Вита Голд - е, не мога да повярвам!

  • 15 535
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
katy_v прочетох само последната страница,няма да пиша по темата-но ти е много грозно изказването "щом си на 16 какво търсиш в мамешки форум"...аз също съм на 16.нали форума е за всички-който има проблем го казва,който иска да помогне,който мисли че нещо е качествено -пише.това за годините мисля че не е от значение.или сложете вход"само за майки"

# 31
  • Мнения: 5 630
katy_v прочетох само последната страница,няма да пиша по темата-но ти е много грозно изказването "щом си на 16 какво търсиш в мамешки форум"...аз също съм на 16.нали форума е за всички-който има проблем го казва,който иска да помогне,който мисли че нещо е качествено -пише.това за годините мисля че не е от значение.или сложете вход"само за майки"
Луничке, наистина съм малко груба, но по съм 80 % убедена, че въпросният гост не е на 16 г. Иначе нямам нищо против 16-годишните да четат и пишат.  Peace

# 32
  • Мнения: 433
за госта не знам-но за себе си те уверявам Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 630
Е, теб, desrt rose, мърморанката си ви знаем.   Simple Smile Имаше и още едно момиче-фантичка, но тя се поизгуби.
Но все пак вие първо сте се представили, а в случая нещата не стоят точно така. Поздрави и извинявай, ако съм те обидила.

# 34
  • Мнения: 433
да -с фантичка съм си писала,даже се видяхме веднъж случайно.момичето много ми хареса-страхотна е.а иначе-радвам се че се разбрахме:)

# 35
  • Мнения: 337
На 16 би било много по-добре да се насочиш към спорт и да си изградиш един правилен хранителен режим,вместо да си правиш експерименти с тялото.Казвам ти го от опит,защото за моите 26 години 2 пъти съм се докарвала до обезводняване,докато не осъзная,че килограми се свалят само с баласирано хранене и спорт.Това,че приемаш толкова течности,колкото преди,не значи,че не можеш да се обезводниш,защото в момента губиш повече течности от преди.Каквото и да правиш,трябва да ти е ясно,че първата седмица губиш 80процента течности и едва около 20 процента мазнини,което в твоя случай едва ли важи,защото не се занимаваш с никакъв спорт.По принцип при една добре балансирана диета организма превключва едва след втората седмица на режим"горене на натрупани мазнини"-казвам го,за да си направиш сметката дали има смисъл от това кафе. Peace

# 36
  • Мнения: 2 759
   Май е време за офф  Twisted Evil : застреляхте ме с твърдението, че Камелия е на рекламата  #Crazy ... Все си мислех, че е Глория (не ги разпознавам много) - много възрастна и дебела ми се вижда.. лика-прилика в килограмите с Драго...

    П.С. Тъпа оФца съм си и туй то!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 800
   Май е време за офф  Twisted Evil : застреляхте ме с твърдението, че Камелия е на рекламата  #Crazy ... Все си мислех, че е Глория (не ги разпознавам много) - много възрастна и дебела ми се вижда.. лика-прилика в килограмите с Драго...

    П.С. Тъпа оФца съм си и туй то!
Вижда ти се дебела #Crazy За да изглеждаш добре не е нужно да си чирус.Специално Камелия има страхотно тяло според мен, поне в Плейбоя изглежда такова Peace

# 38
  • Мнения: 2 759
... поне в Плейбоя изглежда такова Peace

   Това казвам: в Playboy си е супер.. Пък на тая реклама виждам руса дебеланка, та затова си мислех за Глория (то аз други и не знам Wink )...

   П.С. А, и за Мария и Райна си признавам. Но никоя от всички тях не съм чувала да пее - т.е. не им познавам гласовете..

# 39
  • у нас
  • Мнения: 5 727
Разбира се,че за реклами се използват харизматични личности, известни, за да може по този начин да има много подражатели, които да използват продуктите. Така е и с праховете за пране. Например рекс имал сода ефект. Еми, разбира се, то и всички останали го имат за избелване. Просто се използва незнанието и неинформираността на българина. Всичко е маркетингов трик.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
Това кафе го пи моята приятелка.Изпи 2 опаковки,измъчи се с него,защото й беше много гадно,и нищо не свали накрая.Чувстваше се ужасно прекарана,ама така е като разчита на такива работи да отслабва Naughty

# 41
  • Мнения: 2 716
Разбира се,че за реклами се използват харизматични личности, известни, за да може по този начин да има много подражатели, които да използват продуктите.
Кой е харизматичен?  Драго или Камелия? А това че те двамцата си имат много подражатели, за жалост е вярно. Но каквото и да се пие за отслабване има ефект само съвместно  с хранителен и двигателен режим. И упоритост.

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
Пък на тая реклама виждам руса дебеланка

Ами ти май си за очила... newsm08  "Руса дебеланка" май си го изсмука от пръстите, за да има какво да пишеш в темата  newsm12 Аре нема нужда  Stop Ако Камелия в твоите очи е дебела, да не ти се появявам аз, че ще ослепееш от пропорциите ми...

Честно, доста тъпо ми звучи. Не съм фенка на Камелия изобщо, прекалено празна й е тиквата, но изглежда чудесно  Peace

# 43
  • Мнения: 739
Скоро не бях чела по-голяма глупост. Просто ме засърбя езика да го кажа. Не стига, че  е глупост, ами  и нескопосен опит за манипулация.  Госта да вземе да се регне, не да ми прибягва до плоски опити за реклама на поредната панацея. Чудно място- във форум, пълен с момичета и жени, които понякога и отчаяно се стремят към собствения си идеал.

 Close

 Peace и аз мисля, че е номер. Такова ядене и отслабване ...... не на мене тия  Naughty
Как пък толкова хора не са особено доволни и впечатлени, а ти точно си чудото ?!?  #Crazy

# 44
  • Мнения: 14 654
сандвич, после плодове, после дюнер, пълнени чушки, айрянче....
какво е това безразборно тъпчене! и движение само на 50 метра от блока. браво, браво!
вместо да пиеш нещо толкова съмнително, колкото е това кафенце, вземи да си балансираш менюто, да се поразхождаш повечко. ето затова по улиците се разхождат пубери, които изглеждат като стринки...

Общи условия

Активация на акаунт