МОНОДИЕТА - тема 20

  • 63 297
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 475
Благодаря, момичета! От мнооого време не бях слагала толкова оскъдно облекло, все нещо не ми беше ок. Имаше един момент, в който отслабвах, но паласките си седяха и направо откачах. Сега пак ги има ама в по-малък размер. Мисля, че с ВЧ ще ги изчистя.

# 676
  • Мнения: 26
Здравейте мили дами и аз се присъединявам към вас, първи ден на картофи съм варени с малко зехтин и сол. От 4 месеца правих АУ но кацхих вместо да сваля. Имам да сваляам около 25 кг които качих приемайки антидепресанти и нищо не действа. Ще бъда стриктна и се надявам на успех. Групата е много готина та рещих и аз да се разпища.

# 677
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Добре дошла catch21_12 !
И при 2/3 старание и спазване май се получава.
Аз днес приключих с моното временно, това е диета която не ме натоварва. 5,700 съм минус и задържани, за мен е важно. Не ставам за критерий поради възрастта, 48 г.

# 678
  • Мнения: 1 318
След първия ден на зелева супа съм минус 900 гр. Знам, че е вода, но въпреки това се чувствам прекрасно. 1:0 за мен Grinning.

# 679
  • Мнения: 394
Здравейте мили дами и аз се присъединявам към вас, първи ден на картофи съм варени с малко зехтин и сол. От 4 месеца правих АУ но кацхих вместо да сваля. Имам да сваляам около 25 кг които качих приемайки антидепресанти и нищо не действа. Ще бъда стриктна и се надявам на успех. Групата е много готина та рещих и аз да се разпища.

Успех! Монодиетите са лесни, защото резултатите идват по-бързо и това мотивира Simple Smile
А какво е АУ?

# 680
  • Мнения: 7 737
лесни, но изтощаващи
аз ще правя само един млечен, нямам сили за нищо...
после нещо НВ и без вечеря
свалих визуално, кологамо само -1

Атанаа Узунов е АУ

# 681
  • Мнения: 394
лесни, но изтощаващи
аз ще правя само един млечен, нямам сили за нищо...
после нещо НВ и без вечеря
свалих визуално, кологамо само -1

Атанаа Узунов е АУ

Така е, наистина са изтощаващи, затова хапваме стабилни количества Simple Smile Аз повече от 10 дни не съм правила (ако изобщо я докарам до десетия). Киселото мляко и при мен е най-тежко, колкото и да ядеш, все си прималял.

# 682
  • Мнения: 7 737
в другото моно е първи ден и не ми прималява, спокойно си го правя ден на айрян
при Ваня Ч. идва последно и припадащо

# 683
  • Мнения: 26
Здравейте благодаря за приема, днес пак на картофи на ден ям около 6-7 картофа сварени с зехтин и сол. За утре съм купила едно пиле което ще изпека и мисля да ям 2 дена след това салатки. Усещам някакво размърдване стомахчето ми мели ли мели но вчера не излезнах от тоалетната. Пия много вода и кафе без захар. На всички зелая успех и пищете

# 684
  • Мнения: 1 318
След 5 дни зелева супа и ежедневни прегрешения съм -2.5 кг. Имам и ежедневно движение - по 1 час ходене бърз ход. Чувствам се прекрасно и смятам да продължа така. Ако тази диета спре да действа ще я сменя с ВЧ, но твърдо съм решена да смъкна 10-те кг.

# 685
  • Мнения: 26
Здравейте отново днес приклучих 6 ден дните на пиле ядох едно цяло печено за два дни, дните на зеленчуци само салата от стъргани моркови. От утре съм на рибка, приготвила съм си една скумрийка и едно филе сьомга, втория ще карам на риба тон. Чувствам се добре нямам кантар така че само мерки и по дрехите за сега разлика не виздам но ще почакам. Мисля да направя 24 дни после 2 дена почивка и още 24 дни. На всички светли празници.

# 686
  • Мнения: 146
Здравейте, а аз въпросче имам. Четох-четох, не разбрах. Мога ли когато ям каквото и там да ми се пада да ям, да добавям и зеленчуци. Например, ако съм на пилешко, може ли то да е със зеленчуци - сурови и ли не. Също и със свежата салата как стои въпроса. Забранена ли е, когато не ми е зеленчуков ден. В други режими на хранене със салатите и изобщо пресните зеленчуци няма проблем - могат да хапват винаги и по всяко време, общо взето.

# 687
  • Мнения: 2 540
Не може. Монодиета идва от сумата един - един вид храна за деня

# 688
  • Мнения: 8
Някой правил ли е диетата на Петър Димков? Аз мисля да опитам от вторник. Някой с мен?
Здравейте, направихте ли диетата и какъв е резултатът от нея ?

# 689
  • Мнения: 394
От днес съм на моното на Галимира. Ще се опитам да направя 3 х 5 дни.
3 литра вода на ден и повече кардио, че съм омекнала като козунак след празниците 😂

Общи условия

Активация на акаунт