарен на Гедиз, но дори и това няма да промени мнението на предубедените...

# 295
  • Мнения: 23 193
А аз имам чувството, че СЦ опитват да пренапишат предварително обещаната ни /на нас зрителите/ история.
Фенските желания явно взеха връх и Гедиз стана много по-важен персонаж.
Дотолкова, че вече са обсъждани и то със завиден успех като екранна двойка с Наре.

Фенките на Неслихан са във възторг и се радват на този обрат в историята.
Но нищо чудно, защото  те всъщност още от самото начало на сериала ненавиждат Санджар и изливат негативизъм върху него в неограничено количество.
Искаха Гедиз за Наре - Да им е честит Гедиз!
 

# 296
  • Мнения: 20 905


Хубаво и много актуално колажче.Heart

# 297
  • Мнения: 599
Здравейте,
Не мога да ви изчета в детайли.
Хем се радвам, хем ме е яд! Но и аз съм тук 😉
Едва днес изгледах серията с превод. Много ви благодаря!
Относно Гедиз и това, че малко сте се филмирали искам само да споделя какво ми хрумна.
Елван и Гедиз биха били уникална двойка накрая 💞

# 298
  • Мнения: 9 281
Миранда Hands Hand, радвам се че се появи, мислех че си зарязала сериала 🙂
  Ние че сме филмирани е ясно и ни личи 😉, ама ти пък си голям фантазьор 😋 - Как виждаш елегантния, изискан и фин Гедиз до тази скица Елван, накичена като коледна елха, наистина много добра и схватлива, но първична и без никакво чувство за такт 😂 Нещо като слон в стъкларски магазин в женски вариант.

# 299
  • Мнения: 5 439
За Гедиз и Елван и аз съм си го мислила- добротата и на двамата е важна и доблестта им. По това си приличат. И ще си загладят взаимно ръбовете.

Общи условия

Активация на акаунт