Мартенското слънчице намига, нов човек в семейството пристига

  • 34 754
  • 675
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 103
Честита радост и леко въэстановяване! Добре е да имаме birth plan, но трябва да сме open minded. Важен е финалът - healthy mom and healthily cooked baby.

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 20:25 от wildthing

# 91
  • Мнения: 95
Честито бебче Тина! ❤️ Да е здрава, много послушна и да расте щастливо дете! 🐧

# 92
  • Мнения: 74
За секцио на 02 март беше само заради годините ми и не пожелаха да рискуват сега като тръгна.
Моите контракции снощи доведоха до секцио и се роди Тина в 22,31 ч., 3,220 кг, 49 см. Света щях да обърна за нормално раждане, ако знаех какво ме чака, но вече мина и сега съм мотивирана за възстановяване, за да си ходим в къщи Blush
Честито бебче! Живо и здраво да е! Бързо да се прибирате вкъщи!💜
А защо се наложи секцио? 😊

# 93
  • Мнения: 1 235
dididra, бързо възстановяване. То пък нормалното раждане да не мислиш, че е супер - пак шевове и хемороиди Simple Smile)).

# 94
  • Мнения: 1 041
Честито бебче, да е жива и здрава Тина! 💕

И мен ме кефи 29.02,  но.. няма да е 😅

# 95
  • Мнения: 832
Честито на мама Тина. Да сте живи и здрави, останалото е без значение.

Като ви чета и се депресирам. Моята плацента е остаряла според доки. До 36 седм имам 20 дни. Бебетата са около 4.5 кг заедно , място няма, аз приличам на кит, едва дишам, но се надявам някак си да устискам. Така ми се иска вече да е 20, даже ако по чудо успея за 25, бих била на седмото небе, но едва ли.... Радвайте се, че ще ги до носите, това е най - доброто за бебето, с и за вас. После лесно ще го гледате като са големички, силно и бързо сучат, нефт им трепериш дали качват.
завиждам ви благородно.
при мен едва ли ще са повече от 2.8 и то в оптималния вариант. Ужасена съм как ще гледам толкова малко мишле, та и две на брой... Направо ми звучи страшно. Но не волята на всичко учи, та ще преживея и това.

Аз пък мн харесвам 29.02... Имаме риятел, който е роден на тази дата. Много мил и добър човек, мн лъд и забавен. Аз бих се радвала ако можех да родя на тизи ден. Това означава, че бебето е по-специално. Сега да видим коя ще е късметлийката да роди на този прекрасен ден.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 20:52 от bgzvezdi4ka

# 96
  • Мнения: 74
Много ви благодаря, момичета! Пожелавам ви леко доносване и раждане на бебетата и само хубави спомени да останат от това вълнуващо преживяване.

# 97
  • Мнения: 43
Здравейте. Да се похваля бебе Кристиян се роди вчера 3 300кг,50см и двамата сме добре. Раждах секцио... Болката е ужасна след това, незнам как ше я изтърпя, днес ми предстои раздвижане. Леко раждане на всички 😘

# 98
  • Мнения: 197
Здравейте. Да се похваля бебе Кристиян се роди вчера 3 300кг,50см и двамата сме добре. Раждах секцио... Болката е ужасна след това, незнам как ше я изтърпя, днес ми предстои раздвижане. Леко раждане на всички 😘

Честито бебче! Да ви е живо и здраво! Бързо възстановяване. Heart

# 99
  • Мнения: 83
Здравейте,момичета честито на мамите и аз станах мама на 28 февруари. 10ч.Спешно секцио(високото кръвно,и намалени движения на беба 2,420гр.)малката е в ковиоз,но е добре възтановява се не съм я виждала още понеже се наложи и пълна упойка след спиналната която нещо не ме хвана,и само ММ гледа как я вадят от коремчето ми.Един месец по рано,се случиха нещата,но нищо важното е вс да е наред с двете ни...днес ще се раздвижвам дори сама се надигнах до кръста повъртях се малко махнаха ми катетъра преди малко сега ще изчакам все пак някой да дойде да ме придържа да не ставам съвсем сама,че било малко опасно.Късмет на неродилите още очакваме и вашите бебоци () Simple Smile

# 100
  • Мнения: 95
DimitrovaGraciela честито за малкия мъж! ❤️ Да расте здрав и силен! Ще минат всички болки, трябва малко време, важното е, че всичко е било успешно! Скорошно възстановяване и много радост на цялото ви семейство!

dooo честита радост! Да ви е жива и здрава дъщеричката! ❤️ Радвам се много, че сте добре! 🤗🤗

bgzvezdi4ka 2,800 не е толкова малко бебе, ще видиш, че всичко ще е наред! Стискам ти палци да останат възможно най-дълго в корема! 🍀

# 101
  • Мнения: 832
Честито за двете нови бебенца. Да са живи и здрави и да растат с късмет и обградени от много любов.

Pineapple, за близнаци не е малко, но дигата съм гледала все големи бебета - едната му дъщеря се роди 4100, другата 3800 2 седм преди термин 😂. Затова ми се струва странно и малко.

Важно е да могат да дишат сами и да не са в кувиоз, другото се наваксва. Аз мисля също да ме чакат докато имам поне били и някакво разкритие, пък и в 38 да е... Хем ми тежи, но искам най - доброто за тях. Не искам ако няма причина да ги вадят предварително.
аз имам преглед в понеделник, да видим. Искам да стане по най - естествения за тях начин.

# 102
  • Мнения: 295
Хее какво става тука бе?! Един ден не съм ви чела и групата е зарината от бебенца! Честито на всички! Бъдете здрави и по-малко болка ви пожелавам!
В Комсед има 30% отстъпка на всичко. Hands V

# 103
  • Мнения: 186
Един ден не съм влизала, а вече 3 нови бебета!!! Да са живи и здрави и бебчетата, и майките! Бързо възстановяване и лесна адаптация.

Да попитам, някой маже ли се предварително с Лансинох и дали има необходимост от някаква подготовка на зърната?

# 104
  • Мнения: 7 708
аз днес се събудих със запушена лява ноздра на носа и леко ми тежеше главата пак в ляво, но все още не съм посегнала към парацетамол ... сега ако ме хване хремата, ще е чудесно ... и бебето, ако тръгне - прекрасна картинка ... рязана и сополива и бебето няма да мога да си държа ...

Общи условия

Активация на акаунт