Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 31 023
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 673
Да, да, само една серия е, но откакто прочетох какво се случва в книгата се радвам, че всичко върви по сценарий. Спойлнах се яко, но пак е хубаво да знам какво ще се случи. Simple Smile
И аз нямам търпение да изгледам останалите три серии.

# 301
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Ау мерси за Пожарите Simple Smile

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Започнахме семейно да гледаме The Mandalorian. Много ни харесва.
Свалих и Васко да Гама от село Рупча за тийнейджъра, който  почти не познава киното от онова време. Много му беше интересно, още повече, че е варненец Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 22:20 от stenly

# 303
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Утре новият сезон на La casa de papel! Да не забравите!

# 304
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Как се забравя това Grinning

# 305
  • Мнения: 260
Изгледах първи сезон на Проходът Der Pass. И макар, че първия епизод много наподобява Мостът, сериала е много интересен и държи в напрежение до края. Не предполагах, че немски сериал ще ми хареса, но по стил се доближава до скандинавските и си струва гледането!

# 306
# 307
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Изгледах първи сезон на Проходът Der Pass. И макар, че първия епизод много наподобява Мостът, сериала е много интересен и държи в напрежение до края. Не предполагах, че немски сериал ще ми хареса, но по стил се доближава до скандинавските и си струва гледането!
Гледай Dark!

# 308
  • София
  • Мнения: 27 225
Някой гледа ли, ''Господарят на илюзията''
въртят го по BTV Action

Deception
https://www.imdb.com/title/tt6461812/?ref_=nv_sr_srsg_0

Жалко, че май е канселиран след сезон 1. Макар че кой знае...
Та шоуто е забавно и свежо. Играе лошото момче на британския футбол. Вини Джоунс.
Фокуси, илюзии и всичко това преплетено в кримка. Готин е.

# 309
  • Мнения: 11 319
Някой гледа ли, ''Господарят на илюзията''
въртят го по BTV Action

Deception
https://www.imdb.com/title/tt6461812/?ref_=nv_sr_srsg_0

Жалко, че май е канселиран след сезон 1. Макар че кой знае...
Та шоуто е забавно и свежо. Играе лошото момче на британския футбол. Вини Джоунс.
Фокуси, илюзии и всичко това преплетено в кримка. Готин е.
Много ми допадна и намирам за жалко, че го спряха. А имаше материал поне за още 1 сезон.

# 310
  • Мнения: 47 996
Събота курс и изпит, неделя изпит
Чудя се как да вместя Касата, нарочно не съм платила нетфликс, че да не се изкушаваме преждевременно Joy

# 311
  • Мнения: 790
Изгледах първи сезон на Проходът Der Pass. И макар, че първия епизод много наподобява Мостът, сериала е много интересен и държи в напрежение до края. Не предполагах, че немски сериал ще ми хареса, но по стил се доближава до скандинавските и си струва гледането!
Гледай Dark!

И то непременно ..., т.е. задължително!

# 312
  • Мнения: 1 416
Продължих и с десети сезон на Hawaii Five-0. Гледам го още от първи и продължава да ми задържа интереса,макар че вече много май започнаха да разтягат локуми в сюжета.
Започнах Baghdad Central. Действието се развива след падането на режима на Саддам Хюсеин в Ирак през пролетта на 2003-та. Главният герой е бивш полицейски шеф или нещо такова и дъщеря му изчезва,докато работи за американците и той самият май трябва да им сътрудничи,за да я открие, а и за да осигури лечение за другата си дъщеря,която е болна.Ще го видя,добре че повечето сериали напоследък са само по десетина серийки.Отделно си изтеглих и още няколко сериалчета по шест серийки,като Little Drummer girl.

# 313
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Почнал е 3 сезон на русалка, както и продължението на сезона на HTGAWM

# 314
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Преди малко мярнах Home Before Dark: https://www.imdb.com/title/tt6053512/
Има висока оценка, дано да ми хареса. Всичките епизоди накуп, какво по-хубаво. HTGAWM - вече забравих какво стана в първата половина на сезона.

Общи условия

Активация на акаунт