Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 393

  • 40 386
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 318


Момичета Two Hearts
Благодаря за превода на втория трейлър и озета!
Ами направо са взривоопасни!
Така, че за понеделник да сте със защитно облекло.

# 676
  • Мнения: 615
Отдавна ви чета и сега нетърпението ми покрай новата предстояща серия ме накара да се включа. Не знам как ще дочакам серията със субтитри (тук да кажа едно огромно Благодаря на всички, които се стараят толкова светкавично да превеждат сериала, както и всички новости около него Innocent ).
Мен лично сериалът ме увлече, всяка следваща серия ми става все по-интересна и по-интересна. Различна история, различни персонажи. Енгин ме възхищава каква роля си е избрал. Санджар е толкова многопластов образ, че чак ми е интересно и любопитно да разсъждавам върху него и да се опитвам да го разбера. Сладникавите и банални образи, които са само добри, не правят грешки на мен не са ми толкова интересни.
Нямам много време да изпадам в подробности, само ще кажа, че и аз съм от тези, които вярват в добрия финал на сериала. Смятам, че тепърва главните герои ще претърпят своите промени, ще израстнат, ще съзрат, ще погледнат от другата страна на монетата, ще порастнат. Simple Smile
А докато стане това ще се наслаждавам на прекрасната игра на актьорите. Heart

# 677
  • Мнения: 20 905


Чака детето, със страх.Какво ще сътворят, мама и тати.



Priah, Hug

# 678
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Привет, дами!  Smiley
Аз продължавам с малко размисли по 11 епизод.

Това с историята за  Отело е много готина хрумка на СЦ, само че аз виждам съществена разлика в двата случая Imp  Както каза Изабел  никой не помни какво се е случило с Яго, пък и на кого му пука, но всички знаят развръзката на трагедията, че Отело и Дездемона са мъртви. Но в нашия случай Яго е Акън и той не е негов точен аналог, защото освен отровата на съмнението, която пуска, той е и насилник, какъвто Яго не  е. Затова не трябва да приравняваме двете истории  и да не забравяме кой е  "кютю адам" в нашата история.

„Нямаш нужда от истината.Загубил си себе си.Няма те навън, погледни вътре.” Санджар  точно се замисли над тези думи на Изабел и трябваше да хукне след появилия се Акън. И всъщност пак направи същата грешка, вместо да попита сърцето си, пак тръгна да пита грешния човек какво е станало. Истината е някъде в него, просто трябва да спре да преследва всички около себе си и търси отговори на въпроси, на които дълбоко, дълбоко в себе си знае отговорите. Интересно ще бъде как ще дойде просветлението му.

И дано вече да спрат да го мъчат с това лутане и питане.

Priah   добре дошла

# 679
  • Мнения: 3 243


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1235977774554386432

Подгряват ни - з дни до новия епизод.

Наре: Санджар върви по края на пропастта. Много продължително гледа надолу. Всеки момент може да се препъне.




Аз мисля ,че Наре ще го спаси няма да му даде възможност да се препъне и падне.



Голям гадняр  е този Акън, актьорът добре си върши работата.

Priah

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 22:14 от mari52

# 680
  • Мнения: 23 318
Офф, замислих се нещо - до края на сериала  "Садъчлар" Холдинг ще бъде проигран на комар...
В предната серия някой щеше да раздава някакви карти - засега най-добре си изиграва картите посланика.
С неговите търгове и аукциони - пари от Санджар, пари от Гедиз - направо ги разори.

Обаче не мога да разбера кога Наре е най-искрена...
Когато искаше да прати в Ада тези които не са ѝ  повярвали /Санджар/
После пък срещу пари иска Санджар да не научава истината.
След това пак ще го праща в Ада със съмненията му.
Ама се страхува, че вървял към пропастта.

А най-много ме плашат думите на Акън, че я е предупредил - накрая ще останат само те двамата.
Това си е заплаха за физическо насилие над любимите ѝ хора.
Няма да се спре пред нищо - затова си мисля, че Зехра е "насилена". Тя май беше упоена от Акън. Най-вероятно са в някой от хотелите на чичото на Гедиз.
Определено Санджар гледа видео от хотела и отива там с Каврук.
Каврук, който не смееше -  не да докосне, а да погледне Зехра.
Ситуацията е същата, като при Санджар и Наре.
Бях писала още в началото, че ЧК не е синоним на доброта и чистота на душата.
Наре го нямаше, но беше чиста личност. Менекше го имаше, но какво от това, отвътре е празна - безчовечна, злобна, интригантка и каквото се сетите още.
Преди години Санджар не можеше да разбере това, сега ще го разбере по възможно най-трудния и болезнен начин - чрез сестра си.
Офф, дано да не е така, но моята логика ме води натам.

Priah Two Hearts Привет!

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 382
„Ако искаш яж, ако искаш недей, няма да ти се меся”  Мелекче пак говори като възрастния човек в семейството и „защото на мен ми присяда, когато татко го няма ”   и  гладната стачка, която обяви  за да иска баща си, абе това дете постига всичко, което иска по своя си начин, ще ги събере накрая, няма как иначе.
За хумора в серията, много свежарски и все в устата на Гедизджим, затова той естествено трупа и още червени точки  - ” Халисе събра мафията и се качи в планината ли? „ Smiley Smiley
И нервите на Наре са вече на ръба, забравяне, прескачане за две минути от трепереща от страх  до  превиваща се от смях, после смях през сълзи, еми толкова стрес трудно се  издържа.
Наре налитаща на бой. Сцената беше добре замислена -тичащата Наре, Санджар замечтано я гледа и мисли, че тя ще му скочи на врата.... обаче  пак шамари Smiley
Изгледах я няколко пъти сцената на летището, еми много са добри и двамата  Hands Clap  Енгин невероятен, как изигра притеснението за Наре и после за майка си , страхотно  Yellow Heart
Думите на Санджар, които каза на майка си в отговор дали й е простил след като е разбрала грешката си, сякаш искаше да ги каже на себе си „ след тази грешка, какво значение има дали сме я разбрали/грешката / ”

И накрая  търпението на детето да дочака татко си се увенча с успех, няма отказване, на кого ли се е метнало Smiley

 Марта_49  мисля, че няма нищо лошо да й се случи на Зехра   

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 22:38 от Аnista

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183




https://www.youtube.com/watch?v=sWUCwn_XnCE

Ей, вторият трейлър мина 2 милиона гледания за един ден в акаунта на сериала.
Ако прибавим и акаунтите на продуцентите - към момента 2 798 365 гледания.

https://www.youtube.com/watch?v=oFIeJc3hqFs

https://www.youtube.com/watch?v=gdJAhCTUn30

# 683
  • Мнения: 3 243


За лека нощ един усмихна Санджар, защото не знам в 12 -та серия дали ще го видим усмихнат!

# 684
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Отдавна ви чета и сега нетърпението ми покрай новата предстояща серия ме накара да се включа. Не знам как ще дочакам серията със субтитри (тук да кажа едно огромно Благодаря на всички, които се стараят толкова светкавично да превеждат сериала, както и всички новости около него Innocent ).
Мен лично сериалът ме увлече, всяка следваща серия ми става все по-интересна и по-интересна. Различна история, различни персонажи. Енгин ме възхищава каква роля си е избрал. Санджар е толкова многопластов образ, че чак ми е интересно и любопитно да разсъждавам върху него и да се опитвам да го разбера. Сладникавите и банални образи, които са само добри, не правят грешки на мен не са ми толкова интересни.
Нямам много време да изпадам в подробности, само ще кажа, че и аз съм от тези, които вярват в добрия финал на сериала. Смятам, че тепърва главните герои ще претърпят своите промени, ще израстнат, ще съзрат, ще погледнат от другата страна на монетата, ще порастнат. Simple Smile
А докато стане това ще се наслаждавам на прекрасната игра на актьорите. Heart

Ей,че хубаво казано!!!И право в десятката.Priah,добре дошла сред нас.Точно по същия начин се чувствам и аз.
Енгин е моят неоспорим фаворит,но също се възхищавам от Неслихан.Гледала съм само част от предишния и успешен сериал,не познавах добре работата и,но съм очарована от това,което виждам!Актриса-професионалист!Също като Енгин.Живее в образа,няма излишество,няма преиграване,убедителни на 100%.Затова и толкова много мрънкам за общи сцени.Дали ще има целувки,дали ще ни покажат веднага легендарната любов или ще я видим чак през втори сезон,не ме вълнува толкова.Ще чакам колкото трябва,защото знам,че ще е легендарна,обещано ни е,а я виждам във всеки поглед на Наре и Санджар.Санджар ме кара да страдам заради него от самото начало,Наре ме накара да страдам и да плача за нея по същия начин.Но много искам да има повече общи сцени.Когато са двамата на екрана просто всичко наоколо изчезва и се стопява!Невероятни акт1ори!!!Какво приключване,какви пет лева?!Убедена съм,че ще има втори сезон и ще съм абсолютно щастлива!
А на Зехра нищо лошо няма да и се случи.Сц няма да използват за втори път насилието.А и Зехра е добрият ангел на сем.Ефеоглу.
Аниста,и на мен ми направи огромно впечатление всичко,изречено в клиниката.Санджар разбра истината,Изабел му каза много верни думи,просто не е дошъл моментът да си ги спомни и да разсъди над тях.Нали нашият първо действа,пък после мисли...Хрумката с Отело е чудесна и оригинална.

# 685
  • Мнения: 23 318


Момичета Two Hearts
Страхотно се радвам на позитивните постове които пишете!
Няма да ви изброявам по домовата книга, защото може неволно да пропусна някого, а не е приятно така.

Ще се радвам, да сте познали за Зехра, защото това чисто и наивно в добрия смисъл дете не заслужава такава гавра със своето достойнство и чест. Притесняваме обаче друго - тя гледа с таков влюбен поглед Акън, че като нищо без да се усети да се поддаде... Ох, дано да има достатъчно разум и ако все пак е в онази стая - Санджар и Каврук да стигнат навреме... Но от подсказката - Каврук е най-много наранен. Ох, не знам, не знам...

Аз пък да знаете с какво се занимавах днес ...  Любопитно ли ви е - и да не е, ще ви кажа.
Не зная дали си спомняте и дали ви показвах  коледните ми буркани-подаръци /направих много и всичките ги раздадох/, та днес правих пак - за 8 март, с цветя.
Нова съм в това хоби, някои  неща  може би имат известни тънкости, но  аз си доставям удоволствие като ги правя, а най-вече като ги подарявам.
Показвам и не бъдете много критични.
И ако сте в тази късна доба на компа - значи това е напълно подходящо за вас -


Скрит текст:

Скрит текст:




# 686
  • Мнения: 599


Момичета Two Hearts
Страхотно се радвам на позитивните постове които пишете!
Няма да ви изброявам по домовата книга, защото може неволно да пропусна някого, а не е приятно така.

Ще се радвам, да сте познали за Зехра, защото това чисто и наивно в добрия смисъл дете не заслужава такава гавра със своето достойнство и чест. Притесняваме обаче друго - тя гледа с таков влюбен поглед Акън, че като нищо без да се усети да се поддаде... Ох, дано да има достатъчно разум и ако все пак е в онази стая - Санджар и Каврук да стигнат навреме... Но от подсказката - Каврук е най-много наранен. Ох, не знам, не знам...

Аз пък да знаете с какво се занимавах днес ...  Любопитно ли ви е - и да не е, ще ви кажа.
Не зная дали си спомняте и дали ви показвах  коледните ми буркани-подаръци /направих много и всичките ги раздадох/, та днес правих пак - за 8 март, с цветя.
Нова съм в това хоби, някои  неща  може би имат известни тънкости, но  аз си доставям удоволствие като ги правя, а най-вече като ги подарявам.
Показвам и не бъдете много критични.
И ако сте в тази късна доба на компа - значи това е напълно подходящо за вас -


Скрит текст:

Скрит текст:




Страхотно! Уникални подаръци! Златни ти ръце, Марта 🙂
Серията ще е невероятна! Този път си обещавам изобщо да не коментирам преди превода, защото ще има много взривоопасни моменти, които може би без думи ще са много трудни за анализи.
Дано успея да се въздържа 😁

# 687
  • Мнения: 23 318


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и пълен само с положителни емоции ден!
Да пием по кафе и каквото има да вършим днес, нека го захващаме с усмивка и настроение!


# 688
  • Мнения: 9 345
Добро утро и хубав уикенд! Да го започнем с усмивки, пък каквото ще да става Grinning



  Изгледах пак фрагманите и пак съм си песимист, даже още по-голям Blush. Но се радвам на оптимистите - и аз съм мнителен човек , явно затова Санджар го разбирам и ми е ясен, знам че ще си  троши главата. Но въпреки всичко смятам, че има право на щастие като всеки човек, явно съм много мекушава, склонна съм да прощавам. А хората са непреклонни- да не си бъркал, да си си отварял очите и толкоз.
   Наре в последните серии не я разбирам - ту го проклина и сякаш иска да  се отърве от това "божие наказание", ту пък изпада в ужас да не му се случи нещо. Особено в последната серия погледа и е стоманен . Момичето иска да стъпи на краката си, да вземе живота си в ръце и да не е зависима от никой. Това го разбирам и подкрепям.

 Сега пак изгледах двата фрагмана и направих анализ съобразно блузите, якета ,коли, ден и нощ Grinning

  Значи , разправията и чупенето на стъклото е продължение от предната серия, затова пак се чудя къде е Мелек ,сигурно с Елван са излезли до магазина. Санджар на скалата е същата вечер/нощ -блузата с отпечатъка и същото яке. С посланника е с чиста блуза и яке с качулка ,на другия ден вероятно, не е шокиран, а заинтригуван от видеото, така че не вижда видео с Наре и Акън.Разбиването на вратата, седнал пред къщичката - със същото яке. След като Каврук казва, че Санджар отива в ада, Гедиз и Наре тръгват с неговата кола към къщичката ,и когато Санджар ,облян в сълзи казва Наре , Гедиз или чака в колата (не се вижда добре от фрагмана има ли човек в колата зад Наре) , или там някъде. Така ще свърши епизода според мен. През другото време ще има много Акън и Зехра, Наре започва работа в марината ,  Санджар рисува с Мелек - пак е по вечерно време със същото яке и блуза, явно след това хуква да търси Зехра.



  И накрая това изречение от озета за капак , какво повече да говорим не знам Rolling Eyes

 "Един човек, на когото Наре никога няма да прости върви към ръба на пропастта."

Този колаж ми хареса и напълно описва ситуацията според мен Cry



 И да не ми е толкоз BLACK поста ще завърша, че това е просто филм и е хубаво, че може човек да се замисли за някакви важни неща от живота.Благодаря на всички за компанията в това пътешествие Purple Heart

# 689
  • Мнения: 436
Превет,момичета -кокичета!❤❤❤
Нали знаете,че след зимата идва пролет,след ноща-ден, след дъжда-слънце,просто ни подготвят за изпепеляващата любов.
Пролетно да ви е днес и аз благодаря,че сме заедно в това пътешествие!❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт