Криеме се

  • 9 198
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 30
Здравейте , сега ще ви разкажа развръзката . Значи разликата на двамата е 8 години . Понеже за 3 месеца план А ( бившия ми ) не престана да ме търси и показа че сякаш държи на мен повече накрая ми писна да се крия и се събрах с него. Беже ми малко гадно за Б защото много го харесвах но неговото поведение понякога не ми беше ок . След това Б изкаже да се оправим звънеше говорише ми че ме обича и т.н. , но накрая когато му казах че искам да съм с него той каза че съм го предала . Усетих се че май накрая ме използваше по скоро за секс . Макар че ми беже малко гадно реших че е по добре да не се виждаме въобще макар че той искаше . С А се разбираме държи се много добре но още свиквам с него

# 106
  • Мнения: 30
Според мен план Б послъгваше макар че накрая аз го оставих но той си беше мъж умайник говори глупости , комплименти и малко женкар така че колкото по скоро по добре май

# 107
  • Мнения: X
Браво, Малинке. Стой си с А и си живей спокойно. Ако не ти достига секса, потърси В-Г-Д... Но без чувства, че виж кво се случва.

# 108
  • София
  • Мнения: 35 110
Малинке, премини свободно по азбуката, тия гагнстери не са за теб.

# 109
  • Мнения: 758
Наистина ли? То по азбуката добре да минава свободно, ама да се научи и да свързва буквичките правилно, че голяма мъка беше за четене.

# 110
  • Мнения: 1 327
Наистина ли? То по азбуката добре да минава свободно, ама да се научи и да свързва буквичките правилно, че голяма мъка беше за четене.
Няма време да ги учи, че бързо ги сменява. 🤣

# 111
  • Мнения: 110
Връщай се при план А шегувам се ако план А те обича остани при него ако не те обича го напусни и си намери план В

Общи условия

Активация на акаунт