Изпитани сайтове за парфюми - 22

  • 63 002
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 427
И аз го поръчах да видим.

# 691
  • Мнения: 4 429
Аз пък получих поръчката от Парфимо и за първи път имам забележки.Целофана на парфюма беше отварян и залепен леко след това,а парфюма е непълен без празен ход.Ще направя снимка Nina Ricci е.
Ще им звъня да видим..

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 19:24 от mimozata

# 692
  • Мнения: 1 502
Идвам в темата малко да се разведря и пак прегрешения.. Хвърлих око на един  Mon Guerlain от Нотино и тестера на Elie Saab Girlf of Now, за който подсети Базила Laughing
Добре, че са парфюмите да си повдигам духа, че има още доста...

# 693
  • Филибето
  • Мнения: 1 048
Някои онлайн търговци да не започнат да пробутват каквото им падне сега. Какви са тези намачкани опаковки и други нередности. Точно пък на естети хора -парфюмани, козметомани и прочие да продават топла бира.. да не стане обратен ефект.

# 694
  • Мнения: 2 259
Момичета, да сте засичали някъде Мон Интенз на добра цена? Не държа на големи количества...

# 695
  • Мнения: 7 832
Момичета, честити придобивки! Да ви радват много!
Искам да поръчам тествр от Елинорн, но св притеснявам , защото досега не съм взимала нищо от този сайт, има ли място за притеснения?

# 696
  • Мнения: 603
Ако някой иска на добра цена, под 50 лв. Boucheron quatre тестер, има в makeup.

# 697
  • София
  • Мнения: 2 404
Ако някой иска на добра цена, под 50 лв. Boucheron quatre тестер, има в makeup.
Супер е цената и може би е грешка, защото пак там същия тестер го има на почти двойна цена.

# 698
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И за Дейзи цената е супер, някой пак наскоро я споменаваше. 69.98 за 100 мл с капачка.
https://makeup.bg/product/14322/

# 699
  • Мнения: 31
Поръчах Viktor& Rolf-Flowerbomb nectar 90 ml -132 лв. ,а за мъжа ми  Bvgari Man Wood Neroli 60 ml -94 лв. от Make up , чакам с нетърпение

# 700
  • Мнения: 603
Ако някой иска на добра цена, под 50 лв. Boucheron quatre тестер, има в makeup.
Супер е цената и може би е грешка, защото пак там същия тестер го има на почти двойна цена.

И за други парфюми съм засичала подобна разлика в цената.
Ето още един изгоден LANCOME LA VIE EST BELLE L'ECLAT L'EAU DE TOILETTE (тестер с капачка) 50 мл за около 69 лева.

Последна редакция: вт, 17 мар 2020, 20:57 от elitanik

# 701
  • Мнения: 2 478
bubanka, Notos и Pretty Shop са едно и също, под една шапка. Това, че не са направили, като Douglаs сайтче за поръчки, не значи нищо. Но няма значение. Аз не съм поръчвал никога от Douglas. Или на място, или изобщо не пазарувам от тях.
Но няма значение, все едно.

# 702
  • София
  • Мнения: 17 955
От къде е този Ла Бел за 70лв?

Аз преди някакво време взех Roses Musk. Първият ми Монтал. Ами, става, но не съм очарована. Иначе си е траен, но химичен.

# 703
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От къде е този Ла Бел за 70лв?

От makeup, но е 50 мл тестер

# 704
  • Мнения: X
Искам да поръчам тествр от Елинорн, но св притеснявам , защото досега не съм взимала нищо от този сайт, има ли място за притеснения?
Ако не ти откажат поръчката, притеснения нямай. Казвам "ако", защото поръчах тестер на един парфюм на много добра цена и се обадиха, да кажат, че не е наличен. Предложиха ми по-скъпия продукт. След като анулираха поръчката обаче, тестерът в сайта не изчезна, а си се водеше наличен. Наличен е и до ден днешен според сайта, но повече опити да го поръчам от там, не съм правила. Проблем е за мен, защото и друга дама от тук беше го поръчвала същия тестер преди това и резултатът при нея беше същия - отказ заради неналичност, а наличността я има в сайта.

Общи условия

Активация на акаунт