Накрая обърквация!

  • 1 593
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Аз лично / раждала съм два пъти секцио по желание /,бих изпаднала в ужас ако както си бях нагласена за секцио и ми кажеха, че трябва да родя нормално. Бъди спокойна. Секциото не е толкова страшно, колкото го описват някои и те в повечето случаи не са минали по този път, а говорят наизуст.

# 16
  • Мнения: 385
Дано бебчо все пак ти позволи да го родиш така, както ти желаеш! И аз се готвя за нормално раждане, но... то времето ще си покаже!

# 17
  • Мнения: 1 413
Мила, помни все пак, че това са само прогнози и може бебенцето да се намести отлично, да имаш бързо разкритие и да се роди много лесно! Както ми каза акушерката като постъпвах за раждането на тази госпожица дето я виждаш вляво: слушай тоновете на бебето и  мисли само за него  и всичко ще е наред!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 227
Не се притеснявай! И секцио да е- накрая ще гушнеш бебока. И всичко ще е наред, стискам палци! Hug
smile3521 newsm10

# 19
  • Мнения: 152
Не се притеснявай. Катерина се обърна с лицето на горе по време на раждането. Е излизаше бавно и трудно, но след час и 5 мин. излезе. Беше с малко охлузена главичка, но здрава. А аз бях с епидурална.

# 20
  • Мнения: 781
Най-важното е да си спокойна. Ще родиш по най-добрия за теб и бебето ти начин. Успех!

# 21
  • Мнения: 2 672
Споко!
въпросът е всичко е мине добре и да ви изпишат бързо Hug

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пожелавам ти леко раждане и най-сладкото бебенце!

# 23
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Миличка, да се тормозиш от сега как ще протече раждането не си е работа. В последния момент могат да се случат тоооолкова неща. Ако си сигурна в лекаря който си избрала за израждането на бебето и му имаш пълно доверие по-добре забрави за всякакви сценарии на раждането и се наслаждавай на оставащата ти бременност. При всички случаи не е лесно да родиш независимо дали нормално или секцио, НО всичко си заслужава. Пък няма от какво да се страхуваш, ако дай Боже тръгне нормално раждане мисли си, че скоро ще премине всичко и ще си гушнеш бебката. Ако  ли пък решат секцио, няма страшно аз вече минах през две, и те се преживяват. Успех и не се коси излишно. Остави нещата на естественият им ход.

# 24
Оо, споко. Мен ме изненадаха със секциото след няколко часа изкарани в родилна зала. Ох, какъв страх ме забра като чух, че ще ме оперират. Влязох в операционната в 16.30. Извадили са бебе Стела в 17.05. Аз излязох от упойкатя в 18.05. в 24.00 часа за първи път се обърнах в леглото, и така до 06.00 часа, когато станах, за да си измия зъбите. Боли, боли и то много, но и естесвеното раждане боли. Важното е, че накрая всичко завършва добре. Мисли си само за това как ще гушнеш бебека и знай, че лекарите са отговорни хора и няма да те оставят да се мъчиш за нищо. Леко и бързо раждане
N.B. След операцият най-много ме болеше, когато:
1. Кашлях;
2. Кихах;
3. Смеех. 

# 25
  • Мнения: 2 039
Не се тревожи,най-важното е ти и бебчо да сте добре,другото няма значение!Казват,че нагласата е основното нещо,така че  Hug и приятно гънчане на сладко малко беболинче  newsm32 !!!

# 26
  • Мнения: 76
Казват че ако си настроен позитивно, всичко ще бъде наред, така че се успокой вътрешно и давай смело напред- така и така ще трябва да го преживееш. Бъди сигурна че всичко ще е наред и така ще бъде! Успех

# 27
  • Мнения: 4 155
И двете ми раждания бяха със секцио и не се оплаквам. Особенно второто мина много леко. И операцията и възстановяването. А аз съм си страхлива и с наднормено тегло - просто лекарят беше много добър и си свърши работата както трябва. Бях се готвила за нормално, но в последствие се наложи да ме срежат.
Не се притеснявай. Само ако можеш се уговори с някой лекар, който да е запознат със състоянието ти. За да не те оставят да се мъчиш. Има стрхотни лекари, но има и такива, при които не се препоръчва да се ражда.
Не се притеснявай. Когато настане момента всичко ще се нареди.
Леко раждане. Скоро ще гушкаш едно малко сладко човече.

# 28
  • Мнения: 476
Не се тревожи. Ще се случи това, което трябва да се случи. И да го мислиш, полза няма.

Моето бебе се роди 4 кг. с лицето на горе след 26 часово раждане - най-емоционалния ден в живота ми. Grinning

# 29
  • Мнения: 601
Ами важно е да се заредиш с много позитивизъм като отиваш към родилния дом  Peace - предстои ти нещо хубаво и непознато. Много е вълнуващо и в крайна сметка ще получиш най-големия подарък в живота си! Така че - стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт