5 ОУ "Иван Вазов" - Павлово

  • 420
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, предстои да запиша детето си в първи клас. Моля за мнение за учителките, които преподават в начален курс и особено тези, които ще поемат първокласниците за 2020/2021. Откривам много малко постове и то все стари. Ще съм признателна, ако може да споделите актуална информация. Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 560
Малкият ми син тази година е 4 клас там. Класна му е Надежда Янева - една от най-страхотните учителки, които познавам - не само невероятен педагог и учител, но и прекрасен човек, който живее с радостите и проблемите на децата. Поддържа постоянна комуникация с родителите. Редовно, още в самия час, пише оценки, похвали и забележки в електронния дневник.
За съжаление нямам лична обратна връзка за останалите  два четвърти класа и техните преподаватели.

# 2
  • Мнения: 10
Малкият ми син тази година е 4 клас там. Класна му е Надежда Янева - една от най-страхотните учителки, които познавам - не само невероятен педагог и учител, но и прекрасен човек, който живее с радостите и проблемите на децата. Поддържа постоянна комуникация с родителите. Редовно, още в самия час, пише оценки, похвали и забележки в електронния дневник.
За съжаление нямам лична обратна връзка за останалите  два четвърти класа и техните преподаватели.


Здравейте, много благодаря за бързия отговор и за обратната връзка! Желая успех на детето ви с учителите в следващата степен на обучение!

Общи условия

Активация на акаунт