Холандска темичка - за настоящи и бъдещи мами

  • 12 993
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
Napravo vi zavijdam za vremeto, koeto imate da otdelyate na foruma - osobeno na Zwezdichka, koyato maj jivee vyv foruma.... Laughing

Zwezdichka, ya kaji, s kakvo se zanimavash (ili maj ne se zanimavash... Wink ) che tiostava tolkova vreme za forumstvane...?

# 16
  • Мнения: 144
И аз сам все още тук.тая година няма почивка в бг,защото трябва да се гледаме с бебчо.другото лято като станем на 1 годинка ще ходим на море в БГ.привет на всички моми4ета в Холандия!

# 17
  • Мнения: 1 910
zwezdi4ka , високи фактори не ми помагат...а нещата не са от миналата година.  Wink

...Щяло да се оправи след неделя.
Искаш да кажеш "да се разваля"...   Wink

Rianne , я върши каквото има да вършиш там, че явно ти куца организацията на всекидневните задачи... а седнала да чете по форуми...  Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 247
Zdraveite vsicki!malko kasno vi otkrih,no se radvam ce vi ima!Az jiveia v Amsterdam i sega ocakvam vtoroto si dete,shte se radvam da razbera vashia opit po otnoshenie na bremennost i rajdane v NL!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Pozdravi Eli

# 19
  • Мнения: 247
сори за латиницата....,малко е късно и не се усетих

пак аз

# 20
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета,

Rianne,
 който иска намира време за всичко...с какво се занимавам ли? ами с нищо само обичайните неща като ходене на работа, грижи за домакинството и кучетата ни...с една дума по цял ден стоя и се чудя какви да ги върша Joy
 Mr. Green
мЪ да ти кажа добре, че ги има повече като мен , иначе едва ли щеше да го бъде този прекрасен форум


7of9
  love001 Hug - ти се сещаш защо, нали?  bouquet



Имаме си цели 2 нови посетителки ( или евентуално 3)  newsm44

Добре дошли, eddita и danidobrinova

danidobrinova, на момченце или момиченце се радвате? newsm78 На колко месеца е бебчо?  bouquet



eddita,
 не се притеснявай за латиницата, ако нещо не ти е ясно за форума питай... нали сме тук за да си помагаме!
За съжаление, аз не мога да ти помогна със съвети 
Цитат
po otnoshenie na bremennost i rajdane v NL!
, понеже още( за сега) нямам бебче Rolling Eyes , но може би другите момичета ще откликнат!


Момичета от колко време сте в Холандия?
 Аз съм тук от 5 години... ooooh! колко бързо излетяха..

Приятен уикенд!  bouquet




# 21
  • Мнения: 144
Добро утро моми4ета!!!! :)zwezdi4ka добре 4е отвори тази теми4ка ,та ме зареди с положителни емоции!!!имаме си мом4енце на име Даниел и се появихме на 8.07.2006.а бе по4ти сме на 1 месец Grinning Еддита щте се радвам ако мога да ти помогна с инфо.   7оф9 добронамерено ти завиждам за дълката ваканциа в БГ!!!как се справяте с коликите защото и нас ни мъчат и ползваме хомеопати4ни капки но не забелязвам голям ефект.4ао за сега 4е трябва да папкаме

# 22
  • Мнения: 7 914
ОоооОООоо, той е съвсем мъничка душичка...много гушки от мен Hug Hug Hug Много хубаво име сте му избрали!
Да ви е много здрав и само радост да ви носи! Heart Eyes


Ти възстанови ли се вече от раждането? А то леко ли мина? Hug
От кой край на Холандия си? newsm78

# 23
  • Мнения: 144
аз сам от близо 5 години тук в Амстердам.,с мъжа ми(тои е българин).Работим на 4ерно но нямаме друг избор.малко ни етрудно в този момент за6тото и 2 та не работим но се надявам скоро да намерим не6то?!
Раждането мина по холандски-натурално без обезболява6ти (исках да умра),но за 8 часа вси4ко сварши и като види6 малката душичка всичко се забравя Grinning.родих в 8 и в 10 ме изписаха от болницата.за 1 седмица се оправих,но пък сега кръвното не6то ме мъчи-мн.ниско,но 6те се оправя.
zwezdi4ka ti къде живее6,с какво се занимава6?мама ли си илио6те не?
Хубав ден момичета!!!!!

# 24
  • Мнения: 5 183
който иска намира време за всичко...с какво се занимавам ли? ами с нищо само обичайните неща като ходене на работа, грижи за домакинството и кучетата ни...с една дума по цял ден стоя и се чудя какви да ги върша Joy
 Mr. Green
мЪ да ти кажа добре, че ги има повече като мен , иначе едва ли щеше да го бъде този прекрасен форум

  bouquet  Поздрави от една 4уждоземка. Не съм от Холандско, МЪ да ударя едно рамо на Звезди4ката ни, която с толкова много ентусиазъм откри ПЪРВАТА Холандска тема!!!  Heart Eyes

Дерзайте!!!  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 914
danidobrinovaр
 Значи сме на почти еднаква възраст по пристигане... Hug
Влизането в ЕС ще ви реши ли проблемите?
Това че нямате работа сигурно ви мъчи откъм финанси...но за сметка на това пък се наслаждавате  пълноценно на бебчо, нали?  Hug
Аз съм  в източния край и мъжа ми е типичен холандец Joy Heart Eyes ... и  се трудим здраво за бебче...така че стискай палци Hug  bouquet


Maika,
  love001
 Hug винаги си добре дошла , не само да ме подпираш...ами винаги когато ти се  lalalalaHug -  за теб и малкия красавец Hug  love001

# 26
  • Мнения: 5 183
Maika,
  love001
 Hug винаги си добре дошла , не само да ме подпираш...ами винаги когато ти се  lalalala

Знаех си аз 4е си гостоприемна!   bouquet
Между другото, не съм съвсем "боса" на тема Холандия. Моя много близка дружка се ожени там. Живее в Шевенинген / Embarassed дано съм поне близко до произношението/, близо до Хага.

# 27
  • Мнения: 7 914
Местенцето е с много тудно име нещо от рода на Шхевининген  #Crazy т.с. Scheveningen -=  Това ми е най- любимито кътче от Холандия...


Близко е до Хага вярно..., но е по спокйно...на брега на морето...мечтата ми е някой ден да живея там...но цените на къщите там са  ooooh!
Така че твоята прителка е късметлийка Mr. Green ... и да знаеш колко и завиждам newsm62
Ако не ти е пращала снимки, непременно я помоли... Hug

# 28
  • Мнения: 5 183
Пращала е снимки, но те са пове4ето от дома им, по купони, гостита, а също и сред природата - лалета, китки ... красоти!

# 29
  • Мнения: 247
здравеите мами!

ние сме от 4,5 години в НЛ,мъжът ми е българин и имаме син на 10 г., сега сам бременна във втория месец...така че имаме още доста време...вие как родихте тук...чувам всякакви неща..и хубави и лоши

Поздрави ели

Общи условия

Активация на акаунт