Мартенското слънчице намига, нов човек в семейството пристига

  • 35 048
  • 675
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 041
Защо да се наложи в някакъв момент АМ? 🧐🤔

# 76
  • Мнения: 480
Да, защо да се наложи АМ? И аз това не го разбрах.. вярно е, че нищо не се знае, но все пак..

# 77
  • Мнения: 595
Здравейте, момичета.Ще се включа при вас , и без това следя и вашите теми от известно време.
Ще имаме мартенско февруарче, налично е голямо бебе на 1г8м ама се забравят бързо първите моменти, и ще ми е полезно Simple Smile
Термина ми мина - 22.02 , плацента и води са в добро състояние, разкритие нямам, затова още чакаме естествено да тръгне беб.Ходя на прегледи и тонове през ден.

# 78
  • Мнения: 103
Добре дошла!Много се услушват теэи бебета. Явно им е хубаво вътре Simple Smile

# 79
  • Мнения: 480
Добре дошла! Има все още време до март, има ден и половина от февруари 😂 Не се знае, може да те изненада.
А попринцип, твоят лекар до колко дни ще те чака да преносиш?
Моят ми каза 7-8, рядко ги чака повечко... Зависи пак от тоновете, води, плацента и т.н ☺️🤰

# 80
  • Мнения: 85
Здравейте момичета и аз да се включа с термин 08.03 първа бременост. Във вторник бях на преглед и тонове нямам никакви контракции, но ми е паднала тапата без да разбера и съм с 4см разкритие се установи при прегледа. Пак съм на преглед утре, питането ми е ако продължавам да нямам контракции, а разкритието се увеличава какво следва системи ли?

# 81
  • Мнения: 595
А попринцип, твоят лекар до колко дни ще те чака да преносиш?
Моят ми каза 7-8, рядко ги чака повечко... Зависи пак от тоновете, води, плацента и т.н ☺️🤰

Успокои ме онзи ден, при прегледа, че след 10я ден вече може да говорим за хоспитализация.
Заради това, че най-вероятно термина не е изчислен правилно и признаци за биологично преносване все още няма.
Скрит текст:
Всъщност заради дълго кърмене на първородния, МЦ имах веднъж, след което е станало бебето, и не знаем кога съм забременяла.

# 82
  • Мнения: 480
Рая, до колкото знам, ако правиш разкритие без контракции с би трябвало да те наблюдават, може и без хоспитализация, а всеки ден прегледи.. но пък зависи от лекарят, аз не бих искала да ми пукат водите, защото те така или някога ще се спускат 🙄💜
Според мен си супер близо, чак ти завиждам. Хихи, успеех! Да се похвалиш 💙

# 83
  • Мнения: 85
Рая, до колкото знам, ако правиш разкритие без контракции с би трябвало да те наблюдават, може и без хоспитализация, а всеки ден прегледи.. но пък зависи от лекарят, аз не бих искала да ми пукат водите, защото те така или някога ще се спускат 🙄💜
Според мен си супер близо, чак ти завиждам. Хихи, успеех! Да се похвалиш 💙

Ми не ме викаше всеки ден на преглед явно така е преценила Аг-то каза ми във всеки един момент да чакам, цяла седмица сме на тръни, но ето че прегледа е утре и малко ми е притеснено. Да и тогава на прегледа ми каза че съм за болница но тя не иска още да ме вкарва. Ох да става утре значи моя мъж е на тръни че утре е 29-ти😁

# 84
  • Мнения: 7 710
Да, защо да се наложи АМ? И аз това не го разбрах.. вярно е, че нищо не се знае, но все пак..
аз за себе си имах предвид ... даже мисля че от толкова нерви или изобщо няма да потече кърма или бързо ще спре ... надявам се да не е така
принципно мисля пюрета аз да правя, но от любопитство и тях бях погледнала, и там не е много ок положението ... в кашите също има палма ...
а преди се възмущавах, че в шоколад киндер има палма, а те и в АМ за новородени слагат

# 85
  • Мнения: 1 235
raq2019, ще започнат контракциите, спокойно. Аз си се разхождах много време с 3 сантиметра разкритие. Но определено ще е скоро, но 29ти на мен ми се струва като много интересна и различна дата.

# 86
  • Мнения: 74
Моите контракции снощи доведоха до секцио и се роди Тина в 22,31 ч., 3,220 кг, 49 см. Света щях да обърна за нормално раждане, ако знаех какво ме чака, но вече мина и сега съм мотивирана за възстановяване, за да си ходим в къщи Blush

# 87
  • Мнения: 480
Моите контракции снощи доведоха до секцио и се роди Тина в 22,31 ч., 3,220 кг, 49 см. Света щях да обърна за нормално раждане, ако знаех какво ме чака, но вече мина и сега съм мотивирана за възстановяване, за да си ходим в къщи Blush
Честито бебче! Живо и здраво да е! Бързо да се прибирате вкъщи!💜
А защо се наложи секцио? 😊

# 88
  • Мнения: 83
Има ли майчета в групата, които ще раждат в Майчин дом?
Аз родих в Майчин Дом и в момента съм тук още.

# 89
  • Мнения: 272
dididra честото бебче, дано скоро се приберете и да се радвате на семейното щастие.

Моя мъж много иска да родя на 29.02, на мен никак не ми се иска ама точно това си мисля че ще стане Grinning

Общи условия

Активация на акаунт