KURULUŞ OSMAN С БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА ПРИЛИЧА НА БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ И НОВИ ПРОЕКТИ-тема 71

  • 30 310
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 168
Здравейте, момичета!

СЕБИ, според мен малко вероятно ми се вижда ФЕ да е бременна отново, и аз четох за това. По скоро заради позата на ръката й, феновете предполагат това. Ама знае ли се? Може пък Бурак да не е издържал на чара на жена си и да я иска само за себе си. Smiley

Но пък една друга симпатична на нас двойка, приятели на семейство Озчивит, чакат бебе. А това са Кенан и Синем, които ще си имат момиченце, според медиите. Даже пишат, че майката на Кенан носила на снаха си плодове от собствената й градина. ЕХ, скоро Каранчо ще си има приятелка...

         


            Приятна вечер!

# 511
  • Мнения: 737
Purple HeartДобър вечер момичета имаме си фрагмани съмнение за бременост,боже за един ден колко съм изпуснала.
Себи,Мими и аз не вярвам Фахрие да е бременна,по нататък да но сега мисля че ще поработи малко да блесне още повече после може.Но при тях нищо не се знае ще видим.

красавецът ни,с тази роля много често намръщен,но тук е супер.
Есть такие мужчины, с которыми нельзя заигрывать, нельзя сближаться. Нельзя. С ними теряешь себя, растворяешься в них. Они заслоняют собой мир. Живёшь в ощущении постоянного голода. Становишься жаднoй на чувства. Они oткрывают твои глаза по утрам, а не солнце. Они расправляют твои крылья, а не вдохновение. Они заставляют твoё сердце биться, а не жизнь. Сделав шаг навстречу, oбратной дороги не будет.
мисля че няма нужда от превод.
малко снимки от престоящатасерия,мисля че ще има екшън.
наведена глава на Дюндар бей.



пада му се на Алишар от кога чакам този момент.
Приятна вечер момичета Себи,Мими,Ири:purple_heart:

# 512
  • Мнения: 14 495
Добър вечер ,
       МИМИ, и за мен версиите са две около  това  Фе - отново бременна.
       Бурак я иска само за себе си,която не ми се иска изобщо да съществува за тази прекрасна актриса
       и невероятен модел.
       И втората - да са решили бързо да приключат  с децата и докато Буррак се изявява като Осман ,тя да отгледа
       децата и на 35 -да продължи напред.
       Аз съм за втората версия!

        Колкото до семейството на Кенан/мъжкар като Бурак  / и Синем нежна и любяща  като Фе /не случайно са приятелки отдавна/ съм безкрайно щастлива ,че ще си имат момиченце.

      



              

        


                            А Осман си е  Осман ....непоносимо ,невероятен!


                        
                        

Flowers Hibiscus
         Джил Flowers Hibiscus  аз не харесвам  Бу със свъсени вежди когато е сред любимите си хора ,а той не може да излезе от ролята все още.

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 08:39 от sebilMM

# 513
  • Мнения: 3 168
Добро утро, момичета!

Днес е нашият ден за кино, очаква ни серия с много обрати, да видим дали враговете ще си получат заслуженото най-накрая.

         

А вижте как ласкаво се е изказал Рагип Саваш за нашият Бурак. На английски е превода.

         

         

                   Хубав ден!

# 514
  • Мнения: 2 503
Привет, БуФолинки! 🦋

Няколко дни не писах, но вие сте поддържали огъня в темата, благодаря ви! ❤🌺

Нашето момиче много бързо набира нови последователи. Вече са толкова:

Аз също попаднах на новината, че Фе е бременна, но аз не мисля така. Ръката ѝ е там, защото държи очилата си, а не корема. Но журналистите се чудят какво да измислят. 😀 Мисля, че Фе се завърща към екрана. За второ дете не знам дали мислят, но времето ще покаже. 😊

Мими 🥰 ,
Благодаря, че сподели какво е казал колегата на Бу. Много хубави думи и много на място. Много пъти съм чела мнения, че Бурак бил надменен, арогантен и истински нарцис. Това, че е по- сдържан пред медиите, не означава, че трябва да се правят такива заключения, но нейсе. Нека си пишат.

Много ми хареса тази арт снимка.


Себи, Мими, Джил,
Имайте хубав ден! 😘

Приятно гледане довечера, аз ще ви чета. 😊

# 515
  • Мнения: 3 168


    Ето тази сцена очаквам с нетърпение.

    Приятно гледане довечера и най-вече безпроблемен интернет.

# 516
  • Мнения: 14 495
Мили момичета надявам се да сте  добре и готови за довечера..

   Милото ни момиче.....дано да е в състояние ,което я прави щастлива.


            
   Аз чакам серията с нетърпение,не можах да изгледам 22 -по различни причини..
    Обещала съм ви да споделям всичко което зная и усещам за сериите.
  
  Това ,което разбрах от малкото изгледано е ,че Айгюл спря предстоящия бой на войните на  Гюндюз и Бамса
  ,като хвърли червеното покривало  за лицето си  с резкия тон с който нападна Алишар .че я унижава да бъде при прислугата ,а не там където и е мястото по призход и да смята за ХАТУМ.



                 И аз я чакам  МИМИ, тази сцена и съм се инсталирала вече пред реставрирания си  лаптоп.

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 20:25 от sebilMM

# 517
  • Мнения: 14 495
И още малко от 22- епизод:

Не е било само къна вечер - категорично са женени Бала и Осман
Сега остава да консумират  брака както трябва:flushed:

А.... много смешна беше сцената -Бала леко притеснена и срамежлива, а наш Осман самонадеен и очакващ.

Смазаха надеждите на  Бурчин за Бахадар и то двете Айгюл и майка и.

Целувайки Бала по челото Осман и обещя ,че след като убие Алишар ,ше започне техния живот.

     Страхотна сцена пред дървото м/у двамата.


Добре започна новата серия -Бала е щастлива и го споделя с Гонжа.

А Гондюз подсигурява пътя към целта- влизане в сараите на Алишар.
И Бала и Приятелката и са на първа линия .
Голямо е напрежението.
Екшанът е на макс
Свитата на Дюндар изби тези на  монголите
Намесиха се и Осман .
И сега стана тя каквато стана ..Осман срещу Алишар ,Алишар  се тапа с татарите.
Балгай ранен ама от кого?
А сараите на Алишар друга битка на живот и смърт -Бала Гонжа  Бамса , Гщюназ срещу  Айгюл.Майка и Бурчин..

Пълна каша ама ретинга ще е супер

# 518
  • Мнения: 3 168
Голямо надиграване до тук. Всеки срещу всеки.
Осман срещу Алишар, Балгай срещу Дюндар, Бала срещу Айгюл.
Да видим накрая на кого тактиката ще проработи най-добре.
А тази Бурджун ли беше , докладва на Айгюл за годежа на Бала и чеиза й. Айгюл се озлоби и надъха още повече за отмъщение.
Голяма изненада за мен лично беше тактиката на Осман с така наречените бронежилетки за това време. Направени от дървени летвички, но в случая свършиха чудесна работа за заблуда на врага. Така по този начин стрелите се забиват в тях , а не в телата на воините.
До тук само аплодисменти за играта на всички!

# 519
  • Мнения: 14 495
Алишар бяга  като плъх .Отврат.

А, не станаха трима с Дщндар и сина му .

А Балдахай е готов да убие баща си

Подлецът Алишар плисна в очите на Осман течност с която го обезсили.
Докато Осман изнемогва ....Приятелите ми празнуват победата в дома на Алишар
Трите гадни са успяли да избягат и сега са в гората =Айгюл, майка и и Буррчин

Конур и другите хванаха Дюндюр и сина му.

Да ранената е Гонжа но зверския бой беше м/у Бала и Айгюл.
Иска ми се да разбера какво си казаха двете вечни съпернички.
По-страхотен женски бой не бях глрдала НиКога.
Алишар е завързан , Осман дойде на себе си , но зад храстите дебне Дюндюр.Направо не зная от къде се взе пак.

Май- най после Дюндар разбра кой е убиецът на сина му.Не му го спести Осман.

  Шапка свалян на Бурак за играта в този сериал.Като си спомня влюбените погледи на Кямран в Чучулигата и сега тези на Осман......БРАВО Бурак!

И Бала си я бива с един саблен удар видя сметката на Бурчин.

  И Балгай май няма да го бъде ,ама знае ли човек при тази "медицина" тогава.

  Толкова динамична и интересна серия до сега не е имало !

Последна редакция: ср, 27 май 2020, 22:50 от sebilMM

# 520
  • Мнения: 737
Добър вечер момичета страхотна серия екшън и много развитич,точно това исках давидяДюндар смачкан и смазан,заслужи си го,сега искам и Айгюл да видя как ще се зъби като разбере истината.Серията до тук много ми хареса,браво на умния Осман,закъсня чичо,късно е вече за съжаления,много точно му го каза.
Женския бойсъщо ми хареса,Селджан хатун ги сложи на място и Бала не пада по надоло мисля че Бурчин няма да умре за сега ,Да видим Алишар щего обезглави ли или някой ще се притече да го спасява.
Приятно гледане до края момичета ,Себи,Мими,Ири:purple_heart:Purple Heart

# 521
  • Мнения: 3 168
Гадният Алишар какво изля в очите на Осман, одеколон ли беше? Но и това не помогна , за да не го победи нашият герой. Справи се с двама в това си състояние.
Бамсе и приятели превзеха конака на Алишар най-после и развяха знамето на Кайъ.
А Бала май уби Бурчин.
Велика сцена беше, откритието на Дюндар кой е истинския убиец на сина му. Как страда само. А другият му син май не го долюбва мното, много. Без малко да му забие ножа, само съвестта го спря.
Ей, този Балгай няма умиране. Една стрела му е малко да се гътне, повече мъки са му нужни. Този колоритен образ няма начин да го отстранят толкова лесно.

# 522
  • Мнения: 14 495
Най- големите мъжкари са Осман и Балгай.Знаят какво искат,

А аз нямах нет точно на финалната сцена и не зная свърши ли се с Алишар или още не.

# 523
  • Мнения: 3 168
Накрая се появи някакъв, придружаван от още двама, който можеше да спаси Алишар от меча на Осман, но нашият не му се върза и свърши делото си до край. Алишар е аут.  Резнаха му гръкляна.
А Айгюл се побърка, когато научи ,че се е омъжила за убиеца на брат си. Взе ножа и ще се коли.
Май това беше за тази вечер. Много добра серия. Браво!!!

Ха, ето го и артистът, който се появи накрая. Снимал се е с Бурак на сета. Някой разбра ли кой е той и от кои ще да е?

           

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 00:01 от mimivj

# 524
  • Мнения: 3 168
И новият фрагман за 24 епизод пуснаха. Жесток е ! Бала и Осман в действие.

           



            Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт