"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 48

  • 32 971
  • 770
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 20
Здравейте момичета. Аз съм един ден след закъснение. Бледнее ми се нещо, но ми се струва отрицателен. Според вас има ли смисъл да го повтарям ?

# 106
  • Мнения: 164
Снимката е лоша,но повтори

# 107
  • Мнения: 293
Мини снимката през негатив, ама за 1 ден закъснение си е бая отрицателен ама то зависи от много неща.
Здравейте момичета. Аз съм един ден след закъснение. Бледнее ми се нещо, но ми се струва отрицателен. Според вас има ли смисъл да го повтарям ?

# 108
  • Мнения: 450
Този тест е отрицателен.

# 109
  • София
  • Мнения: 8 931
Здравейте, Дами. Имам едно питане. Дали на някой се е случвало. Бременна съм в 5 г.с. Днес имах много леко кафеникаво зацапване. 1/2 пъти като ходих до тоалетната. От какво може да е. Притеснено ми е. Имам записан час за 05.03.
Случи ми се само при последната бременност. Около дните на очакваната менструация два поредни месеца имах такова кафеникаво зацапване. Нищо притеснително не беше. Стига да няма червена кръв.

# 110
  • София
  • Мнения: 11 408
Аз не знам, може би и другите но може да се предположи че е имплантация , но доктора ще ти каже.
Здравейте, Дами. Имам едно питане. Дали на някой се е случвало. Бременна съм в 5 г.с. Днес имах много леко кафеникаво зацапване. 1/2 пъти като ходих до тоалетната. От какво може да е. Притеснено ми е. Имам записан час за 05.03.

Имплантация в 5 г.с. Thinking
JoyJoy

# 111
  • Мнения: 293
Разясни ми!
Аз не знам, може би и другите но може да се предположи че е имплантация , но доктора ще ти каже.
Здравейте, Дами. Имам едно питане. Дали на някой се е случвало. Бременна съм в 5 г.с. Днес имах много леко кафеникаво зацапване. 1/2 пъти като ходих до тоалетната. От какво може да е. Притеснено ми е. Имам записан час за 05.03.

Имплантация в 5 г.с. Thinking
JoyJoy

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:29 от nadeto0o91

# 112
  • Мнения: 2 515
След като знае, че е бременна, имплантирането е завършило.
Първо се имплантира, после започва да се произвежда ЧХГ и тестовете стават положителни.

# 113
  • Мнения: 293
Ясно не знаех,само предполагах.Благодаря,че ми разясни.
След като знае, че е бременна, имплантирането е завършило.
Първо се имплантира, после започва да се произвежда ЧХГ и тестовете стават положителни.

# 114
  • Мнения: 8
Здрвейте. Опитвахме усилено около овулация, днес е 9 дни след овулация, появи се втора адски бледа чертичка. 

# 115
  • Мнения: 450
9 дни след овулация пиклив тест не може са улови бременност, която тепърва започва. Повторете теста след поне 4 дни.
Тази черта е изпарителна.

# 116
  • Мнения: 448
Здрвейте. Опитвахме усилено около овулация, днес е 9 дни след овулация, появи се втора адски бледа чертичка. 

Тестът е Presto предполагам, а те често дават фалшиви резултати и изпарителни черти. Рано е още, изчакайте поне няколко дни и повторете теста.

# 117
  • Мнения: 770
Здравей те. Повече от 2 седмици със моя мъж правиме опити за бебе.
Имам час при Гинеколожката ми на 11.03
От няколко часа чуствам болка във корема такава сякаш човек е гладен
но аз си хапвам нормално плюс това си направих плодова салата..
Примерих си температурата и термометъра показа 37.4 градуса .
Нормално ли е във началото да имам такава температура..

# 118
  • Мнения: 447
https://www.bg-mamma.com/?board=443
Тук има цялата информация за това как стават бебетата

# 119
  • Мнения: 46 436
Здравей те. Повече от 2 седмици със моя мъж правиме опити за бебе.
Имам час при Гинеколожката ми на 11.03
От няколко часа...
Кога е била последната ви менструация?

Общи условия

Активация на акаунт