Криеме се

  • 9 195
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 222
Крие те да не те види другата му Wink 🤣

# 91
  • Мнения: 9
Ако не можеш да намериш някой, който си струва. Намери си някой с пари, някой за секс крий се и ти и си живей!

# 92
  • Мнения: X
Беее, криенето е само в тяхната глава. Хората за идиоти ги взимат. Живеят заедно от 3 месеца (сигурно в някаква кутийка 50 кв), обаче понеже излизали поотделно, никой не знаел, че са двойка. Иначе снимки от почивки заедно - у фейсбука. Голям сериал.

# 93
  • Мнения: 9
Беее, криенето е само в тяхната глава. Хората за идиоти ги взимат. Живеят заедно от 3 месеца (сигурно в някаква кутийка 50 кв), обаче понеже излизали поотделно, никой не знаел, че са двойка. Иначе снимки от почивки заедно - у фейсбука. Голям сериал.

Хахаххахаха много правилно особено в малък град никакъв шанс, айде в София може и да разберат само хора от компанията, иначе целият град знае 🤣🤣😂

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 310
Докато мъжете са планове, всичките ти връзки ще са чернови.

Ами тя ги разглежда като параметри по сделка, затова за тях е най-вероятно само опция

# 95
  • Мнения: 8 937
Изчезна Авторката, а мен ме вълнува как върви анализът. Grinning

# 96
  • Мнения: X

Ми... нали се крие?! Брой до 10 и я търси.

# 97
  • Мнения: 8 937

Ми... нали се крие?! Брой до 10 и я търси.

Joy Сега не е забавно. Ще я търся, ако има план В. Само с двама е губене на време.

# 98
  • Мнения: 7 006
Офф,бее..Ма като сте некадърни да  планирате,ми обърнете съм специалист по семейно планиране,егати..

# 99
  • Paris, France
  • Мнения: 14 024
Докато мъжете са планове, всичките ти връзки ще са чернови.

Ами тя ги разглежда като параметри по сделка, затова за тях е най-вероятно само опция

Важното е, че са вложили в тази опция и даже произвели futures. Laughing

# 100
  • Мнения: X
Аз влизам рязко с питанка - намерихте ли се?

# 101
  • Мнения: 444
Живеете заедно с Б, ама и почти всеки ден сте в тях. Е*и му танковата и на разказа 🤔
Все съм се чудила на жени, които питат други какво да правят с връзките си.
Това си е твоят живот и ти сама трябва да решиш какво да правиш.

# 102
  • Мнения: 8 937
Вече е ясно, че не са се крили, а са взели ранни мерки срещу вируса. Flushed

# 103
  • Sofia
  • Мнения: 310
Случва се човек да е на кръстопът или да цикли в някакви отношения. И обикновено е ясно, че нещата вървят към разпад, но повечето хора търсят сламка, за която да се закачат и стоят в токсичната връзка, вместо да поемат отговорност за собствения си живот със собствени решения и действия.
И за мен е чудно?!?

# 104
  • Мнения: 1 327
Тази тема сериозна ли е? 🙄
Ето и план С, затваряш си краката и не ни занимаваш с глупости. Иначе човека те крие от 3 месеца, защото се е усетил, че ще има вирус.. От любоФ ще да е. 😂

Общи условия

Активация на акаунт