Вита Голд - е, не мога да повярвам!

  • 15 461
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моята свекърва пиеше Вита Голд 2 месеца.Резултата - нулев. Сега пие Златно чудо - ефект пак никакъв. Между другото яде почти само плодове и зеленчуци, хляб рядко.Не мисля че тайната на отслабването е тези кафета или сиропи. Движение-това е отговора. Peace

# 16
  • Мнения: 495
по принцип повечето /млади/ жени са с ниско кръвно и ниска кръвна захар
обезводняването е много опасно точно за такива
естествено, че и ще ти прилошее, че и да припаднеш на улицата може
при някои също може да доведе до трудности с ходенето до тоалета /голямото ходене/
всички продукти за отслабване - кафета, лекарства и тем подобни, помагат при 15-20 и повече кг наднормено тегло
принципът е - колкото повече имаш за сваляне, толкова повече сваляш
без балансирано хранене и активен живот - трайни резултати няма

# 17
  • Мнения: 164
1.
Цитат
на мен ми притъпява апетита, който е много голям впрочем

2.
Цитат
По принцип вчерашното натъпкване беше инцидентно и се възползвах от възмжността да се наплюскам
Е,не знам на кое да вярвам,НО няма значение.
Според мен,ако искаш да отслабнеш не трябва да чакаш някой друг да те ограничава (в случая майка ти),а сама да решиш дали искаш да свалиш 4-5 или повече кг и сама да се ограничаваш,дали ще ядеш същите храни в по-малки количества или ще спазваш някоя диета-това е твое решение.
И разчитай само на себе си!

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
И понеже идеше реч за Вита голд, а не за апетита на госпожицата, да вметна, че никога досега не съм се връзвала на реклами на препарати за отслабване. И няма да го направя  Stop. Не че нямам желание и нужда от отслабване...  bowuu
Но да си мислиш, че Камелия е слаба заради кафето  Rolling Eyes Еле пък Азис в рекламата на Чудото  #Crazy
Ограничение и движение му е майката! Не да се тъчеш до премала и да си мислиш, че кафето върши чудеса  Peace

# 19
  • Мнения: 742
Скоро не бях чела по-голяма глупост. Просто ме засърбя езика да го кажа. Не стига, че  е глупост, ами  и нескопосен опит за манипулация.  Госта да вземе да се регне, не да ми прибягва до плоски опити за реклама на поредната панацея. Чудно място- във форум, пълен с момичета и жени, които понякога и отчаяно се стремят към собствения си идеал.

 Close

# 20
  • Мнения: 1 393
 Аз също пих въпросното кафе известно време и искам да ви кажа,че е голяма гадост.Едва го преглъщах и на моменти получавах позиви за повръщане,  Sickа и ме обземаше една насилствена превъзбуда и място не можех да си намеря  #Crazy.Накрая след няколко безсънни нощти го зарязах,а ефекта беше нулев.Така,че не си давайте парите за отрови,а намалете хапването и се разхождайте повече вечер по хлад и ефекта ще е налице  Peace

# 21
  • Мнения: 1 986
 Както няма "отслабване за 14 дни-10 кг.",така и няма чудотворни хапчета и кафета -жал ми е само за тези,дето още се лъжат и си хвърлят парите на вятъра Винаги призовавам желаещите да отслабнат да почетат малко повече информация-относно хранене,спорт,как се горят калории и кое води до отслабване,преди да се запътят към "новото чудо" -особено ако са подрастващи ThinkingАми просто не може да натрупаш 10 кг. например за 2-3-4 месеца,да ядеш каквото и колкото си искаш и после да ги свалиш за 2 седмици;всички тези продукти имат временен ефект,а съгласете се,че никой не иска да отслабне само за 1-2 месеца-ами после?!?Не може постоянно да се пие това кафе,да не говорим за евентуалните последствия,които може да има върху организма Sick

# 22
Дайте да се разберем първо. Аз не агитирам никого. Ако кажа, че съм летяла с метла ще ми повярвате ли? Някои ме вкараха в голяма конспирация. Еми разбирам, в интернет не е сигурно нищо. Аз ще продължа да пиша, а който каквото си иска да пише. Пуснах темата, защото ми се стори изключително странно това явление и се надявах някой да ми даде логично обяснение за случващото се.

По темата:

Всяко чудо за 3 дни. В случая 1  Tired    Днес съм само на едно кафе, на една филийка "Бонус" с шунка 1 или 2 праскови /вече не си спомням/, малко грозде и 2 или 3 банана  Embarassed  Ям всичко това, защото не мога да изляза от къщи и ми е скучно. Апетит нямам. Освен сутринта-бях прегладняла та ми се драйфаше. Sick      Обаче не съм отслабнала този път. Сега съм 58,900.
Малко ме притеснява, че не чувствам нужда от сън изобщо. Ще пийна още едно кафе. Ако и тази вечер я прекарам без сън ще се спра на едно на ден или ще ги откажа. Чудя се защо се получи така, че като ям много свалям много, а като ям малко, качам  Joy   Аномалии  newsm78   

# 23
  • Мнения: 495
 "като ям много свалям много, а като ям малко, качам     Аномалии     "

въпрос на метаболизъм

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ако ще е с разтройство - една лъжица рициново масло ще свали 1 кг за един ден Simple Smile
И разните зелени чайове, китайския SANI ли как беше, а клизмата стопроцентово няма да ти наруши съня  Laughing Обаче това се прави еднократно и после диета и спорт/за младите духом - танци  Laughing
Звучи ми стресиращо за организма - обезводняване и безсъние. А водата само би помогнала за едно още по-стабилно разтройство, пардон, прочистване.

# 25
  • Мнения: 337
Дайте да се разберем първо. Аз не агитирам никого. Ако кажа, че съм летяла с метла ще ми повярвате ли? 
Мила,ти май въобще не разбираш какво се опитват да ти кажат повечето тук-че можеш да си докараш сериозни здравословни проблеми,причинени от обезводняване.Не става въпрос за това,дали някой ти вярва или не.Напълно е възможно да свалиш даже и 3-4 кг първата седмица,но това няма да са мазнини,а телесни течности и може да завърши много лошо.Вместо да си даваш парите за глупости,вземи се запиши на фитнес.Разбери го,НЯМА продукт,който да гори калории,докато ти стоиш пред телевизора.Калории се горят с движение Peace

# 26
Дайте да се разберем първо. Аз не агитирам никого. Ако кажа, че съм летяла с метла ще ми повярвате ли? 
Мила,ти май въобще не разбираш какво се опитват да ти кажат повечето тук-че можеш да си докараш сериозни здравословни проблеми,причинени от обезводняване.Не става въпрос за това,дали някой ти вярва или не.Напълно е възможно да свалиш даже и 3-4 кг първата седмица,но това няма да са мазнини,а телесни течности и може да завърши много лошо.Вместо да си даваш парите за глупости,вземи се запиши на фитнес.Разбери го,НЯМА продукт,който да гори калории,докато ти стоиш пред телевизора.Калории се горят с движение Peace


А кой е казал, че не приемам течности. Споменах, че НЕ ОБИЧАМ ПОП ПРИНЦИП да поемам течни храни и тн... Колкото съм го правила преди, толкова и сега

# 27
  • Мнения: 5 619
Дайте да се разберем първо. Аз не агитирам никого. Ако кажа, че съм летяла с метла ще ми повярвате ли? Някои ме вкараха в голяма конспирация.
А какво търсиш в мамешкия форум, щом си на 16 г. ?
Цитат
Чудя се защо се получи така, че като ям много свалям много, а като ям малко, качам  Joy   Аномалии  newsm78   
Не аномалии, обезводняване се нарича. Сега организма ти се стреми да си запази водата.
Разбери го,НЯМА продукт,който да гори калории,докато ти стоиш пред телевизора.Калории се горят с движение Peace
 

Peace
Искам само да добавя, че ако наистина си на 16 г. нямаш идея в момента как си прецакваш метаболизма и какви евентуални негативни ефекти ще има това в/у организма ти. Да не говорим, че водата е много важна за спомагане на отслабването. Аз съм на НВД и там се препоръчва пиене по 6-8 л. вода на денонощие, някои пият и по 10. Аз лично пия 3-4 и съм ок. Става дума за чиста вода, не за течности, приети от супи, таратори и т.н.

# 28
  • Мнения: 46 518
Не вярвам  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 716
О чудо! Не пия Вита голд и нямам апетит. Сигурно е от жегата!?!?
Сигурно много хора мечтаят за преяждане и отслабване едновременно. Движение му е майката ели4ка1. И може даже да ти се доспи. newsm39 running jump

Общи условия

Активация на акаунт