Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Аз бих се дала детето в частна ясла с очаквания за:малка група,мед.лице/сестра не задължително лекар/и педагог.
Желая ти успех ако се решиш !  bouquet

# 16
  • Мнения: 5 103
За ясла не бих го дала нито на частна , нито  на не частна ама за детска градина ще го дам живот и здраве задължително на частна.
Очаквам:
-малко деца в групата
-По добра храна
-Повече внимание
-По-добра база

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Да, бих се доверила.

Очаквам децата да са в малки групи , където имат възможност за индивидуално отношение към всяко дете , квалифициран персонал , интересни занимания , качествена храна , транспорт , психолог . Очаквам на преден план да е развитието на въображението и мисленето на детето ми , а не стоенето на гърне примерно . Очаквам базата да е добра и съвременна . Очаквам да се поставят разумни граници без да се забравя  кой е шефа във възпитанието на детето ми - аз ! Това е което очаквам.
Подкрепям мнението на барбалекс.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 926
Предпочитам държавните, но там се чака смесеци и не е сигурно дали ще вземат детенцето. Мисля , че бих дала Нати на частна ясла. Очаквам малко деца, внимание, провкиране на мисленето и най-ве4е на детето да му е забавно и интересно Peace

# 19
  • Мнения: 359
ех! кога и в БГ ще имаме такава детска ясла/градина. Определено  бих си дала детето на частна ДГ или ясла. Дори в момента правя проучване къде как е?
Стискам палци скоро да открия  най-доброто, че  живот и здраве Октомври ще се раждаме, а догодна на есен на мечтаната от мен ясла или в краен случай при баба и дядо.

# 20
  • Мнения: 468
Очаквам децата да са в малки групи , където имат възможност за индивидуално отношение към всяко дете , квалифициран персонал , интересни занимания , качествена храна , транспорт , психолог . Очаквам на преден план да е развитието на въображението и мисленето на детето ми , а не стоенето на гърне примерно . Очаквам базата да е добра и съвременна . Очаквам да се поставят разумни граници без да се забравя  кой е шефа във възпитанието на детето ми - аз ! Това е което очаквам.

  202uu

# 21
  • Мнения: 5 183
Да.
Аз принципно не съм много привърженик на яслите. Дете под 3 години не ми се дава на никой да ми го гледа, ако не ми сеналага ... Синът ми тръгна на 3,5 години на 4астна градина.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 15:42 от Maika

Общи условия

Активация на акаунт